Jump to content

Songena

Üyeler
  • İçerik sayısı

2141
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

Durum güncellemeleri bölümüne Songena kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Yolda giderken "Kör mü oluyorum acaba? Daha kötü göremiyorum." demek.... :D Aslında gözlüğünü takmadığını bilmemek... sadfdsaf O kadar yol yürüyüp eve gelince gözlük takmadığını fark etmek... Arkadaşında unuttuğunu zannedip cebinde bulmak... :D Garip. :P

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Songena

Songena

:D Nedir bu gözlükten çektiğim. asfdsf Gerçi bi parçam gibi oldu. Arada özlüyorum şebeği. :D

3. another..

another..

evet artık haftalık hatta aylık lensler var. :) songena gibi benim de gözlüğüm parçam olmuş onunla çok şey atlattık ona sırt dönüp lens alamıyorum :D

4. fuyu

fuyu

ne kadar çok şey atlatsamda gözlükle lens daha iyi olur gibime geliyor ama bir süre daha gözlükle devam :D

2. Gintama'nın filmi çııkmış. Bu aralar hep imkansızı istiyorum ama 2. sezonu da gelirse (Ki Gintama ekibini son kez filmde göreceğimiz açıklanmıştı. :( ) söz arkadaşlarıma simit ısmarlıycam. :D

1. another..

another..

unutma ! anime izlemek insana imkansızı bile hayal ettirir :D

3. Tadaima! :D

2. Songena

Songena

Neyseki formda sadece bir öküz var o da sensin. :D Sen fark etmesende olur zaten. asdfdsaf Git anime izle boşver bunları. :D

4. Gintama'nın filmini bekleyemiyorum artık. :D

5. Yaşamak ilgimi çekmiyordu. BEnde Songena olarak yeniden doğdum. :D

2. Mileydi

Mileydi

Eren sen gönüllerin admini Fiber Ekibin en fiberi deme öyle :( sende halden birazcık anla becanım :D

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Ben sizi severim gençler *.*

4. Lightning

Lightning

Eren sana yazıklar oluşun :D

6. Yaşamak ilgimi çekmiyor artık. afsdasfsa

2. Songena

Songena

Onu da yağpasım yok. Anladım Zeynep Abla. :D DEmesen daha çok karamsar şeyler kurgulayabilirim kafamda. :P

3. Mileydi

Mileydi

Ercan +1 \ Eren -1 :D

manga oku -_- hatta çiz :P

4. Songena

Songena

-_- One Piece'den bir yakışıklım yarım kalmıştı. Onu tamamlıyım bari. <3 Manga da var tabi. Seinen'den çekiniyorum. :| Bir yandan da bakmak istiyorum. :D

7. Dil Anlatımı testi çözerkene. :| http://u1312.hizliresim.com/1j/1/v2yh1.jpg Süper ders çalışıyorum. :D

1. LeornKayn

LeornKayn

İçinde İtachi geçen anlatım bozukları sıfatlar paragraflı sorular olsa sen bunları yapmaz kitaba odaklanırdın...milli eğitim bakanlığı ile konuşmak lazım

2. Hokage_Minato

Hokage_Minato

Bu arkadaşı dışlıyoruz :D

3. Songena

Songena

Yok, o soruda İtachi olursa yanlış yapmaya dayanamam. Bence İtachi olmalı.Özellikle İngilizce'de falan... :D

8. Of ağzıma takıldı. :D

1. Sakuragi

Sakuragi

Elvan daltondan sonra buda süper ya :D

2. Mileydi

Mileydi

her yer de bu o.O kendiniz kurban oldunuz bizi de kurban edeceksiniz :D

3. Songena

Songena

Televizyonda görmez olaydım. :D

9. Çok güzel animeci yapma yöntemlerim var. Seni de bizim gibi yapcam! diyorum. Sanki kötü yola düşcekler. :D

10. Bir derse sınavdayken aşık olmak nedir ya? :D Herkes zor dedi ama ben 2-3 soruyu içimden cevaplayarak okumuştum hatta. Sanki roman okuyorum. Felsefe'nin hakkını vererek soru hazırlamışlar. Yorum soruları olması işime geldi. Bir ders önceden sınava çalışmıştım çünkü. :D

2. Songena

Songena

Pc başında uyumazsam tabi.. :D

3. Hokage_Minato

Hokage_Minato

hala uyucam diyor ya d

4. Songena

Songena

Sen alışkınsın da odan. :P Deniycem işte bu da yeter sana. :D

11. Biticek, biticek! Sınav günlerinin bitmesine son 6 gün. Ne işim var burda ya gidip inkılap çalışayım. Bir de ingilizce var bööğğ.

1. Hokage_Minato

Hokage_Minato

-_- Küfür mü edem şimdi sana ben :D

2. Songena

Songena

Amacın ne Eren. :D Motivasyonumu düşürüyorsun bak. :(

3. Hokage_Minato
  12. Forum bile beni Songena olarak kabul etmiş. :D Nicki değiştirirken forum kapanmıştı. :D

2. Hokage_Minato

Hokage_Minato

Sildim bak Durumu :D Terlik mi ka

3. Ogeday

Ogeday

Keşke Song'dan kalsaydı çok orijinaldi :)

4. Songena

Songena

Biraz. :) Songena hep i

13. Şimdi oldu mu Eren? :D

2. Hokage_Minato

Hokage_Minato

-_- Kodu işte bu :D ve ezgı saaaa ne

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Ay bişey demedim asjhdvjads

4. Hokage_Minato

Hokage_Minato

Deme saten ...

14. Len Kagami. Hırsını kontrol et olmuyo böyle. Bu şekilde kendini kaybederek gelişemezsin de. :( Ama kendini aşıp Aomine'ye ağzının payını vericeğin gübü hayal ediyorum o ayrı. :D Kısa ve öz bir maçtı. Kuroko'nun engelsiz sürüşünü göremedik. :P Bir de Kızıl saçlı oğlanı 1-2 saniyelik gösterişlerine uyuz oluyorum.Meraktan daha ne kadar çatlacak? :( Nedense koçla takım kaptanının konuşmaları çok hoş geliyo. Bunlardan iyi çift olur. :)

15. Herkese hayırlı bayramlar. :)

16. Sen neymişsin be Akash,? Bi yerlerden çık da yüzünü görelim artık ya. Anlata anlata bitiremediler Umarım beklentilerimdeki gibi bir karaktersindir. GErçi mucize neslin hepsi müthiş. Karakter olarak da hepsi manyak tipler. :D

1. Super Otaku

Super Otaku

aynen izlerken dedim ki abi ne adamış resmen mucize neslin komutanı gibi :D

2. fuyu

fuyu

Bi yüzünü göstermediler çocuğun bi maç yapsalarda görsek :D

17. Spoiler'i aşan lanet bir huyum var. Aldığım kitabın önsözüne değil son cümlesine bakmak... Amacım ne çözemedim ama kendimi alamıyorum. (Az önce Yüzüklerinin Efendisi' nin ilk kitabına bunu yaptı ve bu tuhaf huyunu forumla paylaşıp rahatlamak için buraya geldi.)

2. Paprika

Paprika

İzledim ben ama hiç bir şey hatırlamıyorum. Bence 2. spartacusun oyunculuğu onun kadar iyi değil.

3. LeornKayn

LeornKayn

Öyle genelde ben hiç sevmem film ve dizilerde oyuncu değişikliği aynı şekil seslendirmeler değişincede öyle bi soğuyorum...

4. Paprika

Paprika

İvit ivit. Adam iyi bile olsa öncekini arıyorsun, aynı özellikler onda da olsun istiyorsun. Onun gibi baksın böhüğğ. Ben uzun bir süre inanmamıştım öldüğüne, yalan haber sanmıştım :D

18. En büyük işkencenin pazar günü pc deyken saate bakmak olduğunu gördüm. Tatilin son günü ziyan etmemek için onca şeye bakma, anime izleme derdindeyken saate bi bakarsın 18.28 ! Ne zaman altı buçuk oldu ya? Çok az zamanım kaldı ben buraya yorumu yazarken bile kim bilir kaç dakika geçti. Zaman sadece bir gün Geometri'de böyle hızlı geç. :(

2. Super Otaku

Super Otaku

olsun 2 saat çalışmakta iyi :D

3. Grkmvc

Grkmvc

tabi lan :D 2 saat vay be iyimiş cidden

4. Super Otaku

Super Otaku

aynen lan onu yapmayanda var :D

19. Bleach'den başka dövüş sahnelerini anladığım manga bulamadım ama Noblesse benim için varmış. :D Çok sevdim bu manhwayı. Okul müdürü bile bu kadar mı yakışıklı olur? Öhöm neyse. :D O değil de koca bir bölümde evden çıkıp yolsa yürüyüşünü gösterdikleri an sinir krizi geçirecektim. Tamam, Songena'yı düşünürekten açıklama yapıyorsun ama bu kadar uzatmaya gerek yok... :D Allah'tan sonradan biraz düzeldi bu halleri. Bölüm kavramını boşverip akşama kadar okudum. 91. bölümdeyim. :o

2. Cold Dewil

Cold Dewil

:D :D Neyse daha demiyim artık :D Anlaşıldı Adam sizi mangadan çıkıp vurmuş zaten :D

3. Mileydi

Mileydi

kimi vurmus ne zaman vurmus nasıl vurmus :D

neden bunların gercegi yok :( olsa da bize bakmaz zaten, bakmasın biz bakarız :D

4. Cold Dewil

Cold Dewil

:D Mantık süper :D

20. Kararlıyım. Bugün sabahlıycam pc başında!

2. Songena

Songena

( Sabahlayamadı ) Pişt Leorn ben yokmuş gibi yapıyorum sen de hep ima ediyosun... :D Neyse ben de iki kelime etmeden geçemiycem. Bi aralar forumda konu katliamı vaardı kusura bakılmasın bayaa bir konu dağıtıyolardı. Asıl ben de yaparım arada kızmaya hakkım yok ama muhabbeti bayaa koyulaştırıp aşırı bir yorum yağmuruna tutunca bi yerden sonra her şey insanın gözüne batmaya başlıyo bu durumlar bile! Bi çözüm bulunmalı herkesin hataları var. Öyle sırf anime olmaz tabi ki ama dengelemek gerek.

21. Çaktırmayın... :D

2. Songena

Songena

Hastalığımdan kurtuldum. :D

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Hasta mı :o Tanımıyoruz seni kimsin ki sen :P

4. Songena

Songena

13 yaşımda başlamıştı toktor bey. Ama forumda kurtuldum hiç değilse 2 den .. :D

22. Leviiğğ seni çok seviyorum. https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/p480x480/988246_399307680189214_1759710201_n.jpg

1. Paprika
    2. Songena

Songena

Oy böyle daha güzel kedi gibi parlıyo. :D Bir de kırmızı etceklerine kahverengi versiyonu olabilir. :D

3. Paprika

Paprika

Bence de böyle daha güzel,karizmatik olmuş bir hayli.

23. Yeni avatarımı çok sevdim.

1. Ogeday

Ogeday

KALSİYUM gerçekten önemli :D Bence de çok güzel olmuş ^^

2. gereksiz

gereksiz

bir zamanlar bende bunu kullanırdım ahh eskiler ahhh :D

3. Paprika

Paprika

Ben de diyorum birisi kullanıyordu bunu,kimdi,kimdi. ^^

24. Japon filmi önerebilecek var mı ? :) Hangi türde olduğu pek fark etmez benim için, yeterki kedi alanında iyi olsun. :)

2. Amygirl

Amygirl

I'm Crying for Love in the Middle of the World.... İzlediğim tek japon filmi :D

3. Songena

Songena

listeme aldım izliyim bugün :) İlk yorum görünmüyo ya. :D Arada kaynamış öyle :(

4. AynenBöyle

AynenBöyle

My Boss My Hero bugün gördüm yorumunu forumu keşfediyorum :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.