Jump to content

Sakuragi

Üyeler
  • İçerik sayısı

541
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Durum yanıtları bölümüne Sakuragi kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Golll be gollll. Gözyaşlarıma hakim olamıyorum sayın seyirciler.

1. Sakuragi

Sakuragi

Siz ikiniz cansınız. Tüm kalabalıklara bedelsiniz.

2. (See 12 other replies to this status update)

2. Golll be gollll. Gözyaşlarıma hakim olamıyorum sayın seyirciler.

1. Sakuragi

Sakuragi

Aynen :D Resmen gözümden yaşlar indi. İnşallah live action falan değildir, animasyondur. 

2. (See 12 other replies to this status update)

3. One Piece hakkında ufak bir iç dökme Big Mom Arc'ı

Spoiler

Bege'in evine gittiklerinde süt içtikleri sırada Luffy ile Brook'un savaşta hasar aldığı yerleri Brook'un kafatası çatlağı / luffy 'un kırık dişinin iyileştirilmesi beni üzdü çünkü o adada aldıkları savaş yaraları başta tuhaf gelse de sonradan çok hoşuma gitti adamlar güçlü düşmanlarla savaşıyorlar Big Mom ile karşılaşmadan böyle kalıcı bir yara aldıysa Big Mom ne kadar güçlüdür demiştim..ama sen gel yaraları iyileştir beni üz,yaraların kalıcı olmasını isterdim.Ayrıca sanırım uzun zamandır ciddi takip ettiğim tek arc daflamingo arcında ileri sara sara bir hal olmuştum aynı şekil mink adasının başları ama bu big mom konseptini sevdim,çoğu one piece sever sevmemiş gibi duruyor ama...

1. Sakuragi

Sakuragi

Sanırım arada yaş grubu küçük olan izleyici kitlesi aklına geliyor mangaka nın, dur şunlara bi mesaj vereyim diye düşünüyor, süt için çocuklar, kemikleriniz iyileşsin. Zaten kısa bir toplumuz herkesten fazla süt içmeliyiz ?

2. (See 5 other replies to this status update)

4. Kıssadan hisse, güzel bir hikaye :)

Spoiler

Arkadaşları, yeni evli gence, bir çay sohbetinde:

-“Sen evleneli neredeyse bir sene oldu, ama maşallah sizin evden çıt çıkmıyor, siz hiç tartışmaz mısınız?” diye sorarlar.

“Hayır” diye cevaplar yeni evli genç ve ilave eder:

-“Akşam işten geldiğimde, kapı açılınca hanıma şöyle bir bakarım. Eğer hanım, eteğinin ucunu belinde topladıysa bilirim ki hanımın günü iyi geçmemiş ve havası yerinde değil.

Hiç ekmek, yemek sormadan usulca mutfağa süzülür, aceleyle birkaç lokma atıştırır ve ortalıktan toz olurum. Olur ya bazen de benim asabım bozuk olur. O zaman fesin püskülünü her zamankinin aksine soldan sarkıtırım.

O da bunu görür, asabi olduğumu anlar ve hiç sesini çıkarmaz, hemen yemeğimi, çayımı hazır eder. Etrafımda pervane gibi döner. Bu nedenle biz hiç kavga etmeyiz.

Dinleyenlerden biri:
    -“Peki birader, kapı açıldı, yenge eteğin ucunu belinde toplamış, sen de fesin püskülünü soldan sarkıtmışsın. İki taraf da asabi, o zaman ne olacak?” diye sormuş.

Ötekiler de “Hah! Şimdi ne olacak?” demiş.

Genç gülümsemiş;
    -“Bundan kolay ne var, fesin püskülünü hafif bir fiskeyle soldan sağa atarım” demiş.

5. Oyun diye ben buna derim. 

1. Sakuragi

Sakuragi

Pokemonun tanıtımları da süperdi, bu japonlar iyi tanıtım yapıyorlar :D Şaka bir yana, 3 boyutu gerçek hayata sokmak süper. Geliştirseler, sokaklar bu sefer ka-me-ha-me, gomu gomu no, getsuga tenşoo diye inlerdi :D

2. (See 4 other replies to this status update)

6. Oyun diye ben buna derim. 

1. Sakuragi

Sakuragi

Mahalle de oynadığımız ortada sıçana benzemiş :D 

2. (See 4 other replies to this status update)

7. Eskiden torucon falan vardı. Güzel günlerdi onlar. Gerçi ben gidip hiç foto çekmemiş ve çekilmemiştim(sneak 100) Yokmu yakınlarda bu tür bir etkinlik. Şöyle bir bakayım dedim yok hakketten :/

1. Sakuragi

Sakuragi

https://www.facebook.com/events/111577352903303

Comicon var ekimde İstanbul'da. Sanırım en kapsamlı etkinlik olabilir.

2. (See 6 other replies to this status update)

8. Eskiden torucon falan vardı. Güzel günlerdi onlar. Gerçi ben gidip hiç foto çekmemiş ve çekilmemiştim(sneak 100) Yokmu yakınlarda bu tür bir etkinlik. Şöyle bir bakayım dedim yok hakketten :/

1. Sakuragi

Sakuragi

Toplu takip ettiğim bir yer yok, facebookta arkadaşlarımdan görüyorum, bazen kendim haftalık etkinliklere bakıyorum filan.

9. Eskiden torucon falan vardı. Güzel günlerdi onlar. Gerçi ben gidip hiç foto çekmemiş ve çekilmemiştim(sneak 100) Yokmu yakınlarda bu tür bir etkinlik. Şöyle bir bakayım dedim yok hakketten :/

10. Video da ki müziği bulabilecek bir süper kahraman var mı bakalım ? :D

https://www.instagram.com/p/BWsBcFYF18G/

1. Sakuragi

Sakuragi

Benimde aramadığım aplikasyon ve site kalmadı ama yok. Ama öğrendiğim kadarıyla video da ki etiketlerde yer alan adam beat yapmış şarkıya da, full versiyonunu paylaşmıyor, saklıyor çakal :D

11. Video da ki müziği bulabilecek bir süper kahraman var mı bakalım ? :D

https://www.instagram.com/p/BWsBcFYF18G/

1. Sakuragi

Sakuragi

Aynen gördüm bende o yorumu. Ama yok öyle bi versiyon nette. Büyük ihtimal başka bir şarkı. Uğraştığınız için teşekkürler, ben biraz daha araştırayım :D

12. Forumda ki herhangi bir konuyu bilgisayarımıza arşivlememizin bir yolu var mı? Ve bu yasal mıdır acaba :D

1. Sakuragi

Sakuragi

Teşekkürler, bende ekran alıntısı yapıp jpeg olarak kaydet yapıyorum her sayfa için, seninkine benzer. Ama zahmetli tabi. Senin kini de bi deneyeyim bakalım.

2. (See 9 other replies to this status update)

13. Forumda ki herhangi bir konuyu bilgisayarımıza arşivlememizin bir yolu var mı? Ve bu yasal mıdır acaba :D

1. Sakuragi

Sakuragi

Anime konuşabilecek birisini bulmak konusu, forumların en büyük sıkıntısı. Sanırım pek yapılacak bir şey yok gibi. Zamanı geldiğinde herkes kaderini yaşayacak.

14. Forumda ki herhangi bir konuyu bilgisayarımıza arşivlememizin bir yolu var mı? Ve bu yasal mıdır acaba :D

1. Sakuragi

Sakuragi

Silersiniz sizz:D Gerçi senin hakkını vereyim, yardım istediğimde ölü konuyu diriltirsin sen, büyük admin :)) Ya çok önemli değil aslında, higurashi ve umineko animesi hakkında 2010-11 yıllarında tartışılan bir konu var da. Şu sıralar boş vaktim varken serileri yeniden izlemek istiyorum, hem de her ihtimale karşı arşivlemek :D  

15. Forumda ki herhangi bir konuyu bilgisayarımıza arşivlememizin bir yolu var mı? Ve bu yasal mıdır acaba :D

1. Sakuragi

Sakuragi

Ya konuyu söylersem eski diye silerseniz :D

16. Genshiken dönüyor mu ne ? Hem de first jenarasyonla mı ? Hem de mayısta mı ? Ne güzel bir haber bu.

1. Sakuragi

Sakuragi

4.sezon demek doğru olur mu bilemedim. İlk sezondakiler üzerinden ilerleyecek hikaye.

2. (See 2 other replies to this status update)

17. Faraday, Volta, Edison.. Hepsi mezarında ters dönmüş müdür ? Ya Tesla Bey'e ne diyeceksiniz, he ?

18. Faraday, Volta, Edison.. Hepsi mezarında ters dönmüş müdür ? Ya Tesla Bey'e ne diyeceksiniz, he ?

1. Sakuragi

Sakuragi

Gelsin ya valla, ben duymadım ama 3-5 km ötede bomba patlamış bizim burada, iyi ki ölen ve yaralanan yok. Bu saatten sonra uzaylıdan azı kesmez bizi.

19. Faraday, Volta, Edison.. Hepsi mezarında ters dönmüş müdür ? Ya Tesla Bey'e ne diyeceksiniz, he ?

20. Genshiken de bitiyorsa öleyim ben.

1. Sakuragi

Sakuragi

Huyum kurusun, beni de böyle seveceksiniz artık :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

2. (See 3 other replies to this status update)

21. Genshiken de bitiyorsa öleyim ben.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.