Jump to content

Gorkito

Üyeler
  • İçerik sayısı

205
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

İtibar Etkinliği

1. Beğen
  2. Beğen
  3. Harika
    Gorkito reacted to Ellen in İtiraf Köşesi   
    Aaa sen bensen ben kimim? 
    Bizde de dıza dayalı bir durum var
  4. Beğen
    Gorkito got a reaction from Ellen in İtiraf Köşesi   
    bence benziyoruz :D
  5. Teşekkür
    Gorkito got a reaction from Noya in Anime İstek ve Önerileri   
    Noyacığım isterde yazmazmıyım 
    Kaichou wa maid-sama : Usui, erkeklerden haz etmeyen okul başkanının maddi durumundan dolayı maid cafe'de çalıştığını öğreniyor ve okul başkanı'da bunun duyulmasını istemiyor. Usui sürekli çalıştığı cafeye gidiyor ve okul başkanıda onunla uğraşmak için bunu yaptığını sanıyor. Ore Monogatari : İri yarı, erkekler arasında popüler ama kızlar tarafından çirkin bulunan bir çocuk var bir de yakın arkadaşı olan suna adındaki kızlar tarafından popüler olan çocuk var. İki arkadaş bir gün trende taciz edilen kıza yardım ediyor ve hayatı boyunca açılmak istediği bütün kızlar sunaya açılmış olan çocuğa aşık oluyor ancak iri yarı çocuk kızın Suna'ya aşık olduğunu düşünüyor. (Suna adamdır, birkaç bölüm izle anlarsın :D) Shounen Maid : Annesi ile yaşayan ama ufak yaşta annesini kaybeden çocuk aslında annesinin ailesinin çok zengin olduğunu ancak babası ile evlendiği için ailesinden ayrıldığını öğrenir ve giysi tasarımcısı olan dayısının yanına taşınır isteksizce ancak ev aşırı pistir ve kendi başının çaresine bakmak istediğini söyleyip dayısının evinde hizmetçi olarak çalışır (Güzel seridir tavsiye ederim ancak ana karakter erkek(+yaoi değil :D)) Gekkan Shoujo nozaki-kun : Okuldaki senpai'sine aşık olan kız tam çıkma teklifi etmiştir ancak mangaka olan ancak kimsenin mangaka olduğuna inanmadığı senpai'si onun iş teklifi ile geldiğini düşünür ve kız kendini bir anda onun yanında çalışırken bulur. Tonari no Kaibutsu-kun : Ders notları aşırı iyi olan kız okula gelmeyen bir çocuğa kağıt götürür ve arkadaş arayan çocuğun zorbalar tarafından kandırıldığını öğrenir.
  6. Beğen
    Gorkito reacted to BURUN in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Yok yav selam vermiştir illa bir kerede olsa 
    Ya bir git hangi vr oyunuysa bir daha oynama seni kötü etkiliyor.
  7. Harika
    Gorkito reacted to pegasusejder in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Evet ya, yani kavga tarzı bir şey olsa normal konuşup eğlenmeyiz, anlamamak için kendilerini yırtıyorlardı herhalde. :D

BURUN lütfen! Burada tek bir gizli admin var onu da bir tek sen ve Murat billiyorsunuz. :D

Bu arada imzana düştüm. .))
  8. Beğen
    Bende en az senin kadar şaşkınım.
    Ama iyi oldu bayadır yapmıyordum.
  9. Beğen
    Gorkito got a reaction from Caprihorn in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    En güvendiğim yoldaşım, sana güveniyorum 
  10. Harika
    İyi geceler uçan pişik

11. Beğen
    Doğru yoldasın. :)))
  12. Harika
    3 üncü sezon finalinde 
    Barney qral sırtlıyor zaten koca diziyi
    İmparatoriçe hanım teyze ojj gedin sana da mutlu seneler
    Bizim burada önce havayi fişek attılar sonrada havaya sıktı bazı sayko manyaklar
    Aplaaaaaaaaaaaaaaaaaa özledim seni 
    Kardeş pişik kedi nasıl oluyor pişik zaten kedi 
  13. Beğen
    Gorkito got a reaction from Caprihorn in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    oha bende tam onu dicektim jnsdfıunsşujk
    (kedinin adı happy)
  14. Beğen
    Fairy tail deki mavi pişik olmaz mı ? 
  15. Üzgün
    yeni yılınız kutlu olsun 

bir yıldır görüşmüyoruz 

16. Teşekkür
    Gorkito reacted to Pseudohomophylus in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    @heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutaika @KaladinStormblessed @explorer @Ryosuke @ChaneLaforet @Real-Men-Frrranky @Judgment @mustafalrsm @Lycaenidae @PelikanFaruk @eskiçeviri @kEDRA @Promacherr @Takoyakisama @canatan @Gorjek @908@Ucanbirkedi @tutturuuu @rimmuru @Akame777 @lostlonginus @Asperatus @Beytize @bluegrass @Gallardo @Adige @Amygirl @Toprakezgi @Vega @Eolo-sama  @Zorojuro @Kadir- @1456ha  @Strix.
    Sohbet ettiğim, etmediğim herkese teşekkürler
    İyi ki varsınız
    Yeni yılınız kutlu olsun sağlık mutluluk ve huzur getirsin
    Umarım yeni yılda da sizlerle konuşup eğlenip güzel bir forum yoldaşlığı geçiririz

17. Harika
    Gorkito got a reaction from sShoguNn in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    ben hatırlamak imzadan şimdi, sanırsam ben sen genellikle farklı konu yanıtlamak.

yok ya bakıyorumda az önce baktım profiline 1-2 tanesinden hatırladım şimdi öbürkünlerin çoğu ya benim bakmadığım konu yada benden sonra cevap yazmış konuya
  18. Harika
    Toplu bir şekilde forumu bırakalım mı? :D
  19. Harika
    Okurken yoruldum o isim ne beh 
  20. Harika
    sen geldin ortamın tadı kaçtı bende konuşmayacağım 
  21. Beğen
    Gorkito reacted to Pika-sama in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Maou Gorjek 

22. Beğen
    Gorkito reacted to heymely in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Gelecek yıllarda da umarım burada görürüz sizleri. Buraları boşta bırakmayalım. İyi ki varsınız 
  23. Üzgün
    Gorkito reacted to heymely in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Kaju ve badem zengin hissettirmiyor Antep fıstığına devam
  24. Harika
    Ufak bir story

25. Harika
    Gorkito got a reaction from pegasusejder in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Ufak bir story

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.