Jump to content

Cold Dewil

Üyeler
  • İçerik sayısı

4287
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

17

Durum güncellemeleri bölümüne Cold Dewil kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Aksiyonlar bitti sırada Romantik serilere başlicim x.x Gerçi 2 seridir mutlu son görüyorum Dram da katmak lazım :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Kai

Kai

aksiyonlu romantizm deyince biraz farklı şeyler anlaşılıyor :D yani öyle bir savaşılacak ki, o romantizme gölge düşmeyecek ve şüphe kalmayacak. yazar burada bunu demek istiyor :D

3. Kai

Kai

yoksa kuru sözler zaten her tarafta değil mi :)

4. Cold Dewil

Cold Dewil

Mahaou sensou veya herhangi bir romantizm olan bir filme aksiyon olsun diye büyü veyahut cadılık eklersen misal oyun olarak sao romantik aksiyon oluyor

2. Bir animeyi 3 fansub çevirirde ilk tıkladığının çevirisi kötü olur ya işte öyle bir şey... İzleye izleye kulak aşinağlığı olan kelimeleri bari düzgün çevirelim...

3. Bizim nesil niye böyle anlaşıldı... http://listelist.com/anime-cizgi-film-anlari/

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Kısaca: Gerçekler acıdır.Şimdi animeleri izleyen çoğu kişi mutlu son bekliyor.Bizim dönemimizde bu tarz safça yada nasıl diyim basit klasik mutlu son olmuyordu.Ana karakterin öldüğü yada yan karakterin ölebileceği gerçekleriyle büyüdük.

3. Kai

Kai

gerçekleşen olay=çıkarılması gereken ders değildir bunu karıştırdıklarını söylüyorum. bu yazıda ders çıkarılmamış, ders kavramını yanlış anlamışlar. örnek:

gerçekleşen olay : biri ölüyor, yakını yalnız hissediyor (bunu ders diye yazıyorlar)

aslında çıkarılabilecek ders : yakının öldüğünde, bu iyi değildir, o yüzden onlarla geçirebildiğin kadar zaman geçir.

çıkarılabilecek ders 2 : çok yakınından birilerini kaybedersen, onları arayacaksındır, bu yüzden onları kırmaktan kaç...

4. Kai

Kai

ders zaten en iyi acı üzerinden verilen bir şey değil midir.. bahsettiğin sevgi kelebeği mutlu son takıntılı yapımların zaten zerre ders niteliği taşıdığını düşünmüyorum, anca çocuğu salak ederler yani :D

4. Hmmm aşırı ilginç ülkemde ilk kez bir evrak işi 5 dk da bitti. Emin olamıyorum :D

5. Biz bu adamın bu replikle ilerlediğini gördük

1. Kai

Kai

kader değişmezse bunu söylemeninde bir anlamı yoktur ama söylüyorsun dimi dede..

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Kader değişmese oyun olmaz :D

6. Güncel Manga indirebileceğim bir yer var mı acaba ?

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Mangatürk gitmedi mi zaten güme ? Orda seçeneklerde MangoOku var T.A. anasayfasındaki mangaokunun bağlandığı site direk 8) Ordan indiriyorum bazılarını.

3. quincy

quincy

Mangatürk'ün adını değiştirip manga oku yapmadılar mı? o.O Öyle bildiğim için şeyettim :P

4. Cold Dewil

Cold Dewil

İ have No idea for this

7. Kanka denize niye gitmiyoruz? Bizim a, b den ayrılmışta sahilde c yi görürmüşüzde o da eski b nin sevgilisiymişte çıkıp d yi ayartmak için a ile çıkarmışta... Başlarım entrikanıza alt tarafı deniz.

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Hocaaağmmm terimi ordan geliyor asdfgfdsa :D

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Aaaaa hocaaaağmmm deyince samimi mi oluyomuşuz? :D ama bizim tüm hocaların eşleride bizim bölümde hoca. Tutmaz bizim okulda o yöntem :D

4. Cold Dewil

Cold Dewil

Hımmm asistanlar? Asistanla çıkıp aa alan kız tanıyorum :|

8. Google'a Cold Dewil diye yazdığımda neden Ezginin dil çıakran imzası çıkıyor :/

2. kawaii kereste
    3. Cold Dewil

Cold Dewil

Geçen gün biri söylemişti aklıma geldi.Allah dağına göre kar verir kanka asdfgfdsa :D

4. Cold Dewil

Cold Dewil

Adamın acısını yüreğimde hissettim :'(

9. Barış Admin (-.-) Ayıp ama şu videoyu atacaktım o konuya...

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Ne dediğide anlaşılmıyor, Türkçe'yi katletmiş. Önce yazmasını ve konuşmasını öğrensin :P

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Sanırım sadece siteyle alaklıydı.50 karakter falan istiyorya yorum için videolar filan youtube olsun diyince ordan mantık yürüttüm :D

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

50 karakter olayı kalmadı ki, youtube hemen telif hakkından gidiyor. Ben kendim yükledim 100 tane gitti hepsi

10. Sakin ol ve yavaşça mouse kenara bırak...

1. Ririchiyo_sama

Ririchiyo_sama

Ama touchpad kullanıyorum .s.s şldsakfjlasdk

11. (-.-) Türkçeyi gereksiz düzgün kullananlar... Tı-Tü-Dü-

2. Witch

Witch

Ay gidiyorum buralardan xjnxjx :( Turkce ogretmenleri forumu falan bulmam gerek._.

3. Just Haz�do

Just Haz�do

Abi düzgün kullanmayı öğret bana

12. Amerikada büyük boy kolayı yasaklayan eyalet varmış... Yazıklar olsun... Kola birliği kardeşliği -.-

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Su ve çaydan sonra en çok sevdiğim içecektir -.-'... Bende Obeziteye karşı diye düşünüyorum ama alakasız bir uygulama gibi geldi

13. İnsanı tek aramayla dellendiren insanlar :( Bankalar ve kuryeler

14. İnsanı tek aramayla dellendiren insanlar :( Bankalar ve kuryeler

15. Görkem yaşıyormuş ya la -.- Selamsız sabahsız zotri...

16. Kadınlar kadınlara daha fazla bakıyor. Tescilledim onayladım... Neyse aynısı erkekler için geçerli değil :D

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Asdghh cidden erkekler birbirine bakmıyo mu? Hadi saç baş kıyafet eleştirisini geçtim hiç mi yakışıklı bir erkeğe yandan bakıp ayar olmuyonuz? :D

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Niye ayar olalım ki, işte onu anlamıyoruz kızlarda. Yaratılışları böyle ellem

4. Cold Dewil

Cold Dewil

Yani şimdi bizim kankalarında vücut ve fiziksel yapısı öyle olsa asdfgdsa :D Kadınlar genelde kendilerinden güzeli değilde erkeklerin beğendiklerini kıskanıyor

17. Trenden düşerkene eşyalarınıza dikkat eyleyin. Veledlerinize sahip çıkiyrin... Öz türkçe güldürüyor bazen :D

2. Amygirl

Amygirl

Yallah Pikachu! eletrik cızırtısı!

3. Cold Dewil
    4. Amygirl

Amygirl

2002 Dünya Kupası'nda Hakan Şükür gol atar: Hakan Şükür gine şeytanın kıçını kırdı :D

18. Yaw kuzeye kaçıyoruz serin olsun diye 40 derece ne arkadaş. Denizden çıkan adam 10 metre sonra kuru temizlemeciden çıkan elemana dönüyor,tril tril...

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Yok yok vatilatör ve klima... Bunların mucitlerine şükretmek gerek :D

19. 10 mesaj atarsında okundu diye gözükür ama cevap atılmaz.. (-.-)!

1. Amygirl

Amygirl

Bana bir şey gelmedi -.-

2. Amygirl

Amygirl

Vallahi bildirim falan gelmedi bakıyorum hemen senin için endişelendim hatta alala ;(

20. Alıp başımı gitmek istiyrüm. Sırtımda sırtlık elimde kamera

1. historianWeeb

historianWeeb

ama para yok bun yapacak

2. HolySpirit
    3. Just Haz�do

Just Haz�do

Tamam bende geleyim

21. Atarlı genç detected...Sadece tek tıkla girip izlediğini belli eden biri için bu kadar yorum yapmak fazla bencede...BB diyorum kendisine... http://i.hizliresim.com/XoqaPO.jpg

2. aizen-

aizen-

yani doğal olarak öyle olması lazım, hani bitirirsin ondan sonra yorumunu yaparsın.

22. Tomb Rider 2013 'ü bitirdim. Survivor oyunları bu ara listemde acaba Dyinglight a da mı el atsam 0.0

23. Sakurayı sevenlerde var cınımmm :D Dayaktan kurtulma çabası -.-'

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Sonradan sexyleşiyor ama kanka :D Moviede gözüme girdi ama :D

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Ya ben konunun orasinda degildim. Aiskfm neyse.

4. Cold Dewil

Cold Dewil

Hmmm sanki gıcık olmuyormuşsun gibi geldi karaktere.La bi dur senle hiç Naruto muhabbeti etmemiştim kanka :D İzledin mi ?

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.