Jump to content

Songena

Üyeler
  • İçerik sayısı

886
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

İletiler bölümüne Songena kullanıcısının eklediği dosyalar

1. sebep? neden sadece mangatürk?

Sitedeki online okuma linki MangaTürk ve  MangaTürk' teki online anime linki de TürkAnime olduğu için.  :)

Fairy Tail'de daha önce böyle bir güç görmüştüm sanki.  :ph34r:

Gücünün zayıf noktasını merak ettim. :D Her ne kadar Kenpachi güçlü olsa da herifin hayal ettiği her şey kolayca olabiliyorsa yenilmesi çok zor gözümde. :mellow:  Bir de Yachiru kemiklerinin kurabiye gibi olduğunu düşünmeye başlayınca yaralanmıştı. Kenpachi aklında hiç canlandırmasa yine de gücü işe yarar mı?  :mellow:  İşe yaramazsa sterse hiç düşünmeden dalabilir. :D 

2. 11759_97178_21022014111001_1.jpg

Alın bunu dışarı.  :mellow:  Of çok güldüm. :D  Diğer değerli üyelerimizi bilemem ama ben sadece yaoi fanıyım.  :ph34r:  Bu insanlarla sorunum yok da animelerde gerçek olamayacak kadar hoşlar, ve romantizmi bazen shoujo animelerden daha iyi yapıyorlar.  B)

3. Aslında tepkili değiliz ,bazı şeyleri anlayamıyoruz o kadar :hehe-onion-head-emoticon:

Neyse işe biyoloji kısmından yaklaşırdım ama millet beni sapık sanar şimcik :ph34r: İlgili bayanlara ingiltere falan size tam uyar diyorum :ph34r:

İki türü de sevmeyenlere diycek sözüm yok da yuriyi anlayanlar yaoiyi de anlamalı.  :mellow:  

Sebebim olur şarkısını bilir misiniz :P Erkekleri böyle görmek intihar sebebim olur, aynı şey kızlar içinde geçerli (yuri)  :lol: bana itici geliyor...yaoi'de, yuri'de  <_<​ bu arada daha hiç yaoi ve yuri izlemedim, pek izlemeyide düşünmüyorum, ama adminlik gereği bir fikir edinmek için izlemem gerekir diye de düşünüyorum, her iki türünde en iyileriden bir tane izlesem olabilir  -_- içimden hiç öyle bir istek gelmiyor ama :wacko: anti yaoi ve anti yuri :wub:

1 bölüm izlemek yeterli oluyor. :D  :ph34r:

4. kuzuyu kurda emanet etmek gibi oldu bu  :ph34r: fazla dağıtmam için rahat olsun dağıtırmıyım yoksa  :blink: ayyy bilemedim konu yaoi olunca ayarım kaçıyor benim  :D ne planı merak ettim bak  :ph34r: hafta sonu gelmez şimdi  :unsure:

İçim rahat. :lol:  Hafta sonu saçma bir konu daha açarım. :ph34r:  Pek önemli bir şey değil.  :D

ben de burdayım :D

Hoş geldin.  :lol:

Bu ne gaz böyle yıllardır içinizde birikenleri patlatıyorsunuz herhalde bayanlar :ph34r:

Bir şeycik yok. Stres atıp rahatlıyoruz.  :bye2-onion-head-emoticon:

Düşünme al beni *-*

ben yaoi leri pek beğenmiyorum gerçekçi yapsalar daha güzel olurmuş resimdekilere bakarak söylüyorum

Yok, animeleri değil resimleri gerçekçi değil.. :D 

5. daha çok paylaşırım da Fc yi işgal etmeyim  :hell-yes-onion-head-emoticon:  +15 denmiş yoksa ne artılar var  :ahaaah-onion-head-emoticon:  başkan sınır var mı :confused-onion-head-emoticon: maksat gözler bayram etsin  :embarrassed2-onion-head-emotico  

dayamadı bir kaç resim daha paylaştı  :admire-onion-head-emoticon: 

o63Wx6n.jpg

J218KoD.jpg

t783rBz.jpg

WHhjt1e.jpg

biri beni durdursunn  :ph34r:

Diğer + ları özelde paylaşırız.  :ph34r:  Ne işgali, teşekkür ederim. :D Sınavlarım olduğu için pek resim, gif paylaşamadım.  :unsure: FC sana emanet. :D Hafta sonu için planlarım var.  :wub:

6. Yaoi fanfiction yazmaya başladım sizinle bir ara paylaşırım ^_^

Bekliyoruz.  :lol:  Hoş geldin kulübe.

adımı göremiyorum  :bsod-onion-head-emoticon:  illa ekle demek mi lazım heç yakıştıramadım  :bled2-onion-head-emoticon: görücem orda adımı duydun mu beni  :hate-onion-head-emoticon: ayyyy arşivimi paylaşmaya kıyamam ben  :embarrassed4-onion-head-emotico neyse bir iki taneden zarar gelmez  :bled1-onion-head-emoticon: 

IatHI4i.png

4Qe00rV.png

9JPwUCI.jpg

AfULuPr.jpg

iDDAFkc.jpg

lR1TTbl.jpg

Tamam abla yazmaya gidiyorum. :D

a73b07f8131a32c2f6e50a42c4b7f75c.jpg

Sondan 2. resim: N-Noblesse.  :wub:

7. Beni de tabii ki!

Devasa yaoi arşivimle geleceğim yeha!

Hoş geldin.  :lol: Donanımlı askerlere ihtiyacımız var.  :embarrassed3-onion-head-emotico

Veeee, savaş fermanı yazılmıştır. ;-)

Zaten Anti Yaoi=Yuri oldugundan önümüzdeki gunlerde forumda kiyamet kopucak benden demesi. Hiahahahahahahahahah, öhöm.

Asıl planımı açığa çıkarma.  :ph34r:

8. Allah'm başımıza taş yağacak :(

Mteor yağcak bu Fc'de. :D 

I'm heree  ^_^  :wub: 

Sonunda adalet  :lol: 

Kısa sürede yeni üyelerin de geleceğine eminim  -_- 

Hayırlı uğurlu ve bol üyeli olsun FC miz  :lol: 

Hoş geldin.  :lol: İnşallah gelir. :D Gelemese de olur gerçi. Meteorlar bize kalır. :wub:  

Hayırlı olsun meltem <_<

PS: Kızların neden Naruto ve Sasukeyi sevdiklerini ilk resimden anlayabiliyoruz -_- Ahhh yare yare... -_-

Teşekkürler.  :lol:  O da bir neden tabii. İlk öpücüklerini yaşadılar animede.  :mellow:

Meltemcim canım benim benide al ^_^

o zaman hodri meydan  :cool-onion-head-emoticon:

Cevap vermiyorum. Zamanı gelice cevap vermememin sebebini çok iyi anlıyacaksınız :cool-onion-head-emoticon:

Anti Yaoi FC mi açacaksın zamanı gelince? :D 

9. Sizin bu yaptığınıza erken savaş ilanı derler ;)

Hayırlı olsun bu arada... :D

Teşekkürler. :D Bu yaptığımız foruma adalet getirdi bence.  :ph34r:

Beni de alın desem bile 1 yılla kaybediyorum  :dying-onion-head-emoticon:  :crying1-onion-head-emoticon:

ya resimlerin hangi aanime olduğunuda yazarmısınız.sadece junsu romantica yı tanıdım.bence yoiyürünün en iyisiydi.hiç bi animeyiizlerken bukadar gülüp eğlenmedim diyebilirim.bence japonlar yoiler gibi diğer animeleri  bu kadar romantik değil.

Hakuouki Shinsengumi Kitan ve Sekai İchi Hatsukoi'den. Hoş geldin bu arada. :D 

iğrençsiniz :(

Sizi Yuri Fc'a davet ediyorum. :D Burası sağlığınız için zararlı olabilir.  B)

10. Yaoi tatlı mı <_< Bayanlarda oluca sevimli duruyor tabii kıskanıyorsunuz değil mi B)

Neden kıskanalım ki? Saf ana karakter hanım kızımız kendine tatlı kız bulursa yuri hoş bir çocuk bulursa bulursa shoujo oluyor. Hep kız bulsunlar ki esas oğlan animeci kızlara kalsın veya shoujodaki çocukları Yaoi FC'ta misafir edebileyim.  :mellow: Kazançlı olmanın yolunu bir şekilde buluyorum sonuçta.  B) :D

11. Yaoi'yi açıklamadan sadece resim atmak istiyorum. :D Yaoi'yi Junjou Romantica tanıtımıyla tanmak isteyenler için linkimiz gelsin.

http://bez-cadilari.blogspot.com.tr/2013/03/biri-yaoi-mi-dedi-jonjou-romantica.html

yaoi_poster_by_firesword7-d2y8skz.jpg

Yaoi'yle ilk tanıştığım an olur. 

Kurucu: Songena (Eski nicki yazasım geldi. :D )

Yaoi animeler:

http://www.turkanime.tv/anime-turu/Yaoi

Özel üyelerimiz:

Cувєя Yaoi Elçisi. 

Elçimize özel üyelik vermesek olmaz. :D

Saybır’a, özellikle de İngilizce’sine(: :D) hayranım…. : :D Bu yüzden ona FF yazdım.
    FF Saybır’ın FC’a gelişini anlatıyor.

Saybır’ ın olmazsa olmazı eşyası, kıymetlisi İngizilzce sözlüğü. Hem pörfekt İngilizce’sini ona borçlu hem de sözlük onun arkadaşı gibi.
    Ama…
    Birkaç gün önce Saybır yanından ayırmadığı sözlüğünü kaybetmeyi becerdi.
    Saybır her zamanki gibi forumda dolaşıyordu o gün. Ama forumun FC mahallesinde sözlüğü kayboldu. Her FC’ ı didik didik aradı.
    Tabii bir FC dışında. O da Yaoi FC. :P< :P>

Buradaki üyeler çok dağınık. En bilinmeyen Yaoi mangaları bile buldu ama sözlüğünü henüz bulamadı. :D< :D>

Saybır bir elçi ve sözlüksüz halindeki İngilizce’siyle onu tek çalıştıracak kurum burası. Şu anda iyi bir maaşla burada Japonya ‘ya Yaoi elçiliği yapıyor.

Dağınık üyelere duyuru sözlüğü bulursanız yok edin!!!

MSempai (Beni Yuri FC'a eklediği için küçük jestim(!)... :ahaaah-onion-head-emoticon: )

ohmy34 Kulübün yazarı. :lol:

Bu da ff: http://ohmy34.blogcu.com/

Hakuro Hazare Özene bezene attığı swf li yorumu için... :evil-smile-onion-head-emoticon:

Üyeler:

Ilithyia

♠Misaki♠

sanzu

Yuki-chan

Nikkitta

Witch.

Mileydi

jans09

Michishi

Haruka

~fankafa

Cholota

-Melody-

sanzu

siwona

Kalika

Sena.UZUMAKİ

ARE-YOU-SURE

AnimeLove43

Zez

tubiş :)

Sullen

FuneraireS

Filia

Nones

Nones,

h3n4

Ancaks

nemesiss

sonruya

badiparmak

Koala

britomartis

Annalisa

Vologirl

Witch

Pelin-chanง︡'-'︠)ง

Hei's Sister

Evallark

1456ha

Victuuuri

Arcangelo

"Yeni açtım FC' ı dolar burası yakın zamanda. " demiştim doldu. :D

Resimler:

Spoiler

e2zBaL.jpgwjbm69.jpg

emAmoY.jpgeW3mDP.jpgeyZgq9.jpgx3GQz5.jpgx8RAzA.jpg

xRz2DZ.jpgxYZm6A.jpgepJlnJ.jpgeN0mDQ.jpgearmY7.jpg

Son olarak yakışıklı yaoi karakterleri oleey. :cheer3-onion-head-emoticon:

12. Şimdiden hayırlı olsun :D

Animenin bitmesiyle birlikde ağlaşır,yeni bölüm gelmesi için birlikde anime duası ederik :P

Şaka yaptılar yine. :( O movienin son çalışmaları olduğuna inanmıyorum ben.  :ph34r:

13. En sevdiğim animenin konusuyla foruma merhaba.  :lol:

Yorozuya- OtakuTürk çeviri grubuna mangayı keyifle okumamızı sağladığı için teşekkürler.  :lol: 

http://yorozuya-otakuturk.blogspot.com.tr/

Konunun amacı manga bölümlerini tartışmak, (Tiye almak da var. :evil-smile-onion-head-emoticon: )

manga 411. bölümden itibaren çevriliyor. Gönlümden geçen mangaya tekrar başlayıp her bölümünü yorumlamak.  :ph34r:  Herkesin düşüncelerini bekliyorum.  :lol: 

14. Dur bir oynama yapayım erkek çizimlerde sivilce felan soğursun belki görünce :D Meteorlar olur sivilce yağmuru :D

Gerçek insanın olamayacağı kadar yakışıklılar.  :wacko: Sivilce bir şey yapamaz onlara. Hele siyah saçlılara Bıyık FC' de işkence yapıldığında bile soğumadım.  :wub:

Mazoşistlik etmek için gif atıp kaçıyorum.  :mellow:

tumblr_moy58xgIJH1sp5py6o1_500.gif

15. Aman acma :D

Forumun geri kalanını da düşünmek lazım. :D

bir ara vardı sanki forumda :blink: ben mi yanlış hatırlıyorum  :ph34r:

siz açarken iyi biz açınca kötü demi  <_<

O çok geneldi. Anime türlerinden de genel. :mellow: Tür olarak da açılması iyi olur bence. :D

Ahh ah açmayı düşündüğüm 1-2 konu var ama sınavlarım var bu hafta.  :wacko:  Anca Salı günü açabilirim FC.

Rakibimi çok iyi tanıdığımı göstermek adına anime önereyim. :D Monogatari Series: Second Season' un ilk bölümleri Yurimsi eiiiyy.  :wacko:

Evet kızlar hoş oluyor ama :D

Bize göre de erkekler hoş.  B)  Gerçi ben daha çok yakışıklı çizilmeleriyle ilgileniyorum o ayrı.  :mellow:

16. Evde her gun kardeşlerimle çizgi film izledikleri için dalga geçip çizgi film kanallarini siliyorum, gece herkes uyuyunca kalkip kanallari tarıyorum ve çizgi film izliyorum, bunun yanında pepee nin çoğu şarkısını ezbere biliyorum :(

İki ekmek aaaldım eve gidiyooorum. 

Biri büyük, biri küçük iki ekmek aldım.

Eve gidiyoruuum. 

Güzel ama. :D Bi' aralar okulda kızlar hep bu şarkıları söylüyordu. Jibber and Jebber'i animelerin çoğundan çok severim. Kardeşimle evde canlandırdığım bile oldu. Ayağımı sehpaya çarptım. Bir daha deneyemedim onu. :(

İtiraf etmek istemiyorum şarkı deyip gidiyorum. :D 

İiinsan sevdiğini hiç üzeermi

Sebepsizce hiç küsermi

Eğlenerek oynamak varken aardına bakmadan hiç gider mii

Pepee şarkısı söyleyecektim tabii ki.  B)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.