Jump to content

Cold Dewil

Üyeler
  • İçerik sayısı

1289
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

17

Durum güncellemeleri bölümüne Cold Dewil kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Spoiler vermeden Archer'ı anlattım. Ne kadar kanter içinde kalsamda o ince spoilerı vermek istedim :'(

1. Amygirl

Amygirl

Allah razı olsun :D senin gibi animeci zor bulunur :D

2. Bazen dersin ki alt tarafı bi mesaj yazdım diye -.-' Sonra silmek istersin T-T... http://s21.postimg.org/hr5zn7dbp/wtfdd.jpg

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Cold Dewil

Cold Dewil

Bazen şöyle bi 5-6 bildirim geliyo ama açınca sadece durum paylaşımı olunca üzülüyor insan :D

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Durum paylasanlarin bildirimlerini kapatsana oglum deli misin nesin niye onun da bildirimini aliyorsun?

4. Cold Dewil

Cold Dewil

Kaldırmaya üşeniyorum kanka açıkçası :D Ayrıca ne kadar güncellemede olsa insana aktifmişsin havasınada sokuyo :D

3. Açık büfe çin lokantası >.

2. Witch

Witch

Ooo cok uzak yok mu bi tane Uskudar'da >_<

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Bilemiyorum malesef.Gerçi köşe başına çin lokantası açıldı paso ama açık büfe olarak bildiğim bir tek bu var uygun fiyatlı :)

4. Witch

Witch

Biz yine sushico'ya kaldik ;~; Pahalii pahali >_< :'D

4. Havalı havalı girdiğim marketten bebe bisküvisi almak. Napayım seviyorum arkadaş :D

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Zevkler ve renkler değişir ama şöyle arada bir tekrar tadınca insan mutlu oluyor :D @Jans Çilekli değilde kakaolu puding'e katılıyorum.Jölede severim ben ama muzlu olanı daha yenilir gibi ,ötekiler nedense aşırı tatlı geliyor

3. jans09

jans09

O yüzden çilekli puding ama muzlu süt. Muzlu pudingi kakaolu olanla karıştırıp yerim :P hihi gidip yapayım bari :P

4. Cold Dewil
  5. Ana ben gidiyorum düşmana karşı... Ooof ! gençliğim eyvah

6. Yarım metrelik silgiler çıkmış uzunca... Bizim zamanımızda kare tuğla silgiler vardı. Az silgi savaşı yapmadık ya la asdfgfdsa

7. Erik ağaçları çicek açmış *_* Beklemedeyiz doğa ana son 1-2 ay :D

2. Cold Dewil

Cold Dewil

İyi tek gelirim belki bi ara

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Olabilir. :D Ben genelde erenleyim zaten. :D

4. Cold Dewil

Cold Dewil

Taş attı -.-'

8. Tek soruda 11 kez integral alan hocamı selamlıyorum.Fizik adı altında neler görüyoruz -.-

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Sözelci olduğunuzu bu kadar belli etmeyin İntegral nere Trigonometri nere :D :D

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Lisedeyken integral türev falan seve seve çözerdim. Şimdi mmatematikle o kadar alakasızimki lan toplama işlemini bile parmakla yapmaya baslıcam yaknda :D

9. 11 deki dersten önce araya minik şekilde işlenmiş 9-11 arası uygulama yazısını görmek :| Dersi bölerek sınıfa girmece f*ck

10. Berat facede o grup ne öyle o.O

1. historianWeeb

historianWeeb

abi sorma asdfg baya mal dolu kızlar sürekli prim yapmaya çalışıyor :D prim dolu paylaşım dolu deli ediyorlar beni :D

2. Cold Dewil

Cold Dewil

100k üye nedir :D Yeminle anasayfayı 30 dk felç ettiler,bildirimleri kapadım şahsen :D

11. Çorabı yok bu çocuğun diyipte 11 çift cillop gibi çorabı önlerine dizince şok oluyorlar o.O

2. AdminSlayer

AdminSlayer

Ya benim çoraplarım hep Ankara'da kaldı. 3 haftadır aynı çorabı giyiyorum. Çorabın üzerinden yeşil bir gaz yayılıyor. Artık ayağıma yapıştığı için banyoda bile çıkartamıyorum. Doktor tek çare ameliyat dedi ancak çorap şu anda yeni bir organ olarak özerkliğini ilan etti. Şu anda aktif olarak lenf ve kan dolaşımımdan faydalanıyor, besleniyor. (Çorap almaya gitmem lazım çarşıya :( )

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Samet biz niye senle kankayız sorgulamaya başladım -.-'

4. AdminSlayer

AdminSlayer

Ya sabahın 6:52'sinde yazmışım ya, ben de soğudum kendimden şu an

12. Geçici herşey...Sözler,yazılar,cümleler...Başkalarının,diğer herkesin günleri gelecek ve geçecek.Sen bugün üzüldün sadece.Bazıları ise her gün üzülecek...

2. Milli Midilli

Milli Midilli

Olsa şuku tuşu vereceğiz ama :/

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Teşekkürler.Allah ailesine cidden sabır versin...

4. Milli Midilli
  13. Bana böyle Assassins Creed tarzında atlamalı zıplamalı aksiyonlu ama en önemlisi açık dünya bir oyun olacak hatta önerecek var mı ? Online olmazsa daha bi hoş olur

14. Bana böyle Assassins Creed tarzında atlamalı zıplamalı aksiyonlu ama en önemlisi açık dünya bir oyun olacak hatta önerecek var mı ? Online olmazsa daha bi hoş olur

2. Eolo-sama

Eolo-sama

Dragon Age candır da çok open world sayılmaz ya :D Arkham City oynadın mı? Open worldün dibidir Arkham City, oynamadıysan dene mutlaka

3. DHspark

DHspark

başkan prince of persia assassins creed e çok benzer, atlamalı zıplamalı tanımının karşılığıdır :D ama eski oyun grafikleri AC kadar olmaz

4. Cold Dewil

Cold Dewil

En son Dead İsland oynadım zombieçiklerli falan :D Skyrim oynadım ( hileli ve hilesiz üstelik evlendim hatta klan kızıyla o derece :D ) Arkham City oynanmaz mı ya bitirdim .PoP'un yenisini bitirdim Ahmet :D Cidden AC gibi ama böyle etafta serbest dolaşmak istiyorum eski spiderman oyunalrında vardır ya sallarsın ağı basar gidersin öyle (q.q)

15. Şu aralar Japonyaya gitmeyek. Gerçi kar festivalide var :D

1. historianWeeb

historianWeeb

kaç tane festivalleri var çok merak ediyorum :P

16. Süttür sütaş'ın aşkı, Sütaş'ın aşkı süt aşgııııııııı

17. Abigail: Yaptığın şeye alışacağımı biliyorum.Bu beni sosyopat mı yapar? Hannibal: Hayır...Seni sağ kalan biri yapar.

18. Tatlı acı sos... İ love Chinesss :*

1. Barış

Barış

*tayland'dır mucidi. taylandlılar psikopatlar yemeyip içmeyip sos icad ediolar.

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Barbekü, Honey Musterd,Acı-Tatlı,Köri (*-*),Soya falan bunlarsız hayat bana bayat :D

19. Kırıştırıcı...

1. historianWeeb

historianWeeb

dikkat et abi kanamasın :D

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Yumurta kırıştırıcısı aldım diyince ilginç bir cümle oldu :D

20. FF XIII ... 63 GB *-*

2. quincy

quincy

Gta V te 65 gb olacak. Ne olur ondan :P

3. houston

houston

rockstar bu netceğ belli olmaz-.- 65bana düşük geliyo ama gta5pc için

4. Cold Dewil

Cold Dewil

Geçen 2013 te Uncharted 3: DD: GOTY sürümü tam 87 GB 'idi :D

21. Lan Furkan bana o imzalardan bir tane buuuul :D

2. Amygirl

Amygirl

Ercan çocuğun nicki de Tuğruldu :D

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Hadi ya :D Hatırlamıyorum ben gene -,-'

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Ben imzasını hatırlamıyorum. Bi ara ajan caseyli profili vardı. Hiç unutmam.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.