Jump to content

Ohayou_Kerem

Üyeler
  • İçerik sayısı

78
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

10

İletiler bölümüne Ohayou_Kerem kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Mika-desu, 1 saat önce tarihinde yazdı:

İyidir sen nasılsın?

İyidir ben de teşekkür ederim :D

pegasusejder, 1 saat önce tarihinde yazdı:

İyilik sağlık çok şükür, sen? :) 

Şükür iyiyiz be :D Staj evraklarını doldurdum, mail attım okula, cevap bekliyorum şimdilik.

ilayda301, 21 dakika önce tarihinde yazdı:

selaam bi tık yeniyim nasılsınız

Selamlar hoş geldin :) Nasılsın?

2. pegasusejder, 6 saat önce tarihinde yazdı:

Merhabalar da çok fazla sizli bizli konuşmak beni geriyor. :D @Ohayou_Kerem iyi bilir. :D İyi etmişsin selam vererek. :) İyiyim ben çok şükür, sen nasılsın? Haha hadi hayırlı olsun, şu an Saiki izliyorum az kaldı, bitirince başlarım inşallah senin serine.

Hahaha bilirim bilirim :D Resmi konuşmanın kitabını yazmıştım burada, pegasus beyin uzun uğraşları sonunda normal konuşmaya döndüm :D

Selamlar herkese, gececiler burada mıdır acaba? Bu arada neden hala rütbem newbie yahu ayıptır :(

@Ari01 Yazmışsın sana da cevap verememiştim kusura bakma. İyiyim ben de teşekkür ederim. Dersler finaller bitti, bir dönemi daha noktaladık şükür :D

3. Freesia, 2 saat önce tarihinde yazdı:

:D

Bende de var o alışkanlık. Ama bu sefer belki oynarım dediğim oyunları almadım. :D

Olsun olsun, halledersin sen. :good-job-onion-head-emoticon: Burası da yanıyor vallaha. :sweating-onion-head-emoticon:

Haha iyi yapmışsın. Boş ver paran cebinde kalsın :D 

Teşekkür ederim :) Ayh öldüm valla, bu neymiş ya, yapış yapış olduk. :bled2-onion-head-emoticon:

Oo @Gorkito beyfendi, sizi discord harici bir yerde görmek çok hoş :D Hoş geldin.

4. Freesia, Şu an tarihinde yazdı:

Haha, bayadır uğramıyordum bir selam vereyim dedim. :D

İyiyim sağolasın, Steam'de deli gibi indirim var hiç almadığım kadar oyun aldım. Birazdan onlara bakacağım. :D

Senden naber?. :D

İyi yapmışsın iyi iyi. Ben de bayadır uğramıyordum. Boş bırakmamak lazım buraları.

Aah ah, Steam indirimleri :D Benim alıp da oynamadığım çok oyun var, o yüzden tutuyorum kendimi :D

İyidir ben de, finaller açıklanıyor ufak ufak, birazcık canımı sıkıyor ama olsundu :D Artık okuldan kafamı kaldırabildiğim için bir tık rahatım ama bu sıcaklar mahvediyor beni :D

5. burakwoz, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Seni kucaklamak ve ısırmak geldi içimden :embarrassed2-onion-head-emoticon::muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero::thank_you__onion_by_elcerbero:

ahahaha :D Duygularımız karşılıklı  :loveloveplz:

Freesia, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Hahaha, halbuki iyi bekliyordum bana da sürpriz oldu :'D Demek ki daha çok çalışmam gerekiyormuş. Tamamdır güvenini boş çıkarmayacağım hemen yarın çalışmaya başlıyorum. :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Duygularımız karşılıklı.:embarrassed1-onion-head-emoticon:

Ooo, 3 kişi olduk bile. :D

Başla bakalım. Sana güveniyorum :happiness-crazy-rabbit-emoticon:

Ooo süper :D 3 kişi taşırız oyunu :D

6. Freesia, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi akşamlar. :3

Hahaha. :D

Oo, hayırlı olsun diyelim şimdiden, ben 2 dersten büte kaldım. :'D

Bende çok bilmiyordum zamanla alıştım:patpat-dance-crazy-rabbit-emoticon:. Vallaha ne desem, forumun verdiği keyif bir başka ama dc gerçekten çok daha pratik. :D

HAHA :D Bana da çok çalış diyordun bir de halbuki çok ayıp :D Yakışmadı Kadir bey cık cık cık. Neyse sen halledersin sana güveniyorum ben :happiness-crazy-rabbit-emoticon:

Evet ya forum çok tatlı bir yer <3 Burada olmak müthiş. Ayrıca sizlerle tanışmak da paha biçilemez :D

7. burakwoz, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Eh yahu olabildiği kadar nolsun sen nasılsın nabaysun 

İyidir ben de Discord'da arkadaşlarla sohbet ediyorum :D Şu aralar izleyecek tatliş romantik anime bulamıyorum. Bir tık ara vereyim diye 2 Broke Girls adında bir sitcom buldum, sardı şimdilik onu izliyorum. Ha bir de LoL'e tekrar başladım (evet... ne yazık ki...). Şimdilik finaller ve ödevler bitene kadar çok şey uğraşamam gibi. Sen nabaysun?

8. burakwoz, 4 saat önce tarihinde yazdı:

ohoo iyi akşamüstüleri. Bayadır girmiyordum en son yazdığına da cevap vermemişim senin özür dilerim. Senden de özür dilerim @pegasusejder:bye2-onion-head-emoticon: Merhabalar :yipee-crazy-rabbit-emoticon:

Haha olsun :D Geç olsun güç olmasın. Mesajlarınızı okudum, keyfiniz yerinde gibi :D

pegasusejder, 4 saat önce tarihinde yazdı:

İyilik sağlık, senden?

İyilik sağlık benden de :) Finallerim hala bitmemiş olsa da, en baba dersler bitti sayılır. Azcık yatıp dizi izleyecek vakti buldum. Vakit varken buraya da damladım hemen :D

Sen neler yapıyorsun? Mezuniyet ne alemde?

Freesia, 3 saat önce tarihinde yazdı:

İşte isminin hakkını veren bir adam. :3

Aynı zamanda finalleri de iyi geçmiş sanırsam. :D

Hoş geldiniz, şeref verdiniz efendim. :3

Nabersiniz, görüşmeyeli neler neler yaptınız?

İçeriği Görüntüle

tenor.gif?itemid=8661798

Eee boşuna OHAYOO KEREM değiliz :D Evet evet, şimdiye kadar gayet güzeldi aslında. Şu an için hocaların merhametine kaldık bakalım :D

9. Freesia, 5 saat önce tarihinde yazdı:

Haha olsun Ergo'ya bende devam edemedim bir ara canım sıkılırsa izlerim artık. :D Ben Oregairu'nun ilk sezonunu izlemiştim sadece. Etkisindeyim dedin, gaza geldim bak. :D Vallaha ne desem bende birkaç haftadır hiçbir şeye vakit bulamıyorum, kendimi sistem tarafından yutulmuş gibi hissediyorum. Neyse ki bugün biraz boş vaktim vardı biraz kendime geldim. :D   Nasıl ya final haftasında da ödev verilmez ki çok ayıp sana kolay gelsin deyip kınıyorum hocalarını. :/  

Yeni keşfettiğim bir şarkı, ismi bir yerden tanıdık geliyor sanki. :D

İçeriği Görüntüle

Aynı grubun bir güzel şarkısı daha. :D

İçeriği Görüntüle

Ergo'nun biraz karanlık bir atmosferi var ya. Şu aralar giremedim o evrene yani. Hikayesi çok çarpıcı olacakmış gibi hissettiriyor ama dediğim gibi çok giremedim evrene şu an için. Oregairu çok tatlıydı. İzlediğim en farklı animelerden biriydi kendisi. 3 sezon toplam, ilk sezonlar biraz komedi ağırlıklı, git gide duygusala doğru kaçıyor ama romantizm son sezona kadar çok ön planda değil. Ana karakterin olaylara bakışı, geçmişte yaşadıkları, olayları çözme biçimi, hepsini çok sevdim :D En sevdiği tarafı da, hiçbir karakter birden bire değişmiyor, her şey yavaş yavaş oluyor ama yine de ilk sezondaki ana karakter ile son sezondaki arasında belirgin fark olduğunu görüyorsun. Hele 3. sezonun son iki bölümü <3

Ne hissettiğini anlıyorum. Aynı şekilde, şu an okulum ilgi bekleyen sevgili gibi tamamen her şeyi bırak benimle ilgilen diyor. En azından az kaldı. Sonrası zaten yaz tatili. Ha gayret diyelim :D

Evet hocalarımı ben de kınıyorum... :(

Haha şarkılar için teşekkürler. İlk şarkının ismi manidar gerçekten :D

10. Freesia, 11 dakika önce tarihinde yazdı:

Kolay gelsin. :3

İyiyim sağolasın, dizime yeni bölüm gelmiş onu izledim az önce. İlk defa güncel bir şeyler izliyorum hadi bakalım hayırlısı.  Sen nasılsın neler yapıyorsun finaller harici. :D

Anime izlemeye devam ediyorum. Ergo'ya devam edemedim :D Başka bir zaman şans vereceğim kendisine. Oregairu'yu izledim, hala biraz etkisindeyim. Ders aralarında sürekli bir iki bölüm anime izliyorum kısacası hemen bitiveriyor. Onun haricinde herhangi bir şeyle uğraşmak için istek ve vaktim yok, zira final haftasında bile ödev vermeye devam eden hocalarım var.

Sen neler yapıyorsun?

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.