Jump to content

LeornKayn

Üyeler
  • İçerik sayısı

674
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

25

Durum güncellemeleri bölümüne LeornKayn kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Sana uymayabilirim. Yanımda yürü ki böylece seni görebileyim, böylece ikimiz eşit oluruz...http://www.tarihiolaylar.com/galeriler/kizilderili-aforizmalari-97 İşte günümüz Amerikalıların dedeleri bu güzelim adamlara soykırım yaptı...zaten dünyanın en büyük soykırımıdır Abd'nin keşifi...ama kimse sallamaz anısına bişe yapmaz :)

1. historianWeeb

historianWeeb

kızıl derili ve eskimolar dünyaınn en ezilmiş halklarıdır herhalde

2. Mileydi

Mileydi

Aborjinleri unutmayın ve daha bir çok ırkı insanın insana yaptığı zulmü yaşayan başka hiç bir canlı birbirine yapmıyor ne vardı denizin milyonlarca derinliğinde varlığını sürdüren bir canlı olaydım :|

3. jans09

jans09

İşin traji komik yanı şu an amerikada Kızılderili öldürmek idam cezası ile yargılanmaya neden oluyor. Eğer ki ölümün gerçekleştiği eyalette idam yasal değilse yasal olan eyalete naklediliyor... Aborjinler yine daha şanslı idi. İngilizlerin giremeyeceği kadar sarp, kayalıklı adalarda saklanabildiler... :(

2. http://tr.leagueoflegends.com/tr/news/champions-skins/skin-release/ay-savascisi-luxin-gucu-iyilikle-parliyor almam lazım bunu fovari şampiyonum olmasa anime izleri kokuyor buram buram
    1. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Havalar da ılıdı mı ne :D

2. MiranamiTsuki

MiranamiTsuki

Sırf bilgisayarım kaldıramıyor diye LoL oynayamamın acısına tuz biber ekti. Nazar yollarım ben de artık ne yapayım?

3. Kadir-

Kadir-

Bende alıcam keinlikle :D

3. Şu Cartoon network tr sıfır çalışmıyor adamlar gumball ile adventure time + regular showun sezon sezon bölümleri olsun istiyorum abi illa ingilizce bilecen yabancı sitelerden gidicen...

1. LeornKayn

LeornKayn

Samurai jack adam gibi sonlandıramamışlar bile eskileri açma eskileri açarsan buraya seri yayarım :D

4. Ne uğraştırıyorsunuz bea adamı https://www.youtube.com/watch?v=AUcjXFp6XNo

1. houston

houston

sdsgsk iyiymiş

2. Kadir-

Kadir-

Sıcak başa vurmuş :D

3. Erascupin
  5. Dün CoD World at War'da Japonya adasının tekinde Japon bırakmadım içim acıdı lan...oyunda Japonyayada geçemiyorsun :)

1. animestoxic

animestoxic

bende punisher da yakuzaları öldürdüm sonra oyunu sildim :D

2. LeornKayn

LeornKayn

Valla bende oynarken Japonların savaş taktiklerine ve direnişlerine hayran kala kala oynuyorum adamı öldürdükten sonra helal olsun lan çok iyi savaştın bile dedim pc başında :D

3. animestoxic

animestoxic

adamı öldürünce fatiha bile okudugum oluyo benim afasdfasdf :D

6. Ünili olmanın iyi yanı burada şimdi karne muhabbeti dönüyor ya benim zerre umurumda değil bir tabi hazırlık okuyorum finaller bana koymuyor sonuçta isteğe bağlı kalmak yok bunun tadını çıkaracağım :D

1. Mileydi

Mileydi

Üni li oldum diye hava mı atıyorsun bak hava böyle atılır ne karne derdi ne vize final derdi ne patron dırdırım var ohh yan gel yat :D

2. Mileydi

Mileydi

Hem seni seneye göreceğiz Leo bey şimdi bile uğradığın sayılı gerçek ünili olunca ne olacak bakalım zaten Ankara ya da gelmedin :/

3. LeornKayn

LeornKayn

Seneye kadar tadını çıkarmak istiyorum çünkü seneye o finaller gerçek finaller olacak :D

7. Bakumanın dün 1.sezonunu bitirdim bu gece 2.sezona başlarım büyük ihtimalle...ayrıca adamları kıskandım :D 15-16 yaşındaki hazimlerine bak

1. Yuuko Aika

Yuuko Aika

:D O çocukların azimlerinden etkilenip bi gaza geliyosun bende çalışayım felan diyosun ama sakince beklersen çalışma isteğin geçiyo :D korkma sakın D:

2. LeornKayn

LeornKayn

Edirneli oluşum yine belli olmuş şu "H" harfini kullanılması gereken yerlerde kullanmıyor kullanılmaması gereken yerlerde kullanıyorum :D aynen beni çok hırslandırıyorlar hayalerimi gerçekleştirecem diyorum ama sonrasında yok ya benden bi halt olmaz diyip pc oyunlarına devam ediyorum :D

3. Yuuko Aika

Yuuko Aika

ahahaha dikkat etmemişim "H" harfine :D

8. Şimdi tam 05:11 de Avatar Son hava bükücüyü bitirdim şimdi bu mu efsane yoksa adı Korra'nın efsanesi olan mı efsane diye bakıyorum Aang 100-0 yok ediyor.Ya tamamen bireysel konu işlediniz vs  vs çok farklı bir Avatar ortaya koydunuzda abi neden bu kızı anlatırken güzelim Aang kötü babaydı Sokka iyilik yüzü görmedi Suki Zukoyla yakınlaştı Toph iki evlilik geçirdi diyip güzelim o ilk seride mutlu son tablosunun içine ediyorsunuz.Korra zaten yeterince sorunlu her şeyin içine eden bir Avatarken neden bu kötülüğünü eski seri karakterlerinede yüklüyorsunuz istemiyorduk biz hayranlar olarak öyle bir şey sonra Korra neden eleştirildi eleştirildi çünkü Korra olmasa biz Aangleri hala o ilk serideki sonla hatırlayacaktık güzel güzel sizin yüzünüzden mutlu son tabloları bozuldu..

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Çevirmen arkadaş bu serinin çevirisi güzelce düzenleyip elden geçirip tekrar yükleyecekti, onu bekliyorum bende. Gelince baştan sona tekrar izleyeceğim ilk seriyi.

2. LeornKayn

LeornKayn

Ben Türkçe dublajını daha çok beğeniyorum.Bana İngilizce dublajlar oldukça kötü geliyor bana kalırsa dublaj işini başkalarına bıraksınlar seçimlerini hiç beğenmiyorum.Şuana kadar izlediğim 3 dil arasından üçüncüler ilk sıra tabi ki capanlar.Bizde bence seslendirmede iyiyiz özellikle disney filmlerinde.

3. LeornKayn

LeornKayn

Ayrıca 10 yaşından sonra şimdi 21 yaşında izlememle daha çok şeyi kavradım ince ayrıntıları gördüm ama en çok ise Azula'nın o vahşi yapısını ve aslında çok acıklı bir dünyası olduğunu Azula vs Zuko son savaşında gördüm ve Aang vs Ozai 'nin ne kadar efsane şekilde olduğunu adamlar gerçekten çok iyi final yapmışlar.

9. Bu digitürk bein mi neyse artık umarım güzelce iflas eder bilmiyorum ileride kitle etkiliyebilecek bir konuma gelir miyim ama bu digitürk'ün fakir game of thrones izleme paran yoksa gimi if trihinis izilimi sin :S  zihniyetine telif atayım dur çok para verdim ben seriye alıp millete paralı ve reklamlı izletebilmek için son dakkasında 15 dklık reklam koyabilmek için benim hakkım telif telif teli telif telif...Umarım bu güzelim animelere dokunmaz bir tane lavuk,kalkmışlar zorlama yoluyla seriyi izleyeceksen para ver bize,bana para ver gözümde şu videonun 2. kısmındaki kişilikteler.Kitleri etkileyen biri olsaydım eğer acayip marka zedelemesi yapardın bunlara..bana refah seviyesi yerlerde olan bir ülkede paralı basit eğlence satamazsın arkadaşım.

Spoiler

1. sadece okan
    2. quincy

quincy

Torrentlere telif işlemez ;))) 

3. Zombie

Zombie

Bunun birde reklam sms'leri ile taciz versiyonu var ne kadar iptal edersen et durmadan sms atıyorlar keşke bende şöyle içten bir mesaj atabilsem onlara :42:

10. Bu Bakumandaki gibi mangakalar editörlerine çok bağlı kalmak zorundaysa tamamen saçmalıkla dolu bir olaymış resmen editörlerin istediğini okuyoruz gibi bişe oluyor yani açıkçası Naruto ve Bleach ilk başlarda hangi bölümlerine karıştırıklarını merak ediyorum veya hala karışıyorlarmıdır yoksa bakumandaki kadar ciddi değilmidir olay...

1. Yuuko Aika

Yuuko Aika

bleach'ın one shot tarzında olan (ilk yayınlanan)bir bölümü daha var onu bulabilirsen oku istersen editörler iyiki karışıyorlar diceksin :D

2. LeornKayn

LeornKayn

Sanırsam buldum fakat ingilizce olduğu için pek bişe anlamadım...benim demek istediğim ilk sayılarda karışmamaları değil tavsiyeler verip düzgün bi yola soktuklarındada çıkan sayılarına karışmaya devam ediyorlarsa saçmalık olur resmen adamın hayal gücüne müdahale...

3. Yuuko Aika

Yuuko Aika

bence konu olarak müdahale fazla müdahale etmiyolardır,konuyu anlatış tarzlarına müdahale ediyolardır.

11. Şimdi bu rezaletten sonra ben olsam o Onur hariç hepsini kadro dışı bırakırım...

1. yanki_99

yanki_99

aynn ya abi sinir olmamak elde deil

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Bir günde iki hayal kırıklığı. Basketboldaki kabul edilebilirdi ama digeri tam bir rezalet.

3. rek

rek

Ne oldu ki? :D

12. Not ufak bişe spoiler içerir :D Fairy Tail 89. bölüm Gajeel vs Pantherlily olay Vs değil tabi Happy :D sen nasıl bişesin ya savaş ortasında Pantherlily'e tırsa tırsa balık istermisin diyorsun :D :D :D

1. Amygirl

Amygirl

Edolas arc tasın galiba :)

2. LeornKayn

LeornKayn

Evet bir kaç bölüm sonra bitecek sanırsam Arc...Happy'i destekliyorum :D Natsu Erza Gray yalan herşey Happy'de bitecek :D

3. Amygirl

Amygirl

O arc ta double Erza iyiydi ya :D Bir Happy nin babası :D

13. Naruto'nun gösterilmeyen gizli bölümünden bir kesit Madara devasa planının arkasındaki gücü ortaya çıkarıyor.:angel2-onion-head-emoticon:

Spoiler

1. LeornKayn

LeornKayn

Madara'nın gizli planını açığa vurduk diye ağlamana gerek yok.

Spoiler

:tuzkistrokeplz::tuzkistrokeplz::tuzkistrokeplz::tuzkistrokeplz:

14. İntikam gecikir ama asla yaşlanmaz IV.Murat

1. ohmy34

ohmy34

vücuda da zehirdir yani o ayrı konu

2. LeornKayn

LeornKayn

İntikam almayı bilmeyenler kendilerini zehirlerler intikamı herkes alamaz...

3. ohmy34

ohmy34

bak işte bu çok doğru şahsen ben kaldıramadım

15. Bu durumun altındaki yorumlar supernaturel dizisinden 9 sezon spoileri içerir ona göre bakın :D

1. LeornKayn

LeornKayn

Önce Meg şimdi ise Kevin olmadı...Kevin olabilirdede Meg olmamalıydı seviyordum ben o Şeytanı

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Meg'in sonu belliydi zaten.Crowley'e yamuk yapmak -.-

3. MSempai

MSempai

hepsinin :D

16. Neden "ban" sayın Barış ::D:DD:D:D::D:D: Pelinde kıymış kendine abovvv 2 gün boş bırakmaya gelmiyonuz :D

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Beni banla diye mesaj gönderiyor. Bende ip, nick, e-mail ban yaptım

2. LeornKayn

LeornKayn

Biliyom ya kendi banlatmış :D ben Cem'den espiri çaldım anladıysan...Neden mizah sayın cem olayı :D

3. Kaxell

Kaxell

LOL GEL!!!!(me) istemiyorum vaz gectim.

17. Spoiler

neden sevdim bilmiyorum ama hoşuma gitti.

1. crea

crea

bence biraz daha fazla bağırmalı

2. LeornKayn

LeornKayn

Stili brutal değil gibi ama neden bağırsın

18. Kız Hobit filminindeki Misty Mountains çok güzel coverlemiş...http://www.youtube.com/watch?v=0dEZMAeiAiY

1. ByBesgen

ByBesgen

Çok güzel coverları var paylaşım için teşekkürler

2. gereksiz

gereksiz

çok güzel layn :) ama türk çesini hiç bişeyhe değişmem o nun duygusal bir bağımız var :D

19. Okulda toplumcu gerçekçileri anlatıyorduk grubundaki çocuk Aziz Nesinin "sizin memlekette eşek yok mu?" kitabını aldıı göstermek için aldı ve okumadı bende ondan aldım genelde sınıfta okunmayan bir kitap varsa ben alır okurum :D kitap kültürüm böyledir...Ve Aziz Nesine hayran kaldım diyebilirim mizahi eleştirileri çok hoşuma gitti...

1. Kaxell

Kaxell

Küçükken "şimdiki çocuklar harika" adlı kitabını çok severdim :)

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Bir öğretmene öğrencilerine Aziz Nesin'in bir kitabını önerdi diye soruşturma başlamışlar. Bugün haberlerden öğrendim. Senin durumun bunun üzerine ne güzel geldi bir bilsen

:D

20. Son zamanlarda çok konu kilitleniyor ne yapsak bizdemi #DirenUser diye isyanmı başlatsak sonrada sanal biber gazlarımı yesek :D :P

1. Toprakezgi

Toprakezgi

Oyle bir sey olursa herhalde bu sefer direnise katilamam. -.-

2. LoVeR

LoVeR

Diren user :D one laaa sanal biber gazının tadı nasıl olur acaba...

Hayatımda istemeden bir kere yedim ondan başka da istemem sanal da gerçekte doğruca kurucunun profilini basalım bence ne olduğunu anlamazlar bile zuhahaha

21. Dahiliyeye gittik anlattık dedik böyle böyle gitti ekg ve röntgen çektirdik getirdik sende birşey yok evladım tansiyon ve stresten çarpıntın olur dedi...ben inanmadım :D birde kardiolojiye gideceğim...

1. Yuki-chan

Yuki-chan

Ailede kalp varsa kontrol ettir bencede.Benim iki dedem de kalpten rahmetli oldu babam kalp ameliyatı oldu geçenlerde kardeşimdede kalp sorunu çikti. Bende bi gidip gozukcem 4-5 aydr ama bi kıçımı kaldırıpta randevu alamadım :D

2. LeornKayn

LeornKayn

Dedemde ve babanda vardı sözde doktor birşey yok dedi ama bi kardiyolojiyede gitmek lazım...

22. 47 Ronini izleyeyim bakayım nasıl birşeymiş yaşasın korsan film yaşasın Jack Sparrow :D

23. Yaşlanmanın en güzel yanı artık seni hiçbir şeyin şaşırtmıyor olması :) Yürüyen Şatoyu izleyen ile izlemeyen bu cümleyi iki farklı şekilde anlar :) Bu arada şu eseri bırakayım şuraya dinleyip kendinize gelin.

Spoiler

24. Microsoft'un tek elcilik yapmak istenildiği konuşuluyor.Windows ile Steam adlı oyun alım satıp oynama vs bir çok şeye yarayan programın içindeki her oyunu bozacak şekilde uptade atıcaklarmış yavaş yavaş win10'a bunun amacı olarak yazılım benim,benim yazılımıma sahip pcler benden alsınlar oyunu düşüncesi diyorlar.

1. Heimatlos

Heimatlos

doyasıya severler öyle işi :D

2. Heimatlos

Heimatlos

konsola u donusunden daha sert bir donus olur 

25. Fairy Tail Zerefin giriş bölümündeyim 100.bölüm :D iyi çocuğa benziyor ama dur bakalım ne olucak:D Natsuyu ne kadar özlediyse görünce ağladı yahu o adını sürekli duyduğumuz Zeref:D

1. Amygirl

Amygirl

hee göreceksin o Zerefi :D

2. fuyu

fuyu

Çok sevimli ya :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.