Jump to content

EndEverAfter

Üyeler
  • İçerik sayısı

169
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    EndEverAfter reacted to Bashoo7Eliasto in Sword Art Online'ın Oyunu İçin Geri Sayım   
    sıkıntı yok psp emulatörü indirin yeter :D :D
  2. Beğen
    EndEverAfter reacted to LeornKayn in ichigonun içindeki holow vaste-lode'mi?   
    Tōshirō Hitsugaya Hollowların kaça ayrıldığı anlatırken orada bir kaç görüntü geçiyordu...Vaste lode'den bahsederkende şu görüntü geçmişti Link;http://t3.gstatic.co...PskdRxJfRQUJ_E6
    yani İchigonun dönüştüğü Hollow biçiminin en sonuncusu bunu andırıyor...
    Bence Vasto lordedir eğer o boynuzlu dönüştüğü hollow vaste lorde olmalı çüknü Vasteler anlatılırken kaptanlardan bile üst seviyede olduğu söyleniyordu...Ulquiorra Kaptan seviyesenin üstünde bir Espada idi ama o boynuzlu hollow onu hiç zorlanmadan yerle bir etti...o boynuzlu hollow Vaste olabilir ama ondan önceki dönüşümleri değildir...:)
  3. Beğen
    EndEverAfter reacted to Hitsugaya in Resimlerimi görüp kusmanız için konuyu açıyorum   
    Sayende bilgisayara kustum :D Şaka bir yana çalış yaparsın :) Herkes ilk başladığında aynı şekilde çizer :)
  4. Beğen
    EndEverAfter reacted to torotoro in Resimlerimi görüp kusmanız için konuyu açıyorum   
    bence çizebilmekte bir başarıdır ;)
  5. Beğen
    EndEverAfter reacted to slimjack in Resimlerimi görüp kusmanız için konuyu açıyorum   
    Kesinlikle katılıyorum lem siyah nerelerdesin olm sen bu arada önerdiğim animeleri izledinmi :D
  6. Beğen
    EndEverAfter got a reaction from Songena in Resimlerimi görüp kusmanız için konuyu açıyorum   
    Resimleri verem ben direkt
    Dikkat:Spoiler içerir(espiri yapmaya çalışıyom lan saygı durun)

İnşallah beğenirsiniz beğenmeyeceğnizi bilyomda :D Daha yeniyim :D
    Yeniler

7. Beğen
    EndEverAfter got a reaction from Hokage_Minato in Resimlerimi görüp kusmanız için konuyu açıyorum   
    Resimleri verem ben direkt
    Dikkat:Spoiler içerir(espiri yapmaya çalışıyom lan saygı durun)

İnşallah beğenirsiniz beğenmeyeceğnizi bilyomda :D Daha yeniyim :D
    Yeniler

8. Beğen
    EndEverAfter reacted to Ogeday in Sizi Gerçekten Etkileyen, Ağladığınız / Aşırı Duygulandığınız Animeler (Spoiler Vererek Konuya Değinebilirsiniz)   
    Aynen herkes psikolojim bozuldu izlemeyin yazmışlar izledim çok hoşuma gitti son bölüm beni derinden yaraladı :D
  9. Beğen
    EndEverAfter reacted to 3n4bL3 in Intro yapımı(yardım)   
    Sony Vegas İle Bunları Yapamazsaın. Genel Olarak Bu Tür İntrolar Adobe Photoshop, Adobe After Affect, Adobe Premier, Macromedia Flash Programları İle Yapılmakta.
  10. Beğen
    EndEverAfter reacted to Myura in Ödüllü Amv Yarışması - SONUÇLANDI -   
    Ve ben ilk AMV'mi bitirdim yaklaşık 6 saat'imi aldı. Umarım hızlı bi şekilde yükleyip koyarım, büyük ihtimal tek AMV ile katılıcam herkese başarılar. n_n
  11. Beğen
    EndEverAfter reacted to torotoro in Sizce Ichigo'nun en güçlü, sağlam vs. hali..?   
    bencede o hali en güçlüsü
  12. Beğen
    EndEverAfter reacted to Onizuka in Sizce Ichigo'nun en güçlü, sağlam vs. hali..?   
    adını bilmiyorumda ilk bankaiden sonra kolu zincirle dolanmıştı sacları hafiften uzamıştı o hali çok manyaktı ......
    sonra iyice sapıttılaar adam şekilden şekile girdii :D
  13. Beğen
    EndEverAfter got a reaction from wOnkru in One piece nakama Amv   
    Biraz sıkıcı olmuş fazla uzun ve sıkıcılığı şarkıdan hiçbir özeeliği yok şarkının bir amv için şarkı çok önemli.
    Bana sormak gerekirse ilk yapmaktan bile bu kadar sıkıcı olmaz .
  14. Beğen
    EndEverAfter reacted to Dragon in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Burda doğum günü olan arkadaşlarımızın doğum günlerini kutlucaz
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.