Jump to content

Cold Dewil

Üyeler
  • İçerik sayısı

4287
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

17

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Cold Dewil got a reaction from Shiroyasha in Gintama Filminden Önemli Bilgiler   
    4 Nisandan itibaren biticeği kesinleşti mi ?
    Üzüldüm şu an...
    TV Tokyonun bazı kararlarını artık cidden sorguluyorum -_- ...Umarım başka yayın saatine alırlar ve animeyi sonlandırmaya kalkmazlar...
    Başka güzel bir seriye daha veda etmek istemiyorum açıkcası -_-
    Filme gelince,
    Çok sevindim. Özellikle de Gintoki ve Yorozuyanın geçmişinin anlatılacak olmasına ^_^
  2. Beğen
    Cold Dewil got a reaction from Eternax in Gintama Filminden Önemli Bilgiler   
    4 Nisandan itibaren biticeği kesinleşti mi ?
    Üzüldüm şu an...
    TV Tokyonun bazı kararlarını artık cidden sorguluyorum -_- ...Umarım başka yayın saatine alırlar ve animeyi sonlandırmaya kalkmazlar...
    Başka güzel bir seriye daha veda etmek istemiyorum açıkcası -_-
    Filme gelince,
    Çok sevindim. Özellikle de Gintoki ve Yorozuyanın geçmişinin anlatılacak olmasına ^_^
  3. Beğen
    Cold Dewil got a reaction from Witch. in İtiraf Köşesi   
    Söyle Hasan Ustaya doğru yazsın kekin ismini :ph34r:PS:

4. Beğen
    Cold Dewil reacted to Amygirl in İtiraf Köşesi   
    Bana diyecektim ben çıkmış olsun böyle de güzel B) Rolu kek e laf yoook olsa olsa o BİM de satılan Topi Tanem'den kaynaklanıyordur :D :D
  5. Beğen
    Cold Dewil reacted to Haruka in İtiraf Köşesi   
    Ne dedin sen çaaaattt. :D Kitkat Didonun yanından geçemez. B)
    Bir zamanlar bu harika çikolata vardı ama artık yok. :( :angry:

Bu arada gece su içmek benden sorulur yatağımın yanında 3 tane su şişesi var. B) :D
  6. Beğen
    Cold Dewil reacted to kawaii kereste in İtiraf Köşesi   
    Ülker çikolatalı kek ile Saray çikolatalı kek aynı mı ?? veya Nutella ile Gofy ?? :D
  7. Beğen
    Cold Dewil reacted to Amygirl in İtiraf Köşesi   
    Latince değil de Japonca bir kaç şey söyleyebilirim aslında ama olsun gene terbiye bozulmuş oluyor ben en iyisi Allah'a havale etmeye devam edeyim :D
    İtiraf ediyorum en sevdiğim abur cubur Alpella rulo kektir hem çok hafif hem de lezzetli bıraksalar bir koli yerim ama abur cuburu azalttım yemiyorum artık B)
  8. Beğen
    Cold Dewil reacted to Witch. in İtiraf Köşesi   
    Pilavın yanık yeri hakkaten çok güzel olur bea! Hele onu tencere dibinden hafifçe kazıyarak yiyorsan... oy oy oyy.Geceleyin yanımda bir şişe su bulundururum ama içmem. Su bulundurmazsam susuyorum. Ayrıca iki günde bir buçuk bardak su ve bir çay bardağı meyve suyuyla hayatta kalmışlığım vardır. Evrimde android'e doğru giden ilk adım benim.
  9. Beğen
    Cold Dewil reacted to Witch. in İtiraf Köşesi   
    İtiraf ediyorum az önce Death Note'ın 25. bölümünü izledim ve tek üzülmeyen kişinin ben olduğumu düşünüyorum.
    Ama şöyle bir şiir yazdım bak:

Şiir demişken bi' de şunu buldum: http://www.alpertungaoldumu.com/

10. Beğen
    Cold Dewil reacted to kawaii kereste in İtiraf Köşesi   
    ince gördü... :D
  11. Beğen
    Cold Dewil got a reaction from kawaii kereste in İtiraf Köşesi   
    Şİmdi bir dakika anlamadım...Düğmeli bir şey giymedin mi ? :huh:
    Yanlışsam düzelt ama Pantolon,etek,gömlek...Hadi onu geçtim ilk okulda ilkokulda ki mavi gömleğide mi giymiyordun ?
    Nasıl dolaştığını merak ettim :D
  12. Beğen
    Cold Dewil reacted to Amygirl in Nickinizin anlamı?   
    Aydınlandım resmen :huh:
  13. Beğen
    Cold Dewil got a reaction from slimjack in Ecchi FC [+18]   
    Ben emel'e laf söylemiştim değil mi ... Geri alıyorum daha beteri varmiş :D :P
  14. Beğen
    Cold Dewil reacted to Amygirl in Ecchi FC [+18]   
    O baklavaların hepsi başınıza düşsün evet B) Kıskanıyorsunuz hepiniz <_< Özellikle Dante'ciğimi :wub:
  15. Beğen
    Cold Dewil reacted to Hokage_Minato in Ecchi FC [+18]   
    Ezgi seher olsa ne olcak forumda yok gibiler :)Vazifemiz Dışlanma yoktur burda :)Böyle giderse rütbesini Baklava Mühendisi yapacam :)
  16. Beğen
    Cold Dewil got a reaction from Hokage_Minato in Ecchi FC [+18]   
    Biz miii.....Bence olan Dante'ye oldu... -_- :angry:Amy....Neyse birşey demiyorum :D
  17. Beğen
    Cold Dewil reacted to slimjack in Ecchi FC [+18]   
    Yalnız başında hentai diyor ne iş! :D
    Şimdi bakmak ayıp değil de beğenmemekmi ayıp :lol: neyse şaka şaka beğeniriz evel allah ;) zaten güzelden anlayanlar ecchi izler başkan ve resimlerden görüyosun biz güzelden anlarız B)
  18. Beğen
    Cold Dewil got a reaction from slimjack in Ecchi FC [+18]   
    İyi bakalım bunlarda benden...

Bu zaten tümüyle yeter ama :D

19. Beğen
    Cold Dewil reacted to Hokage_Minato in Ecchi FC [+18]   
    Fazlada ileri gitmeyek gençler yoksa bende gidecem sonra olan olacak :)

20. Beğen
    Cold Dewil reacted to LaviBlackorder in Ecchi FC [+18]   
    Bunlarda benden.. :)
    Asuna :wub:

Aslında kimseyle paylaşmam bunu ama olsun... Benim hatun.. :) Sylvia van Hossen

21. Beğen
    Cold Dewil got a reaction from torotoro in Ecchi FC [+18]   

22. Beğen
    Cold Dewil got a reaction from LaviBlackorder in Ecchi FC [+18]   

23. Beğen
    Cold Dewil reacted to slimjack in Ecchi FC [+18]   
    Alın bakalım gençler iş yoğunluğu sebebi ile fazla giremedim foruma biraz fc'ye canlılık getirelim ;)

24. Beğen
    Cold Dewil reacted to Amygirl in En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?   
    Ona dikkat etmemiştim kendisini tanıtırken sürekli 22 dediği için :D benim için hep 22'dir akranım :D
  25. Beğen
    Cold Dewil reacted to kawaii kereste in "Fairy Tail Anime to Continue" - Mashima   
    umarım Mashima-sensei'nin dedikleri doğru olur :D hep yakın bir zamanda açıklayacağım şeyi bekleyin diyor, bu kez "Anime bitmedi, devam edecek." şeklinde bir şeyler demiş ama ne zaman olduğu hakkında hiç bir şey söylemiyor sağolsun.
    nisan ayı lafı geçiyor ama Fairy Tail Best! diye bir şey yayınlanacakmış 4 nisanda, sanırım ondan bahsediyor. tekrar ne zaman uzun soluklu yayına başlarlar, hiç bir bilgi bulamadım.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.