Jump to content

Cold Dewil

Üyeler
  • İçerik sayısı

4287
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

17

Cold Dewil kullanıcısının paylaşımları

1. Selam Genç Hoşgeldin Foruma... Ps: Tanıdık gibim gibim
  2. Hmmm aşırı ilginç ülkemde ilk kez bir evrak işi 5 dk da bitti. Emin olamıyorum :D

3. Cold Dewil

Herkese merhaba!

Selam Genç ^_^ Hoşgeldin Foruma... Genelde böyle gülenler Yandere çıkıyor nick'e güvenmemek gerek :ph34r:
  4. Biz bu adamın bu replikle ilerlediğini gördük

1. Kai

Kai

kader değişmezse bunu söylemeninde bir anlamı yoktur ama söylüyorsun dimi dede..

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Kader değişmese oyun olmaz :D

5. Bu ileti Kişinin Doğum Günü olmaması sebebiyle silinmiştir... Başka zaman Copy-Paste yapılacaktır :teehee-crazy-rabbit-emoticon:
  6. Başta Milletimin,Uğruna Şehit Düşenlerin,Ailelerinin ve Gelecek Nesillerin... Bütün Herkesin 30 Ağustos Zafer Bayramını Kutlarım... Her ne kadar bu sene çıkan olaylar yüzünden kutlanmasa da, Aklınızda Tarihimizi, Yüreğinizde Sevgisini, Pencere ve Balkonlarlarda da Bayrağımızı eksik etmeyin... Bilmeyenlerimiz için Tarih : https://tr.wikipedia.org/wiki/30_A%C4%9Fustos_Zafer_Bayram%C4%B1
  7. Nice Senelere hepiciğinize :happy-birthday-crazy-rabbit-emo :happy-birthday-crazy-rabbit-emo :happy-birthday-crazy-rabbit-emo :happy-birthday-crazy-rabbit-emo :happy-birthday-crazy-rabbit-emo :happy-birthday-crazy-rabbit-emo
  8. Güncel Manga indirebileceğim bir yer var mı acaba ?

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Cold Dewil

Cold Dewil

Mangatürk gitmedi mi zaten güme ? Orda seçeneklerde MangoOku var T.A. anasayfasındaki mangaokunun bağlandığı site direk 8) Ordan indiriyorum bazılarını.

3. quincy

quincy

Mangatürk'ün adını değiştirip manga oku yapmadılar mı? o.O Öyle bildiğim için şeyettim :P

4. Cold Dewil

Cold Dewil

İ have No idea for this

9. Cold Dewil

Kahramanlar Çağı-Özgün Hikaye

FF 'in zaten Telif Hakkı denen bir şeyi malesef olamaz.Adı üstünde Fan Fiction ( Fanlar tarafından oluşturulan kurgu ) zaten %90 anime ve mangaların devamı yada Ovası tarzı değişimlerle hayal gücü içerdiği için ( Geriye kalanıda özgün hikaye tarzını giriyor animesiz seriler olarak ) telif hakları kapsamına girmez. Şahsen benimde telif hakları kapsamında eserim bulunmakta.İsim hakkını aldıysanız zaten alt satırına gerekli bordörünüzü veya isminizle birlikte değiştirilemez linki koyarsanız ( Veyahut bir admine o barkodu yollayıp konuya koyarsanız )... Bunun dışında kendiniz tarafından konulara koyulan yada yazılan her türlü zaten sizin özgün iradeniz olduğundan ve yayınlayanda siz olduğundan sizin sorumlulunuzda ^_^
  10. Kanka denize niye gitmiyoruz? Bizim a, b den ayrılmışta sahilde c yi görürmüşüzde o da eski b nin sevgilisiymişte çıkıp d yi ayartmak için a ile çıkarmışta... Başlarım entrikanıza alt tarafı deniz.

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Hocaaağmmm terimi ordan geliyor asdfgfdsa :D

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Aaaaa hocaaaağmmm deyince samimi mi oluyomuşuz? :D ama bizim tüm hocaların eşleride bizim bölümde hoca. Tutmaz bizim okulda o yöntem :D

4. Cold Dewil

Cold Dewil

Hımmm asistanlar? Asistanla çıkıp aa alan kız tanıyorum :|

11. Cold Dewil

Yarışma Var!

Sınır var mı? Misal kalkıpta 15-20 bölümlük ff koyabilir miyiz? Yada eski ff ler le katılma imkanımız var mı? Bitmemiş ff.ler kabul mü? ( Ki yarıda bıraktığım ff var mesela benimde finali olmayan ff ler sadece yarışma için yazılırsa üzücü olur.) Bknz: Öz eleştiri...
  12. Google'a Cold Dewil diye yazdığımda neden Ezginin dil çıakran imzası çıkıyor :/

2. kawaii kereste
    3. Cold Dewil

Cold Dewil

Geçen gün biri söylemişti aklıma geldi.Allah dağına göre kar verir kanka asdfgfdsa :D

4. Cold Dewil

Cold Dewil

Adamın acısını yüreğimde hissettim :'(

13. Sağlık para pul dileyen olmuş.Bende daha az spamsız,trollsüz,fakesiz zamanlar geçirmeni diliyorum :D Nice senelere...
  14. Barış Admin (-.-) Ayıp ama şu videoyu atacaktım o konuya...

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Ne dediğide anlaşılmıyor, Türkçe'yi katletmiş. Önce yazmasını ve konuşmasını öğrensin :P

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Sanırım sadece siteyle alaklıydı.50 karakter falan istiyorya yorum için videolar filan youtube olsun diyince ordan mantık yürüttüm :D

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

50 karakter olayı kalmadı ki, youtube hemen telif hakkından gidiyor. Ben kendim yükledim 100 tane gitti hepsi

15. Cold Dewil

Hajimemashite

Selam Genç ^_^ Hoşgeldin Foruma... Anime önerisi istersen danışabilirsin. Bol animeli günler dilerim ^_^ GoT daki ana karakterlerden birinin ölmesi kadar spoiler içermeyen birşey. Bakıyorsun nasıl olsa bu da ölür diyorsun ya aynı şey gibi.. :D
  16. Cold Dewil

Sup!

Di mi sadece hentailerde bacı(ları)mızı izleyene göz zevki olsun diye koyuyorlar :DSelam Genç ^_^ Hoşgeldin Foruma... PS: Muhabbeti, bilimkurguya çekeydik iyiydi. Nerelere çekildi :D
  17. Cold Dewil

One-punch Man

Güzel anlatım olmuş :) Yanlız birşey sorucam. Bölüm sayısı derken 53 +(100+) ne manada? Yani çevrilmemiş bölümleri mi var yoksa devam eden başka karakterlerle mangası mı? Mangasını indirdiğimde sadece 50 küsür bölümü çıkmıştı karşıma... Ps: Daha okuyamadı :D
  18. Sakin ol ve yavaşça mouse kenara bırak...

1. Ririchiyo_sama

Ririchiyo_sama

Ama touchpad kullanıyorum .s.s şldsakfjlasdk

19. Cold Dewil

Anime Video, Caps ve Memes Paylaşım Bölümü

Baklava hayranı üyelerin içlerinden geçenler :D
  20. Cold Dewil

Antalya'dan Selamlar

Selam Genç ^_^ Hoşgeldin Foruma... Hemşehirimin forumda olması güzel his :D 1-2 tane çok fazla popüler olmamış ama güzel anime izlemişin.Tavsiyem aynı şekilde devam etmendir.Arada derede unutulan değeri bilinmeyen dile gelmemiş o kadar çok anime var ki.Öneri istersen herkes yardımcı olur ^_^ Güzel yorum güzel dokundurmalar :D
  21. (-.-) Türkçeyi gereksiz düzgün kullananlar... Tı-Tü-Dü-

2. Witch

Witch

Ay gidiyorum buralardan xjnxjx :( Turkce ogretmenleri forumu falan bulmam gerek._.

3. Just Haz�do

Just Haz�do

Abi düzgün kullanmayı öğret bana

22. Amerikada büyük boy kolayı yasaklayan eyalet varmış... Yazıklar olsun... Kola birliği kardeşliği -.-

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Su ve çaydan sonra en çok sevdiğim içecektir -.-'... Bende Obeziteye karşı diye düşünüyorum ama alakasız bir uygulama gibi geldi

23. Cold Dewil

Japonlardan İlginç İcatlar

Tost makinasının animeli versiyonunu yapsınlar alırım :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.