Jump to content

Cold Dewil

Üyeler
  • İçerik sayısı

1289
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

17

Durum güncellemeleri bölümüne Cold Dewil kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Veee bir kış klasiği daha...Üşütüp boğaz şişmesi :(

1. quincy

quincy

Bi kış klasiği daha :) geçmiş olsun.

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Eyw :) Sağol

2. Bazı duyguları kelimeler taşıyamaz,bazı kelimeleride duygular... (A.Y.)

1. Mileydi
    2. Cold Dewil

Cold Dewil

U.P. dan bahsediyorsun herhalde.Valla o aralar sınav haftamdı bırakmışdım şimdi uzun aradan sonra gene sınav haftam yaklaşıyor :D Ama bir ara güzelce devam ettirmeyi planlıyorum.

3. 2 günde RE serisi full bitti :D Nedense daha doyurucu bir film serisi arayışına geçdim.En azından abartılmamış Doğaüstü falan (-.-')

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Toprakezgi
    3. Tzu-kun

Tzu-kun

Espiriyi anlamadım ama çocuğun kapşonundaki tek göz illuminati işareti mi yoksa AS:DAS:D:AS

4. Amygirl

Amygirl

Gintama Free animesini tiye almış olay bu :D

4. Arılardan nefret ediyoreee...

2. Cold Dewil
    3. Super Otaku

Super Otaku

Arılardan bende nefret ediyorum

:(

4. Tzu-kun

Tzu-kun

Anılardan okudum. Arılar olmasa bal olmazdı. En iyisi arılara bir yaşam alanı ayıralım bu sayede hem arı olmaz hem bal olur.

5. Cepten girince burasının pek havası yok.Güncel konular ve ilk 5 bile gözükmüyor (-.-) Umarım herşey aynıdır

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Seninki eski model olunca kaldııyordur yavrum benimki son model olunca, forum eski kalıyor :D Sırf benimkisine has değil ayrıca 2-3 telefonda daha denedim aynı sonuç (-.-)

3. Toprakezgi

Toprakezgi

He iyi sadece seninkine has degilse benim telefonuma kaldiriyo falan deme. Kaldirmak da onemli tabi, kaldirabilen var kaldiramayan var. ajsieif

6. Nice mutlu,sağlıklı güzel,komşuların cebimizi doldurduğu,akrabalarımızın ağzımıza tatlı sıkıştırdığı bayramlara :D

7. Bi insan 5 tane aynı konudan açar mı yawww :D

2. Hokage_Minato

Hokage_Minato

Bot olduğundan olabilir mi? Ben yetkili kişilere söyledim ilgileneceklermiş arkadaşla :D :D

3. Cold Dewil
    4. Toprakezgi

Toprakezgi

Hangi cilgin bana zincir vuracakmis sasarim. B|

8. Biz ki zamanında okul sıralarında sıkılıpda okudumuz o yazının bugünlerde değerini bilebiliyorsak, o zamanlarda bizimle aynı sıralarda onu anlamayan insanlar şimdi değerini bile anlamadan nerelerde oturuyor...

9. Overlok makinasi ayağınıza geldi...Halı kenarı,paspas kenarı,halıfleks kenarı,battaniye kenarı,Dokuma halı kenarı .... Bıraksan sabaha kadar Replay yapacaklar resmen :D

10. Laptopu açtım müzik dinliyorum.Dışarda da bedava RainyMood efekti var zaten :D

2. Paprika

Paprika

Gandalf + hobbiton = havai fişek taym ?

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Çaktımmmm.Yanlız Gandalfın en çok sigara tüttürürken ağzıyla yaptığı deliikden Gemi geçirmesi :D

4. Paprika

Paprika

Pipo içesim geldi :D Yok böyle bir keyif ya. Hobbitonda çayır çimen arasına uzan pipo tüttür huu huu. Ahlaksız Gandalf. Halbuki Saruman öyle mi djfhdkfhjk O tütününü kulesinde içiyor.

11. Ahhh param olsada şu Discovery de ki Pastacılar Kralına pasta yaptırsam :'(

2. Amygirl

Amygirl

Di mi çok güzel yaparım ben onu :P :D :D

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Bu iş gider ayak başka yere kayacak yanlız :D

4. Amygirl
  12. McDonalds 'ın kahvaltısı çok hoşmuş :D

2. gereksiz

gereksiz

tmm gideliiiim !! ( el ele tutuşup adminlerin olmadığı bir geleceğe yöneldiler )

3. Amygirl

Amygirl

Adminlerin dışlandığı yer :|

4. gereksiz

gereksiz

ruhumuz isyankar

13. Veee bu yıl post kasıp gereksiz konu açma birincisiiiiiii....Robertttt R Marlarrr.Kutluyoruzzz.( Alkış ) Buyrun burda da asamız var dayı... :D Kullanırsın :D

2. Amygirl
    3. gereksiz

gereksiz

Konu gereksiz yere Kaya bilirse dikkat gereksiz konuya kaymasın :D neyse Ercan nın bir yakarışının daha sonuna geldik knka fazla yorma kendini :D

4. Cold Dewil

Cold Dewil

Merak etme Kanka sakinim :D :D

14. Anne ne demek ? Eve gelen Elektrikçiye işi bitince,rüşvet olarak kahve yapıp mutfak dolaplarını çektirdikten sonra tesisata baktıran eşi olmayan aile üyesidir :D

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Hıh benim babamda toyota gibi adam :D Hadi bakalım KAMOOON :D

3. Mileydi

Mileydi

bence babaları bu işe karıştırmayalım hepten zararlı çıkarsın Toyata halt etmiş tank desem yeridir :D

4. Amygirl

Amygirl

Anneler neden hep böyle ki :D Benimki de halı takımı alana paspas hediyesi olduğunu duyunca halı boyutlarında bir paspas kestirecek kadar sıradışıdır :D

15. En büyük cesaret elinde BİM poşeti ile Bakkala uğramak :D

2. Pryda

Pryda

Çamasır suyu gibi kokuyo kola cidden nasıl içiyosun

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Çamaşır suyu mu o-O Doritosa ayak kokuyor diyenlerden misiniz :D

4. Pryda

Pryda

Hayırda bi kere içtim le cola öyleydi gerçekten bana mı bozuk geldi :D

16. Ahahahaha iyi güldüm ha :D Konuyu SlimJack'in yorumuyla kilitlemişiniz ya :D İnsan bi not düşer .Güzel nokta koymuş konuya ama :D

1. Toprakezgi

Toprakezgi

Uykum vardi, bilgisayara da gecemezdim. Bugun gecip gerekeni not duserim.

17. Hayat bazen başım ağrıyor deyip yatıp,telefonu ıvırı zıvırı sessize almanıza rağmen kapının çalması kadar gaddar.Yoldan geçen anaokullu veletlerin sesleri kadar da acımasız...Getirin bana tüfeğimi :@

2. Paprika
    3. Cold Dewil
    4. Paprika

Paprika

Bu gösterilere her zaman , 1000000 kere baştan izlesem bile fundamentalstan 1000000 kere daha çok güleceğim geldi benim de aklıma.

18. Güncel konularda Doktorlardan geçilmiyor :| Böyle reklamlara izin var mı ki ?

2. Ogeday

Ogeday

Yalnız hep aynı kişiler adamların konularını kapatıyorlarda üyeliklerini de banlasalar ya adamın 19 iletisi var hepsi reklam banlanmamış hala :/

3. Paprika

Paprika

Üyelik alınırken güvenlik kodu yok muydu ya? Ben hatırlamıyorum. Onların böyle bot mot şeysileri engellemesi gerekmiyor mu?

Adam konularda durumlarda vs "**Düşünür müyüzz**" gibisinden karşımızda jfsklf

4. Cold Dewil

Cold Dewil

İsimleri de komedi...Doktor Salvatoreee :D Latin dizisi kaakteri gibi :D

19. Bir erkek sevgilisi için diz çökebilir; ama bir kadını diz çöktürebilecek tek şey, mağazadaki alt raflardır :D :D

2. Cold Dewil
    3. kawaii kereste

kawaii kereste

av ivit :D bu da sana gelsin madem: Atheism is the belief that there was nothing and nothing happened to nothing and then nothing magically exploded for no reason, creating everything and then a bunch of everything magically rearranged itself for no reason what so ever into self-replicating bits which then turned into dinosaurs.

4. Cold Dewil

Cold Dewil

Ahahaha :D Bak Face de seni bi videoya etiketledim :D Bakarsın :D

Favorim 3 numaradır :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.