Jump to content

Mileydi

Forum Admin
  • İçerik sayısı

1751
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

72

İletiler bölümüne Mileydi kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Free'de fanservice 'in babası var şimdi üçgen yapmalardır köprücük kemiğidir uzuvların gösterilmesidir, ha bayanlara çok yapmıyorlar şimdi ona bişi diyemem tabi.

Bir de başlık biraz yanlış olmuş galiba en erken hangi animede ecchi sahnesi çıkıyor tarzında bir anket olmuş o çünkü, yalnız bunu sivrilik çıkıntılık etmiş olmak için demiyorum sadece Mayoi Nekko'nun 9.sırada olması ecchi dalına yapılan bir hakarettir bence yani Kanokon ,Freezing,Hyakka Ryouran gibi elbiselerin darbe etkisiyle havada uçuştuğu animeler varken loli-tsundere-neko üçlemesi bir anime mi olmalı sizce o listede.

İyi ki Free serisini yapmışlar zaten yoksa biz hatunlar hepten unutulmuştuk  :D

Efenim böyle şeylerden mi bahsediyoruz mesela? :D

2765980_1338859492427.14res_300_168.jpg

Hayır :smile_artiz: Neden bilmem o kadar da sevdiğim bir karakter değildir kendisi  :whistling: Benim fanlık anlayışım biraz farklı galiba benden olsa olsa fojoshi olur  :LTkJN9u:

2.  

Selamlar!

BFS radyo'nun 14. bölümü tamamlanmıştır. Konularımız Ookiku Furikabutte ve Kyoto - Japonya'ydı.

İyi seyirler ve eğlenceler ^_^

Çalış çalış boş durmak yok yola devam  :whip-onion-head-emoticon: Sanırım alıştın biraz, bu şekilde tekrar seni aktif görünce aklıma güzel şeyler geliyor mesela tekrar çevirilere dönmek gibi  :evil-smile-onion-head-emoticon:

3. 2 gün geçti aradan daha zamanı felan kalmadı ki :D 2 saat beklenip kişi paylaşım yapmamışsa diğer kişi yapsaydı böyle şimdi sona gelinmişti. Demek Dj morphosisle benden başka takan olmamış burayı. Napalım bu da son olur artık ^^

Bu şekilde bir genellemeye maruz kalmak hiç hoş olmadı, kaç gündür foruma uğramıyorum diğer arkadaşlarında işleri olabilir vs.vs bu FC yi takmamak ile bağdaştırılacaksa hata bizde o zaman kusura bakma iyi geceler   :)

4. ben bi 50 küsür kişi oy atmıştır diyodum. Kimse sallamamış :D Birincinin Kaxell olacağı belliydi. Ben ikinciliğe oynadım. Çokta zor olmadı yani Mirai Nikki ile :D Tebrikler kaxell' ciğim. Foruma deniz getirecekmişsin öyle diyorlar :D

Ben de katılım az oldu ama oylamada rekor kırarız diyordum hoş kırdık sayılır en düşük anket katılımına sahip olma rekoru bizde  :smile_artiz: Hah bir denizimiz eksikti  :D Önce o kendini foruma getirsin  :P  

5. Geç Kaldığım İçin Tekrar Yazayım :) Yine Yanlış Alttaki Üye 200-300 Arası İzlemiştir Çok Hızlısınız Admin :) :). 

Cıksss yine tutmadııı  <_<

Oyunlari cikmaza suruklemeyelim adminim jdbsksas :smile_oleyo:

Yukardan devam, banlanmak istemiyorumm hayir. O_o

Gel bakim sen yamacıma  :LTkJN9u:

Alttaki üye sen bari izlemiş ol bi 325 seri falan :D  

6. Kimselere sormadan kurallara ekleme yaptım neden?

Girdiğim bir konuda bangır bangır çalan bir müzik yüzünden, sayın üyemiz üşenmemiş imzasına müzik eklemiş insanda azcık akıl olur, kimsenin aklına gelmemiş böyle bir şey ben yapayım da harika olayım mı dedi acaba ama beynini azcık kullansa,  bu forumda bilmem kaç üye var neden kimsenin imzasında müzik yok acaba bir sebebi mi var diye düşünür, hadi bunu düşünemedi diyelim, o zaman ya bu insanların hepsinin imzasında müzik olsa girdiğim konuda hepsinin aynı anda çalması nasıl olurdu ben ne hissederdim empatisi dahi yapamamış, aklından geçirmemiş, uzatmayayım zaten imza ebatlarına uymayanları toplasak buradan aya köprü olurdu bir de bunlar çıktı  <_< Neyse zaten benim de işim gücüm yoktu herkesin profiline girip teker teker bu müzik kimden geliyor diye bakmak çok iyi geldi  :smile_artiz:

Kurallara da yazamadığı sürece ne yaparsak kabuldür mantığını bırakmadığınız sürece bu maddeler azalmak yerine çoğalacak sonra ayy bu kurallar çok katı diye hayıflanırsınız işte  -_-

7. Selam forumdaşlar  :)  

Oyunda olabilir, konu ile alakalı muhabbette dönebilir kararsız kaldım kafanıza göre takılın abartmayın  :LTkJN9u: 

Şöyle oluyor sayın forumdaşlar;

Bir anime serimiz var, örneğin Bleach, bu seride ki iyi ve kötü karakterleri yada olabilitesi yüksek diğer olguları tersine çeviriyoruz tek şart eşitliği bozmadan yapıyoruz, nasıl mı? Diyelim, Aizen 'i iyi tarafa çektik ama, bu sefer kötü tarafta bir eksiğimiz oldu onun yerine de bir iyi karakter alıyoruz kimi mesela Urahara 'yı alalım, ikisinin yerini değiştirdik m, eşitlik bozmamış oluyoruz.

Ben Urahara ve Aizen 'i her zaman birbirine yakın görmüşümdür belki aralarında ki bu takas olayların gidişatını değiştirmezdi ama acaba izlerken nasıl olurdu  :rolleyes: 

Kısaca konumuz bu, katılımlarınızı eksik etmeyin  ^_^  

8. :what-crazy-rabbit-emoticon:  Ufak çaplı bir şok yaşadıktan sonra tamamen sakin bir şekilde bu güzel bir haber işte diyorum ^_^ 

Hayır ne sakini, sakin makin değilim deli manyak bir şekilde çok sevindim Hime hime daisuki hime hime diye dolanıyorum şu an  :cheer2-onion-head-emoticon:  :cheer3-onion-head-emoticon:   :cheer1-onion-head-emoticon:  :embarrassed4-onion-head-emotico 

9. Yeni bölüm için sağ olasın sabahki yanlış alarmdan sonra konuya azcık tedirgin bakmadım değil  :D Yine güzel bir bölüm açılış ve kapanış şarkısı değişmiş özelikle kapanış şarkısı hoşuma gitti ve yine en olmadık yerde bitti yaa  :smile_artiz: Sabırsızlık edip mangasına devam ettim ama animenin tadını yakalayamadım Sawamura 'nın yosh yosh larını duymak daha eğlenceli  :smile_oleyo:

10. Öncelikle doğum gününüz kutlu olsun nice sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bol projeli senelere diyelim  :happy-birthday-crazy-rabbit-emo  :happy-birthday-crazy-rabbit-emo  :happy-birthday-crazy-rabbit-emo

Not: Zaten doğum günü kutlama adı altında bir konumuz mevcuttur lütfen bundan sonra üyelerimiz için ayrı konu açmayınız, daha önce açılan kişisel kutlama konularına gelince, forumumuzun bir grubu olan TAÇE emektarları için bir ayrıcalık yapıp en azından bu şekilde onları destekleme düşüncesi ile açılan konulara izin verdik, ancak diğer üyelerimiz için zaten var olan konumuzu kullanmanızı rica ediyorum.

Konular birleştirilmiştir. İyi forumlar.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.