Jump to content

LeornKayn

Üyeler
  • İçerik sayısı

674
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

25

Durum güncellemeleri bölümüne LeornKayn kullanıcısının eklediği dosyalar

1. shounen onmyouji şu animeye  hiçbir beklenti olmaksızın ve hiçbir yerde adını duymaksızın başlayıp izlemiştim ve hikayenin sonlarına doğru çok güzel bir tad alıp finalini heyecan ve buruklukla izlemiştim güzel bir animedir ama biraz ağırdan alır.

1. Estable

Estable

6 belki de daha fazla senedir her zaman gözümün önüne gelen bir gün izleyeceğim diyipte asla başlamadığım animedir bu. İyi hatırlattın unuttuydum belki bir gün izlerim ?

2. LeornKayn

LeornKayn

6 yıl sonra..

Estable: evet böyle bir anime vardı izleyeceğim bir gün demiştim.Unutmuşum gene yakında izlerim

(izleyemedi)

2. Bak 3-0 yendik şimdi Fener puan kaybeder biz deriz ki haftaya yazık lan fener puan kaybetti berabere kalalım veya yenilileim Beşiktaşım eline geçen şansları bi kere adam gibi değerlendiremedi bu sezon gerçi her sezon...

1. Misafir

Misafir

Bir zamanlar İlhan Mansız vardı ne günlerdi..

2. LeornKayn

LeornKayn

Orman yapmaz diyorum ama inş yapmaz o Slaven Bilic yavaştan adam edicek bizim takımı kalsın o adam...bir daha Samet Aybaba kabusu görmek istemiyorum...

Ayrıca otoriteyi artırmaları iyi oluyor Q7 gibip Portoda döktürüyor şimdi...Manuel iyidide bozdu kendini oda gitsin Valencia'da döktürsün...kalsın isterim ama gideceksede hayır demem...

3. Ders çalışmaya odaklana bilen veya ders çalışırken sıkılmayan bi arkadaş bana ders çalışma konusunda öneride bulunursa veyahut nasıl ders çalışabildiğini anlatırsa çok yardımcı olmuş olucak hey forum halkı size sesleniyorum...

1. Cold Dewil

Cold Dewil

Basit... Çekebiliyorsan kopya çek bitti :D Şaka maka dersi yatakta değil oturarak. Yemekten 1 saat sonralara doğru,akşam olmayacak şekilde çalış. Matematik tarzıysa çizerek ve not tutarak. Edebiyat tarzında ise isimleri ve özelliklerini ayrıntılayarak yaz. Notunun notu olsun. Aklına gelebilecek şekilde ezberde çalışabilirsin. Ayruca bilmediğin konuyu veya soruyu hocana sormaktan çekinme. Hem hocanın gözüne girersin hemde dersi tek anlatımla daha iyi kavrarsın

2. LeornKayn

LeornKayn

Eyv...ygs ve lys tekrar girecemde dur bakalım ne kadar hazırlayabileceğim kendimi... :)

4. Vay be fairy tailde son vermiş.Sonunu açıp okuduğuma göre animenin kalan kısmından devam etmem lazım biraz zor olacak sinir bozucu fan servis yoğunluğundan ama saygı için izlemek lazım sonuçta ilk sezonunu deli gibi izlemiştim.

1. LeornKayn

LeornKayn

Aynen bende 2.sezonun 66. bölümünde bırakmış haldeyim :D hala başlayamadım.

Ben o hissi Avatar lastairbender'da yaşamıştım Bleach'te yaşamadım çünkü bleach yapmadı iptal oldu,neyse bana bleach finalini hatırlatmayın gerilip sinirleniyorum.

5. Ne zamandır anime,film,dizi izlemiyorum izleme düzeninden kopunca geri dönmesi bir asır alıyor.:falling-asleep-onion-head-emoticon:

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Ne vereyim abime :P saiki kusuo no ψ-nan veya Yondemasu yo, Azazel-san. TV falan izlede neşen yerine gelsin.:onion_yep_by_7anime7drawer7:

2. LeornKayn

LeornKayn

İzlenecek serilerim var çok şükür ama izlenmemiş olmaları kötü...iyi bari takagi-san bilmem ne bilmem ne animesini önermedin mutluyum.

6. İRON FROM İCE!!! Got oyununu oynamayanlar için içeren bir durumundur o yüzden yorum atacağım yazmak istediğimi spoiler yemek istemeyenler yorumları göster demesin :)

1. LeornKayn

LeornKayn

İron from ice ! Ethan , Asher , Mira ... Rodrik yapabildiği kadar intikamınızı alacak.Gared'de kuzey koruyu koruyabildiği kadar koruyacak

2. LeornKayn

LeornKayn

İlk defa bir oyun beni ağlattı ya burukluk yapan vardı da ilk defa bir oyunda ağladım.Özelliklede sonlara doğru yapmak olduğu seçimler bitirdi beni.

7. Aramıza çok konuşken bir üye katılmış aynı şekilde yeni bir üyemiz daha var oda baya aktif olcak gibi duruyor iyice büyüyoruz yahu...

1. ohmy34

ohmy34

ben miyim yoksa fln :D

8. Şu bebe digitürk umarım game of thrones gibi attack on titanı keşif etmezde güzelim site patlamaz, anlık hevesleri yüzünden bir sürü dizi sitesi patladı sırf heves ha salıcaklar 1-2 yıl içinde yabancı dizi olaylarını.

1. lntegral

lntegral

Esas tehdit netflix o konuda bence

Veya benzeri yapılar 

9. Türk anime'nin ne kadar çok discord oluşumu var yahu...

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Resmi olarak bir tane var:onion_yep_by_7anime7drawer7:

10. Yaptığı işle sergilediği davranışın yada sergilediği davranışların öbür davranışlarıyla çelişmesi yada yaptığı davranış ile savunduğu değer görüşü bir biriyle çelişen bir insanın başka birine bu çeliştiği konular hakkında ders verir nitelikte konuşup bak ben böyle bir insanım işte gördün müüüğüğüüğü haklıyım ben bak ben ne kadar kaliteli bir değeri savunuyorum...demesine tek katlanamayan insan ben değilimdir umarım...Düşünceleriniz nedir azınlık üyeler bir şey yazı verin merak ettim sizce bu tarz bir insan her daim haklı mıdır o savunduğu şeyde çünkü her zaman haklı gibi davranıyorlar.Garip bir konu...

1. jans09

jans09

İnsanlar uzmanı olduğu konularda bile yanılabiliyor. Kimse savunduğu her şeyde haklı olamaz ki!? Nasıl olabilir? Kimse kimseye benzemek ya da herkes aynı şekilde düşünmek zorunda değil. Bu yüzden çeşit çeşit insan yaşıyor dünyada...

11. Dün Japonya Fildişi maçını izledim ilk açtığımda sevinçliydim bizimkiler Honda'nın(kendisini fifa transfer etmişliğim vardır) golüyle 1-0 öndeydi Fildişinde oyuna Drogba girdi birden oyuncuların özgüveni bi arttı kaptan etkisi sanırsam sonuç 1 dk içinde 2 gol 2-1 yenildi bizimkiler...

1. Nayru

Nayru

özeti izlerken bile içim acıdı favorim brezilya olmasına rağmen japonyayı da sonuna kadar destekliyorum

12. Isao Takahata için diyeceğim tek şey erkekler hayalleriyle ölürler.

Spoiler

13. Yawch bey ne yapıyorsunuz!

1. Red-King

Red-King

Limonlu bıyıkları ile gider yapıyor napacak :D

14. Fairy Tail ne biçim yerde bitmiş başka yermi yokmuş bitirecek :D dayanamıyorum başlayacağım mangasına sonrasında narutoyada başlıyacağım bekleyemem artık sıktı :D

1. Mileydi

Mileydi

mangasına başlasan ne yazar ki hemen güncele geldim ben bekle bekle uyuz oluyorum :@

15. Abi bu fairy tailin tartatoros arcı ne kadar çekilmez bir arc ya yeter ya , yeter bıktım tentakıl ile pozisyona giren lucy erza görmekten hatta natsu bile tentakıla maruz kaldı tamam anladık seviyorsun fan service'yi de bir salda savaşsın ya yahu aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!

1. LeornKayn

LeornKayn

tentakıl arc olsa ismi daha anlamlı olurdu.

16. Forumun romantik kızları ve lol oynıyanları ilgilendiren bi resim paylaşacam... http://elohell.net/chill/325301/ez-and-lux biz ezreali böyle bilmezdik lol oynıyan gençlik :D

1. Kaxell

Kaxell

luxu çok tatlı çizmişler yalnız ezin tarcte gözü olduğunu hepimiz biliyoruz.

17. Supernaturelin son bölümünde ne tripleştiler be yaoi izliyormuş gibi oldum valla...Sam ayrı büyütüyor Dean ayrı büyütüyor gerçi Deanin yaptıklarını haklı buluyorumda bu Sam ne işse hep bana neden sormadın neden öyle yaptın tam kız gibi ha :D

1. Nayru

Nayru

bu yüzden 5. sezondan sonra izlemedim ben :D

18. Hiehehe he he hahahah hie ha he

1. Kadir-

Kadir-

Puhahhaa hehhe hehaheh

19. Ercam Taner oğluyla psde Naruto ship. oyunu oynadı neydi şu son çıkan ultima stormudur nedir şuan devam ediyorlar saat 04:01 http://www.twitch.tv/mavipasta

1. aizen-

aizen-

storm 4 yeni çıktı dün gosu oynadı güzel yapmışlar yani işte :D

20. Sao'nun ilk sezonunda ilk bölümleri çok güzeldi ama devamında sıktı acaip bu 2 sezonda akıyor ama ilerde ki bölümler inş sıkmaz...Bu sene Avatar korra ile Sao bişeler olmuş ama umarım bozulmazlar...ama şu 4.bölüm öyle bitti ki olmaz öyle...

1. Kaxell

Kaxell

Hepsini bitir hatim et sözlü yapıcam seni. -_-

21. https://store.steampowered.com/app/1233260/FAIRY_TAIL/

Sonunda bir anime oyunu dövüş değilde  RPG olarak geliyor J-rpg olarak geliyor ama olsun sonunda RPG bu büyük bir adım

1. lntegral

lntegral

Fairy tail çöp.Yapacak başka seri mi bulamamışlar

22. Tsubasanın tüm serilerini izleyeceğim tvde izledim hoşuma gitti...Adamım Kojiro Hyuga olacak gibi :) ayrıca Jun misugiyede helal olsun :)

23. Sırada Facemi var şimdi :D yahu şaka gibi işler yapıyor bu adam...

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

işte geri zekalılık burada, internette kıyamet kadar site var, bunları yayınlayacak, bu neyin çabası, o zman bütün interneti yasakla kurtul XD kan çıkar ülkede

24.     şu güzelim seriye kıyarken elleriniz mi hiç mi kanamadı ulan Shounen Jump ve Tite-sensei

1. sadece okan

sadece okan

nasıl daha kötü final yapılabilirdi bunun üstünde baya düşünmüşler

25. Efsaneler gerçektir.

1. Heimatlos

Heimatlos

o ney öyle mahşerin 4 atlısı gibi :D başlığa bakınca bir an voltran çıkacak sandım :D hepsine saygılar selamlar :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.