Jump to content

LeornKayn

Üyeler
  • İçerik sayısı

674
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

25

Durum yanıtları bölümüne LeornKayn kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Ah forum ah bitmişsin, nerde eski günler, nerde o güzel ortam

1. LeornKayn

LeornKayn

Yeni nesil pek forum ortamlarına alışık değil çünkü burada iletişim hızlı değil zırt pırt istediğini yazamıyorsun.

2. (See 13 other replies to this status update)

2. 10 yıldır kullandığım monitörüm bozuldu :(

Gittim güzel bi ürün almak istedim almışken iyisi olsun diye 21 inch+1080p+75 hz+1ms tepki süresi falan filan derken 700 liralık bişey aldım ama varya şuan nedense kötü hissediyorum çünkü ilk bilgisayarımın monitörüydü o 720p falandı 17 inchti küçük sayılırdı LCD idi ama yinede ne bileyim tuhaf oldum belki pahalı bişey almanın ardından gelen garip duygu da bunda etkilidir :(

bide ekran çok büyük oldu buna karşılık her şey küçüldü. 720p'den 1080p'ye geçmek çok tuhaf bi duygu

3. Eski bir serinin yeni animesinin altında ''Eski seriyi izlememe gerek var mı yoksa direk bunu mu izleyeyim?'' tarzı yorumlar görünce uyuz oluyorum.

4. Bu animeyi izlemedim ama şu sanırım ana karakter ve ben bu ana karakterin tipini sinir bozucu buluyorum  Clannad

Spoiler

89a2f21be61d7357bdd953700dbb7ae8_origina

1. LeornKayn

LeornKayn

Çok aptal bakışları var sinir bozuyor. :D 

2. (See 7 other replies to this status update)

5. 80'lerden bombastik bir şarkı

Spoiler

6. Bana manga önerinnnn!1!!1. Arkadaşlar gerçekten depresyonumun azdığı şu dönemde buna ihtiyacım var ?. Böyle seinen, komedi, yaşamdan kesitler, belki romantik falan fişman şöyle Friends tarzı ortaya karışık bir şey. Kafamı dağıtmam lazım.:drama-crazy-rabbit-emoticon:

1. LeornKayn

LeornKayn

İngizlice bilmek büyük lütuf, karakter tasarımları yapabilecek olsam benim yapmayı düşündüğüm epiklikte baya beğenmiştim görünce.

7. Bana manga önerinnnn!1!!1. Arkadaşlar gerçekten depresyonumun azdığı şu dönemde buna ihtiyacım var ?. Böyle seinen, komedi, yaşamdan kesitler, belki romantik falan fişman şöyle Friends tarzı ortaya karışık bir şey. Kafamı dağıtmam lazım.:drama-crazy-rabbit-emoticon:

1. LeornKayn

LeornKayn

ahanda bu https://tapas.io/episode/33293

hele şu sayısındaki kadının tasarımı çok hoşuma gitti https://tapas.io/episode/1122476 elleri pençeli olan

8. Kanal 7'deki dizilerden sonra içimden geçirip duruyordum. Başka bir şey isteseymişim olacakmış. ? G.Kore dizileri (özellikle tarihi) sevenlere duyurulur!

Spoiler

1. LeornKayn

LeornKayn

Doğu halklarında krallardan çok veya imparatorlardan özellikle kore dizilerinde çokça kadın liderler vurgulanıyor dizi adlarında ne güzel coğrafya imiş orta asya..

2. (See 11 other replies to this status update)

9. Bana manga önerinnnn!1!!1. Arkadaşlar gerçekten depresyonumun azdığı şu dönemde buna ihtiyacım var ?. Böyle seinen, komedi, yaşamdan kesitler, belki romantik falan fişman şöyle Friends tarzı ortaya karışık bir şey. Kafamı dağıtmam lazım.:drama-crazy-rabbit-emoticon:

1. LeornKayn

LeornKayn

İngilizce biliyor musun? biliyorsan benim ingilizce bilmediğimdem okuyamadığım bir çizgi roman atayım sana çizimleri ve karakter tasarımları çok dikkatimi çekti, belki okumuşta olabilirsin.

10. malesef artık şafak yazamayacağım çünkü bitti :D 

1. LeornKayn

LeornKayn

Chemist olma alchemist ol Okan-dono 

2. (See 9 other replies to this status update)

11. Sousei no Onmyouji anime tüm bölümler steamde 147tl ne bu fiyatlar boss ?

12. BAYILDIM! ? 

Spoiler

13. Karanlık bir kalbimin olduğunu ve duygusuz olduğumu söylüyorlar. Kendi dünyaları aydınlık mı? Duyguları gerçek mi?  

14. Hayalimdeki teklif ?? 

Spoiler

LDj97a.jpg

15. Yaşadığımı belli eden gönderi. 

16. yeşil naruto vs bum bum sasuke...MHA yorumlarında beni en çok güldüren yorumlardan sadece biri

17. One Piece hakkında ufak bir iç dökme Big Mom Arc'ı

Spoiler

Bege'in evine gittiklerinde süt içtikleri sırada Luffy ile Brook'un savaşta hasar aldığı yerleri Brook'un kafatası çatlağı / luffy 'un kırık dişinin iyileştirilmesi beni üzdü çünkü o adada aldıkları savaş yaraları başta tuhaf gelse de sonradan çok hoşuma gitti adamlar güçlü düşmanlarla savaşıyorlar Big Mom ile karşılaşmadan böyle kalıcı bir yara aldıysa Big Mom ne kadar güçlüdür demiştim..ama sen gel yaraları iyileştir beni üz,yaraların kalıcı olmasını isterdim.Ayrıca sanırım uzun zamandır ciddi takip ettiğim tek arc daflamingo arcında ileri sara sara bir hal olmuştum aynı şekil mink adasının başları ama bu big mom konseptini sevdim,çoğu one piece sever sevmemiş gibi duruyor ama...

1. LeornKayn

LeornKayn

Ben savaş yarısı olayını beğenmiştim :yawn_by_theonionhead-d5qjeu1: Birde şu Oda / Tite / Kishi bana sanki yaptıkları seriler bitince yeni işler yapamayacaklarmış gibi hissettiriyor hep Gintama mangakasıda öyle çünkü çok uzun süredir sadece 1 seri yapıyorlar.

2. (See 5 other replies to this status update)

18. Şu Sinsine,fiber çevirmen,biraz fazla sert hissettiriyor kendini böyle ofis kadınıymış ve rütbesi ofiste yüksekmişte mükemmel olmayan işlere karışanları cezalandırıyormuş gibi.

1. LeornKayn

LeornKayn

superbia :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z: hayatımda en çok hoşuma giden şeylerden biri insanların beni yanıltmamasıdır.Yanılmayı sevmem,,yanıltmadığın için teşekürler.Bu konu bir paradoks insan kişilikleri bu konuyu bir paradoksa sürüklüyor bu çıkmazdan bir şeyler çıkmayacak.

latest?cb=20150222180505

@Toprakezgi evet haklısın,şu kelimesi işaret parmağı hissi uyandırır,yani karşıyı suçlanıyor hissi uyandırır.Hedef konuma koyar.

2. (See 17 other replies to this status update)

19. Spoiler

20. İzlediğim animede küçük bir sahnedeki çizim çok hoşuma gitti sanki hareketli manga gibi çizim yapılmış. Acaba bu bir tür olarak var mı böyle bir şey? Tüm anime boyunca hareketli manga çizimi tarzında bi tür var mı?

Bu videonun dakika ve saniye olarak 11:04 ' a bakın ordaki sahne:

21. Sen yaşıyor muydun Hokage?

22. One Piece hakkında ufak bir iç dökme Big Mom Arc'ı

Spoiler

Bege'in evine gittiklerinde süt içtikleri sırada Luffy ile Brook'un savaşta hasar aldığı yerleri Brook'un kafatası çatlağı / luffy 'un kırık dişinin iyileştirilmesi beni üzdü çünkü o adada aldıkları savaş yaraları başta tuhaf gelse de sonradan çok hoşuma gitti adamlar güçlü düşmanlarla savaşıyorlar Big Mom ile karşılaşmadan böyle kalıcı bir yara aldıysa Big Mom ne kadar güçlüdür demiştim..ama sen gel yaraları iyileştir beni üz,yaraların kalıcı olmasını isterdim.Ayrıca sanırım uzun zamandır ciddi takip ettiğim tek arc daflamingo arcında ileri sara sara bir hal olmuştum aynı şekil mink adasının başları ama bu big mom konseptini sevdim,çoğu one piece sever sevmemiş gibi duruyor ama...

1. LeornKayn

LeornKayn

Manga'yı okumuyorum defalarca söylediğim gibi manganın animeden iyi olduğunun farkındayım ama animesini izlemeyi tercih ediyorum animasyon hoşuma gidiyor.

Spoiler

Ama gerçek korsan gibi hissettirmişti göğüsündeki yara'ya karşılık dişinde eklenmesi güzeldi.

2. (See 5 other replies to this status update)

23. Şu Sinsine,fiber çevirmen,biraz fazla sert hissettiriyor kendini böyle ofis kadınıymış ve rütbesi ofiste yüksekmişte mükemmel olmayan işlere karışanları cezalandırıyormuş gibi.

1. LeornKayn

LeornKayn

Bu konuyu daha fazla uzatmayacağım söylemek istediklerimi söyledim.

24. Şu Sinsine,fiber çevirmen,biraz fazla sert hissettiriyor kendini böyle ofis kadınıymış ve rütbesi ofiste yüksekmişte mükemmel olmayan işlere karışanları cezalandırıyormuş gibi.

1. LeornKayn

LeornKayn

Sinsine beni yaptığım hoş bir espiriye karşılık cezalandırarak karşılık vermişti ve Amygirl aynı şeyleri yazmıştı.

Şikayet bir şey değiştirmez Türkiye forumlarında yani yönetiminin gücünün olduğu her yerde üst haklıdır lider haklıdır kral haklıdır lideri cezalandırabilecek kişi ise lideri destekler çıkarları onla uyuşur şikayet eden kişiden bir çıkarı yoktur.

Dediklerinizin etkisi olduğu kadar bizim dediklerimizin de etkisi var ve bu inkar edilemez tek taraflı bir etki ve görüş değil bu.

Şikayet etmiyorum edemem,forumda gücüm yok bunun için sadece hayıflanıyorum.Ayrıca verdiği emekler sergilediği şeyler kısacası bir alanda yaptığı başarıları hareketleri insanlara saygı kazandırtmaz en azından benim gözümde eğer başarılı şeyler yapan ve emek insanlara her şekilde saygı duyacaksan dünyanın çoğu neden Hitler'den nefret ediyor?

Ve Amygirl yorumun bana çok çifte standart ve kraldan çok kralcı geldi hoş değil.Objektiflik kokusu alamıyorum o yorumda büyük ihtimal tanıdığın için duyguların etkiliyor neyse...

Ben düşüncelerimi belirtmek içimi dökmek istedim.Kendisi bana biraz eleştiriye kapalı ve en iyi ben bilirimci gibi hissettiriyor dediğim gibi büyük ihtimal bu yazdıklarımda gram hakaret olmadığı halde görse beni banlar halbuki bunların hepsi birer görüş ve düşünce bir çeki düzen eleştirisi bir uzlaşma çağırısı,ayrıca kendisiyle özelden mesajla konuşmaya da çalıştım ama pek sallanmadım çok tek taraflı bir konuşmaydı.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.