Jump to content

Hikarii023

Üyeler
  • İçerik sayısı

40
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Hikarii023 reacted to Czyszczenie in Tema değil oyun mübarek - Sword Art Online fone - İnceleme   
    General Mobile Discovery kullanıyorum ve sadece bunu indirdiğimiz zaman hangi programdan devam edilmesini gerektiğini soruyor. Always lı bir bölüm var oraya tik attıktan sonra orjinal temanın programını seçip kullanılabiliyor. Uzun lafın kısası sadece bu programı kullanarak kilit ekranına sahip olabiliyoruz. Tabi ilk orjinal temanın kilit ekranı çıkıyor onun üstüne bu ekran geliyor ama ginede kullanılıyor(bu olay 1-2 saniye sürüyor.).

PS: Şuan fark ettim. SAO nun mağazasına erişim sağlamadığı için arka plan değiştirilemiyor ama kullanılabiliyor. En azından Discovery de durum böyle.

PS: Bir şey daha fark ettim. İlk önce Sword Art Online fone  indirip o programı kuracağız. Daha sonra SAO fone silsek de oluyor.
  2. Beğen
    Hikarii023 got a reaction from ۞☛ⓄⓉⒶⓀⓊ☚۞ in Tema değil oyun mübarek - Sword Art Online fone - İnceleme   
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fc.anifone.saolock    
    burdan direkmen sadece kilit inemezmi ki benim telefonum olmuyunca deniyemiyorum da -.-
  3. Beğen
    Hikarii023 reacted to Burakesan in Tema değil oyun mübarek - Sword Art Online fone - İnceleme   
    Merhaba, arkadaşlar!

Bu inceleme için temanın biraz daha gelişmesini bekliyordum, uzun zamandır geliştirme sürecinde olan bir temaydı, lag'ı bug'ı çoktu, şimdi de var sıkıntıları ama kıvamını bulmaya başladı 

Sistem gereksinimleriyle oha dedirten, bazı özellikleri için "Telefonda bu olsun yeter, gerisi lazım değil" diyebileceğiniz, koskocaman temayı indirmeden önce bilgilenip "İndirmesem daha iyi o zaman" diyebileceğiniz bir video hazırladım 

4. Beğen
    Hikarii023 got a reaction from Nones in "Ore, Twintail ni Narimasu" Anime Oluyor!   
    konusu : Mitsuka Souji çift kuyruk "twintail" saç şeklini çok seven sıradan bir lise öğrencisidir. Bir gün farklı bir boyuttan gelen Thuearle adındaki güzel bir kız önünde belirir ve ona çift kuyruk savaşçıya dönüşebilme gücünü verir. Şimdi Souji, TailBlue adlı çift kuyruk savaşçıya dönüşebilmekte ve çocukluk arkadaşı Tsube Aika'nın da yardımıyla dünyanın huzurunu korumak zorundadır. 

güzele genziyo çizimleride iyi :D
  5. Beğen
    Hikarii023 reacted to ARE-YOU-SURE in Ayın Fotoğrafları   
    Şubat Ayının En İyileri:

Kendisi şuan sevgilim olur :P Boşuna uğraşmayın, yılın fotoğrafı da bu olacak bu arada :P

6. Beğen
    Hikarii023 reacted to Hokage_Minato in Feridun Ünsal'dan Anime Karakterleri Seslendirmesi   
    Part 1

Part 2

Part 3

Part 4

Part 5

Youtube Kanalı
  7. Beğen
    Hikarii023 got a reaction from sanzu in Günün Fotoğrafı   
    resimleri hepsi güzel :D 

bunlarda benden :D
  8. Beğen
    Hikarii023 got a reaction from ♠Misaki♠ in Günün Fotoğrafı   
    resimleri hepsi güzel :D 

bunlarda benden :D
  9. Beğen
    Hikarii023 reacted to Çevirmen-J in Sword Art Online Yeni Sezonuyla 2014'de Yeniden Bizlerle!   
    Sword Art Online, orijinal sitesinde yayınlanana göre, yeni bir sezonla birlikte yine Light Novel'inin izini takip ederek bizlere geliyor 2014'te.
    Daha giremeden çoğu seriye kucağını açıp hoşgeldin diyen 2014 senesi, yeni bir devam seriye daha hoşgeldin diyor canı gönülden. Konusunu yine Light Novel'inden alacak seri, tahmin edileceği üzere yeni bir maceraya sürüklüyor bizi yeni bir oyunla.
    Konusu; Kirito ve arkadaşları, Sword Art Online'daki katmanların tamamını bitireli 1 yıl olmuştur bile. Oyunun bitmesi ile birlikte, Kirito, Kikuoka'dan Gun Gale Online adında olan bir oyunu, özelliklede bu oyunda bulunan "Death Gun" adlı, Sanal Dünyada ölenleri gerçek dünyada da öldüren silahı araştırmasını ister. Kirito daha oyuna yeni girdiğinden Sinon adlı bir kızla tanışır. Sinon ile birlikte Kirito, GGO turnuvası olan Bullets Of Bullets [Mermilerin Mermisi]'a katılır ve oyuna yeni başlamış olmasına rağmen bir çok turnuvada başarı gösterir.
    Hikayenin ilerleyen kısımlarında Kirito, bu şüpheli ölümler ile bağlantılı olan gurubu, Laughing Coffin'i keşfeder...
    Anime'nin yapımcılığını tıpkı önceki serisinde olduğu gibi, A-1 Pictures alacak.
    İlk Video; http://www.youtube.com/watch?v=erbpWiSdcf8&app=desktop
    Eee? Sizler neler düşünüyorsunuz?
  10. Beğen
    Hikarii023 reacted to Mileydi in ( 12 / 12 ) Hamatora The Animation   
    üst üste harika haberler  :o sabırsızlıkla bekliyorum ^_^ kolay gelsin şimdiden  ^_^ karakterler ile ilgili tanıtım videosunu da eklemeden geçemiycem  :ph34r: 

http://youtu.be/SNYBwkGXUME
  11. Beğen
    Hikarii023 reacted to Barış D. Baryshx in ( 24 / 24 ) Nobunaga the Fool TAÇE & AoiFansub (Ortak Proje)   
    ben buldum trailer'i :P 02:21'de başlıyor tanıtımı  ;)

12. Beğen
    Hikarii023 reacted to Tzu-kun in Japonya'da Manga Satışlarında "One Piece' ilk sırada !   
    Bu Japonlar niye mangaları netten okumuyorlar da para veriyorlar anlamadım :D
    Acaba yasak falan mı yoksa yetenekli mangakalara destek olalım hesabı mı? Belki de koleksiyon falan yapıyorlardır...
  13. Beğen
    Hikarii023 reacted to Hatsune Miku in "Uta no Prince-sama" Animesinin 3. Sezonu Onaylandı.   
    ALLAHU EKBER ALLAHU EKBER YA İLAHE İLLALLAHH İMANA GELDİM ÇOK MUTLUYUM AAAA KYAAAAA >.<
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.