Jump to content

Halic

Üyeler
  • İçerik sayısı

8
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Halic reacted to Raikiri in Yeni sezonu çıkması beklenen ama iptal edilen animeler   
    Yıllardır no game no life bekliyorum. 
    Rakudai Kishi no Cavalry var. Bari tournament arc'ı bitseydi de tamamen tatmin olsaydık...
  2. Teşekkür
    Halic got a reaction from botlol89311113 in Yeni sezonu çıkması beklenen ama iptal edilen animeler   
    High School Of The Dead'in mangakası vefat etti, diye biliyorum.
  3. Beğen
    Halic reacted to Kofteor in Yeni sezonu çıkması beklenen ama iptal edilen animeler   
    high school of the dead'in yazarının öldüğü için yarım kaldığını düşünüyorum o yüzden devam etmezler bence
  4. Beğen
    Halic got a reaction from Nones in ( 13 / 16 ) Shingeki no Kyojin: The Final Season   
    Çeviri için teşekkürler.
  5. Beğen
    Halic reacted to Akame777 in Anime ve Manga eşyaları   
    Merhaba ben de bir anime sever olarak odamı yapmak istiyorum ( otaku odası ) acaba güvene bilidiğiniz anime / manga eşyaları ( figürler , kitaplar , peluş oyuncaklar ) satan bir site var mı ? 
  6. Beğen
    Halic reacted to MiracA in Boruto Genel Tartışma Başlığı   
    Son bölümleri ile mangaya devam etmeye başlayan animedir. 45. bölümlerdeki Momoshiki Arc'ından sonra mangaya devam etmeleri çok güzel olacak. Narutoyu adam gibi seven Boruto'ya katlanabiliridi ama biraz iradesizlik durumu var izleyicilerde sanki :)
  7. Beğen
    Halic reacted to YIKIKPRENS in "Hidan No Aria AA" İzlenmeli mi?   
    ikisinide bitirdim ve sana açık konuşayım AA da erkek ana karakter maks 5 dk gözüküyo gerisi yeni eklenen karakterler ve aria üzerinde ilerliyo ana ikilinin romantizmi ilerlemiyo. yeni eklenen karakterlerin neredeyse hepsi lezbiyen. sezon bildiğin ova gibi ve türe yuri eklenmiş ama aksiyon sahneleri fena değildi ana sezon kadar olmasada güzel aksiyon sahneleri var o sahneler için bakılabilir ayrıca yuri* seviyosan izle derim seversin ama yuri sevmiyorsan izlemeden birşey diyemezsin ama bir şans verebilirsin ben şahsen çok beğenmedim ama çok kötü dersem hakkını yerim dediğim gibi izlemeden bilemezsin. Umarım yardımcı olmuştur(yuri=lezbiyen aşkı barındıran anime)
  8. Beğen
    Halic reacted to adios310 in "Hidan No Aria AA" İzlenmeli mi?   
    zevkine kalmış  ana hikayeyle neredeyse alakası yok ama kötü bir anime değil 
  9. Beğen
    Halic reacted to Pika-sama in "Hidan No Aria AA" İzlenmeli mi?   
    Elbetteki izlemek senin zevkine kalmış ama açık konuşmak gerekirse benim gözümde seriden sonra hikaye ile alakasız ve sadece izlenme için yapılmış bir ova bölümü ile aynı değerde o yüzden ben başladım ama bitirmedim.
    Ana seri kadar iyi bulmasam da fena değil istiyorsan izleyebilirsin :)

10. Beğen
    Halic reacted to SikatriX in Anime İstek ve Önerileri   
    Ecchi değil ama sword art serisini çok seveceğini düşünüyorum ayrıca Charlotte var oda çok başarılı  ecchi olarak high school of deathi seversin ama onda ekstra power up çok oluşmuyor daha çok Bi survivor ekip var onların mücadelesini konu alıyor 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.