Jump to content

Gorkito

Üyeler
  • İçerik sayısı

205
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

İtibar Etkinliği

1. Üzgün
    Gorkito reacted to Pika-sama in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Benimde öyle yalnız değilsin :)
  2. Teşekkür
    Gorkito got a reaction from admin31113 in Anime İstek ve Önerileri   
    kusura bakma biraz geç gördüm ama kolları sıvama zamanı 
    + Mahouka Koukou no Rettousei: Raihousha-hen : iyibir büyü programcısı olan, okulda büyüye olan yeteneğini saklayan birinin hikayesi +noblesse: yeni başladı anime. Vampir gibi olan ama yapımcının vampir olmadıklarını iddia ettiği soylulardan raizel'in hikayesi (ova var ilk onu izlemeni tavsiye ederim) Absolute duo: öğrencilerin 2 kişilik gruplar halinde eğitim gördüğü, blaze denen ruh silahlarına sahip oldukları bir anime +Ansatsu Kyoushitsu: bir süre sonra dünyayı yok edecek öğretmenlerine süikast düzenlemeye çalışna bir grup öğrenci Ao no exorcist : babası şeytan kral olan ve şeytan çıkarma okuluna giden çocuğun hikayesi +Beelzebub: Şeytan kralın oğluna bakıcılık yapması gerek Oga adındaki çocuğun hikayesi Bokutachi wa benkyou ga dekinai : bir grup kıza üniversiteye girmeleriiçin eğitim veren çocuğun hikayesi Chrome shield regios: şehiri savunmak için eğitim alan bir grup öğrencinin hikayesi Gekkan shoujo Nozaki kun: manga yazarı olan liseye giden çocuğa aşık olan kızın onun asistanı olarak çalışması +Great teacher onizuka: eskiden mafya olan onizukanın öğretmen olmaya karar vermesi Grisaia kajitsu: eski asker olan yuuji'nin toplam mevcudu 7 olan bir okula yazılıp ordaki kızlara yardım etmesi +Handa-kun : kendisi herkesin ondan nefret ettiğini sanmasına rağmen okulda popüler biri olan handanın hikayesi Hagure yuusha no aesthetica: tam hatırlamıyorum ama kahramanın şeytan kralın kızını alıp dünyamıza getirmesi Hundered: canavarlarla savaşmak için eğitim gören bir grup öğrenci İchiban Ushiro no daimaou: gelecekteki mesleği şeytan kral olarak görülen çocuğun okula girmesi İnfinite stratos:sadece kadınların kullanabildiği IS adındaki teknolojinin bir erkek tarafından kullanılabilmesi ve onun okula yazılması İsekai quarted : bir çok isekai animesindeki karakterlerin bir dünyaya transfer olup okulda öğrenim görmesi +Kaichou wa maid-sama: okul çıkışları fakir olduğu için hizmetçi kafede çalışan okul başkanının okuldaki popüler bir öğrenci olan usiu tarafından kimliğinin açığa çıkması Kenka banchou otome: bir birine çok benzeyen 2 kişinin yer değiştirip birbirlerinin iyi olduğu şeyleri yapması Kuusen madoushi kouhosei no kyoukan: canavarlarla savaşması için eğitim verilen okulda düşük becerili 3 öğrenciye eğitim veren öğretmen Mahou sensou: yanlışlıkla büyücü olan 3 kişinin büyücülük okuluna yazılması Mairimashita iruma-kun: torunu olması için bir şeytana satılan irumanın şeytan okuluna yazılması Makai ouji: şeytanlar tarafından sevilen Solomon'un ruhu olan bir çocuğun yaşantısı Maou gakuin futekigousha shijou saikyou no maou no shiso, tensei shite shison tachi no gakkou e: 2000 yıl sonra reankarne olan kurucu şeytan kralın şeytan kral okuluna yazılması +Mob psycho 100: çok güçlü bir esper olup duygularının kontrolünü belli bir seviyeden sonra kaybeden mob'un hikayesi Murenase seton gakuen: hayvanlar okuluna kayıt olan çocuğun bir kurt kızın sürüsüne katılması +Nisekoi: ayrı bir mafyanın şehre geldikten sonra iki taraf istemesede adamları kargaşa çıkardığı için sevgili taklidi yapan 2 mafyanın çocukları +Rakudai kishi no cavalry: F seviye bir çocuğun ruh silahı ile A seviye bir kızı yenmesi ve mezun olmak için turnuvaya katılması +ReLife: relife projesi ile insanları çalışmaya iten bir grubun adamı lise yıllarına götürmesi. +Rokudenashi majutsu koushi to akashic records: bir sınıfa zorla öğretmenlik yapması istenen glenn'in hikayesi Saijaku muhai no bahamut: ülkenin devrimden önceki prensinin şu anki prensesle aynı okula yazılması +Saiki k : aşırı güçlü bir psişik olan saiki'nin normal bir hayat yaşamaya çalışması Sakamoto desu ga: abartılı bir şekilde takılan popüler biri olan sakamoto'nun hikayesi Senryuu shoujo: konuşamayan bir kızla takılan suratı korkutucu olan çocuğun hikayesi +Shokugeki no souma: aşçılık okuluna yazılıp 1. olmayı hedefleyen souma'nın hikayesi Taimadou gakuen 35 Shiken shoutai: cadılar ile savaşmak için eğitim gören bir grup öğrencinin bir cadıyla tanışma hikayesi +Tanaka kun wa itsumo kedurage: aşırı uyuşuk bir öğrenci olan tanakaya bakan ohta ikilisinin hikayesi Tokyo ravens: tuh çıkarıcı olarak öğrenim gören bir çocuğun hikayesi Xian wang de richang shenghou: aşırı güçlü olan bir çocuğun ufakken şeytan kralı yenmesi ve okula yazılması +Oregairu: birilerine yardım etmek için kendini feda eden çocuğun aşk hikayesi yamada kun to 7 nin majo: tam hatırlamıyorum ama okuldaki 7 cadıyla uğraşması gereken 1 bçocuğun hikayesi +Kaguya sama love is war: karşı tarafı kendine aşık etmeye çalışan birbirini seven 2 kişinin hikayesi  
    ben piskopatım 
    sevdiklerimi + ile işaretledim
  3. Teşekkür
    Gorkito got a reaction from Pika-sama in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Knk fotoğrafı başka yere yükle sonra yüklediğim yerden ayrı sayfada açıp(sağ tık yapıp "resmi yeni sekmede aç"butonuna tıklayıp ) linkini buraya kopyala yapıştır yap.
  4. Beğen
    Gorkito reacted to Pika-sama in Anime İstek ve Önerileri   
    Hizmette sınır yok diyorsun yani helal olsun etkilendim :) ama Biraz dehşete de kapıldım açıkçası 
  5. Teşekkür
    Gorkito got a reaction from Ellen in Anime İstek ve Önerileri   
    *magi : Alibaba ve Alladin'in tanışmasını anlatıyo bide sinbad var onda da sinbadın 7 denizdeki macerasını anlatıyo Black Clover: Büyücü kralı olmak isteyen 2 yetim çocuğun hikayesi (ana karakter sadece 1 tanesi) *Danmachi: Tanrıların hizmetinde zindana giriyo insinlar orda canavar öldürüyor, güçsüz bir maceracı olan Bell'in hikayesi kings raid: klasik şeytan lordunu yenmeye çalışan kahraman *Tensei Shitara Slime datta ken: slime olarak reankarne olan bir adamı anlatıyo.  
    Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou: Kahramanın yancısı olarak başka dünyaya çağırılıp ihanete uğrayan Hajime adındaki adamı anlatıyo *Densetsu no Yuusha no Densetsu: Kral tahta geçtikten sonra sevdiği alpha stigma olan arkadaşını kahraman kalıntılarını bulması için gönderiyo. *Dororo: şeytanlardan kol,bacak,sinir gibi organlarını geri almak için teker teker şeytan avlayan bir çocuğun hikayesi *Drifters: başka bir dünyaya END ler ile savaşmak için gönderilen bizim dünyamızdaki ünlü kişiler (Hannibal,Hitler,Oda nobunaga vs.) Fairy Tail: Fairy Tail adındaki güçlü bir büyü loncasında çalışan Ejder avcısı Natsu'yu anlatıyo *Fullmetal alchemist brotherhood: edward ve alphonso Elrick'in annelerini dünyaya döndürmeye çalışırken simyacı olmasını anlatıyo Goblin Slayer: Goblinlerden nefret ettiği için maceracı loncasına katılıp paso goblin öldüren bir adamı anlatıyo  
    *Hai to Gensou no Grimgar: geçmişini hatırlamayan bir grup insanın bir dünyaya gönderilip şehirde hayatta kalmaya çalışması Honzuki no Gekokujou: Başka bir dünyada bir kızın bedenine giren kitap okumayı çok seven bir kızın kitap arama hikayesi Hyakuren no Haou to Seiyaku no Valkyria : başka bir dünyaya akıllıtelefonuyla transfer olan bir adamın ülke kurmasını anlatıyo bilgisiyle Isekai Maou to Shoukan Shoujo no Dorei Majutsu: Oyundaki karakterinin bedenine giren adamın hikayesi Isekai wa Smartphone to Tomo ni: tanrının yanlışlıkla öldürdüğü kişiyi öbür dünyaya göndermesi. Junketsu no Maria: savaş gördümü durdurn cadı maria nın Mikael tarafından uyarılmasının anlatıyo *Kimetsu no Yaiba: ailesi iblis tarafından öldürülen tajuro'nun hikayesi *Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!: başka bir dünyaya traktörün ona çarpacağını düşündüğü için şoka girerek ölen kazumanın transfer edilmesi ve yanında tanrıçayıda getirmesini anlatan komedi animesi *Log Horizon: oyun karakterleriyle bir dünyaya hapis olan oyunu oynayan bütün yuncuları anlatıyo Madan no Ou to Vanadis: Savaş bakiresine esir düşen fakir bir yerleşim yerinin sahibinin hikayesi Maou Gakuin no Futekigousha: Shijou Saikyou no Maou no Shiso, Tensei shite Shison-tachi no Gakkou e: yıllar sonra reankarne olan şeytan lordunun hikayesi Maou-sama, Retry!: yarattığı oyundaki şeytan lordu olarak çağırılan adamın hikayesi *Maoyuu Maou Yuusha: iblis lordu ve kahramının iki ırkı birleştirmek iin birlikte çalışması ve evlenmesi. Nanatsu no Taizai: prenses elizabethin krallığı kurtarmak için 7 büyük günahı araması *Ou Dorobou Jing: Hırsızlar kralının bişeyleri çalmasını anlatıyo *Overlord: sevdiği oyun kapanırken son dakikalarda oyunda olan momonga nın kapalı kalmasının hikayesi Radiant: büyücü çocuğun macerası *Re:Zero : pek istediğin gibi olduğunu sanmam ama başka dünyaya transfer olan Subaru'nun öldükten sonra birkaç gün geride yeniden dirilmesini anlatıyo (eleman 1,5 sezondur ölmek haricinde bişey yapmıyo) Rokudenashi Majutsu Koushi to Akashic Records: Büyücülük okulana öğretmen olarak gelen Glenn'in hikayesi Seiken no Blacksmith: izleyeli çok oldu hatırlamıyom ama bir kız ünlü bir adamdan katana yapmasını istiyodu *Shinchou Yuusha: Aşırı tedbir alan kahramanın hikayesi komedidir *Shingeki no Bahamut: Bahamutun öldürülmeye çalışması Shironeko Project Zero Chronicle: Beyaz ve kara imparatorluklarının birbiriyle savaşma hikayesi Tate no Yuusha no Nariagari: duymuşundur ihanete uğraya kalkan kahramanının hikayesi, Uchi no Ko no Tame naraba, Ore wa Moshikashitara Maou mo Taoseru kamo Shirenai: Güçlü bir maceracının şeytan kızı evlat edinmesi Zero no Tsukaima: brceriksiz bir büyücünün hizmetkarı olarak transfer olan çocuğun hikayesi  
    Güzel olanların başına "*" koyacağım

zirvedemi bıraksam bu kadar yazdıktan sonra 
  6. Harika
    Gorkito got a reaction from pegasusejder in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    anime öneri bölümüne attığım destanı bir daha böyle bir tür isteyen olursa kopyala yapıştır yapıp atıcam 
  7. Üzgün
    Gorkito got a reaction from Ellen in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Arka sokaklar devam ederken Kardeş payı neden final verdi 
  8. Beğen
    Gorkito got a reaction from umutyilmazkurt in Selamlar Ben Umut :)   
    Selam umut ben Görkem arkadaşlarım bana gorjek der, bir ihtiyacın olursa muhabbet mekanındayım.
  9. Harika
    Gorkito got a reaction from pegasusejder in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Bilişim dersi sınavında hoca bize A4 kağıdına program yazdırıyodu ve bir bilgisayara 2 kişi oturmak zorunda kalıyoduk 
  10. Beğen
    Gorkito reacted to pegasusejder in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Üstat bu şah eser çok güzel ama :D
  11. Harika
    Tabikide 

12. Teşekkür
    Gorkito got a reaction from Lycaenidae in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    @Lycaenidae yeni öğrendim, doğum günün kutlu olsun 
  13. Teşekkür
    Gorkito got a reaction from TouaTokuchi in Anime İstek ve Önerileri   
    Overlord
    Dororo
    Ou dorobou jing
    Owari no seraph (ana karakter ve birkaç arkadaşı iyi ama ne vamipirlere iyi diyebiliriz ne insanlara)
    Toaru Kagaku no Accelerator (Seridir izliceksen diğer toaru serilerinide izle ama onlar istediğin türde değil)
    Vinland Saga
    Youjo Senki (İnsanlar ana karaktere kötü diyo ama bence o kadar değil)
  14. Beğen
    Gorkito got a reaction from Mutaika in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Bunu bi itiraf olarak kabul edebilirmiyiz 
  15. Beğen
    Gorkito reacted to ElegantWave in Anime İstek ve Önerileri   
    Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))
  16. Harika
    Gorkito got a reaction from ChYRoN in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    En azından selam verdin peganın diline düsmezsin 
  17. Harika
    Gorkito got a reaction from Ellen in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    9. Sınıflar öyledir, ilk sene iyi çocuk olurlar hep.
  18. Harika
    Gorkito reacted to Pika-sama in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Hile kodu girmiş
  19. Harika
    Gorkito got a reaction from Pika-sama in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Peder bizi görünce dalga geçiyo ayıların güreşi diye.
  20. Beğen
    Gorkito reacted to Ellen in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Bana diyor ki erkek olsaydın ne kavga ederdik shxhdnckfkd. Düşünemiyorum o halimi, artık her gün sabaha morluklarla başlardım. 
  21. Beğen
    Gorkito reacted to pegasusejder in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Benimde kimya çalışmam lazım, ne yapsak bu kimyayı 
  22. Teşekkür
    Gorkito got a reaction from ElegantWave in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Yani bende her türden önerebilirimde fantastik daha çok izledim öbürkünlere kıyasla.
  23. Teşekkür
    Gorkito reacted to heymely in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Hep öyle birazdan hastaneye giriş yapacağım gıcık olduğum yanımdaki eğitmenin üstüne idrar dökmüştüm 5 saat sonra ölü olarak çıkacağım o yüzden 
  24. Üzgün
    Gorkito got a reaction from Pseudohomophylus in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Ne durumu 

Hoşgeldin

Ben hep burdaydım telefon öbür odada kaldığından görmedim sadece

25. Harika
    Gorkito got a reaction from ChYRoN in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    ChYRoN Holmes
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.