Jump to content
Türk Anime TV Forum

torotoro

Forum Admin
    677
  • Son ziyareti

• Başarı

12

torotoro kullanıcısının son zaferi 9 Şubat 2017

torotoro en beğenilen içeriğe sahiptir

torotoro hakkında

• Derece
    Site Yetkilisi
  • Doğum tarihi 28-07-1998

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

7.743 kez ziyaret edildi
  1. torotoro

Doğum Günü Kutlama Bölümü

@FeeLing7d @Barış D. Baryshx doğum günleriniz kutlu olsun
  2. Türk Anime TV Discord kanalı açıldı! Davet: https://discord.gg/wKMkegz

3. torotoro

chatango banım hakkında

Ben veya başkası demiştir. KuramaUN'la konuşacaksınız gelince size cevap verecektir.
  4. torotoro

Playera tıklanmıyor

Arkadaşlar daha öncede söylediğim gibi şimdilik çözüm; Sitemizde Google Chrome tarayıcısını kullanan kişiler buna benzer sorunlarla karşılaşıyorlar. Bir süreliğine Firefox, Opera, Yandex Browser vb. tarayıcıların birinden sitemize erişmenizi öneriyoruz.
  5. torotoro

Chate Yazamıyıom

Banlanmışınızdır o yüzden yazamıyorsunuz.
  6. torotoro

Playera tıklanmıyor

Bu sorun hakkında bir sürü şikayet aldık. Sorunu yaşayanlar arasında hiç reklam engelleyici uygulama veya eklenti kullanmayanlar var.
  7. torotoro

Playera tıklanmıyor

@RaasielX @DrADAS Sitemizde Google Chrome tarayıcısını kullanan kişiler buna benzer sorunlarla karşılaşıyorlar. Bir süreliğine Firefox, Opera, Yandex Browser vb. tarayıcıların birinden sitemize erişmenizi öneriyoruz.
  8. torotoro

Dısqus yorumları dışında bazı Video Playerlarda açılmıyor ?

O konuda belirttiğim gibi Chrome tarayıcı kullananlarda sorunlar yaşanıyor. Sorun çözülene kadar farklı tarayıcı kullanmalısınız. Sorunu araştırıyoruz ne yazık ki henüz herhangi bir sonuca ulaşamadık.
  9. torotoro

Forumda nasıl seviye atlıyoruz

Konulara yorum yaparak ve yeni konular açarak. Yapılan yorumların ve açılan konuların forum kurallarına uygun olması gerektiğinide unutmayın. Kurallara aykırı şeylerden dolayı uyarı alabilirsiniz veya hesabınız engellenebilir.
  10. torotoro

Encode & Upload Servisi * Link Çoğaltma - Güncellenmiş Konu 09/06/2018

Böyle hevesli kişileri ekimizde görmeyeli uzun süre olmuştu. Umarım kalıcı olursunuz. Yerimizi bırakabileceğimiz güvenilir insanlar olursa gözümüz arkada kalmaz . Kaç kez bırakıp geri döndüm hatırlamıyorum. @FeeLing7d'ye selamlar .
  11. Gene elimde olmayan sebeplerden ötürü uzun bir süre Türk Anime'de olamayacağım. Bana mesaj atanlara geç dönüş yapacağımdan, bir sorun veya ihtiyacınız olduğunda @FeeLing7d veya @SweetParade'ye ulaşmayı denemenizi öneririm.

Ayrıca Facebook sayfamıza da mesaj atabilirsiniz; http://fb.com/turkanitv

12. Uzun bir süre aktif olamayabilirim. Yazarsanız geç dönüş yapabilirim. Acilse başka yetkililere ulaşmayı deneyin.

13. torotoro

Japonya'da Üniversite Eğitimi

Facebook'ta JAPONYADAKİ TÜRKLER...! Kültür Elçiliği Grubu...! isimli kapalı gruba katılın. Grubun "Dosyalar" kısmında "JAPONYA EĞİTİM SİSTEMİ" ve "JAPONYA’da ÜNİVERSİTE okumak...!" konularına bir göz atın büyük ihtimalle işinize yarayacaktır. Dosyaları okumadan gruba gönderi yazmayın, grubun yöneticisi haklı olarak dosyalar okunmadan soru sorulmasını sevmiyor :) https://www.facebook.com/groups/Maturan/
  14. Filmler ve Filimler Death Note'un yeni filminin eleştirisel parodisini yapmış. Küfür ve spoiler içerir.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. AnimeManya

AnimeManya

Süper yapmışlar xD

3. okumuradesu

okumuradesu

harika olmuş tam aklımdakileri anlatmışlar :D

4. veritas

veritas

ben izlemeyecektim zatende en azından içeriğini bilmek adına iyi oldu bu

15. torotoro

Anime İstek ve Önerileri

Overlord, Mahouka Koukou no Rettousei, Hellsing Ultimate, Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yo?