Jump to content

quincy

Üyeler
  • İçerik sayısı

1515
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

19

İletiler bölümüne quincy kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Arkadaşlar an itibariyle(ya da 2 saat öncesi itibariyle,saat 11 de gelmiş mail) bleach brave souls google play store ve appstore da yerini almıştır,şimdilik google play de bu öğe ülkenizde kullanılamıyor diyor,ancak yakında apkları internete düşer,apple derseniz denemedim,deneyince buraya yazarım yine.

Edit:appstore da denedim ancak bulamadım galiba o da google play ile aynı durum.

Haber için teşekkürler ancak Japonya dışında satışa çıkmayacak :/ Apk'sını indirip yükleme ile olabilir belki.  http://forum.turkanime.tv/topic/12908-yeni-bleach-oyunu-bleach-brave-souls-geliyor/

2. Kubo,Bleach'e iki Grimmjow fazla dedi birini öldürdü :/ Manga tartışma yapmayacağım(gerçi manganın tartışılacak yeri yokta),bu sefer Kubo'yu taşlicam.Seriden soğuttu artık.Eskiden perşembe gelsinde Bleach okuyalım derdim.Şimdi Bleach'in olduğunu unutur haldeyim.Bu saatte Bleach okuyorum.

3. Bleach'in nintendoya çıkardığı oyununun tema şarkısı ve oyundan bölümler :P

Bu oyunun açılışı;

Bu da piano versiyonu;

Oyununun açılışına baktığımızda ilginç bir konusu var gibi.Animesinden ayrı olarak oyunda ayrı bir konu işlenmiş.Keşke ayrı bir fiiler tarzında animede görseydik :/

Edit:Şarkının ismini yazmayı unutmuşum :P İkimono Gakari-Nokori Kaze.

Edit2: Lenny 3. takım kaptanı olarak göreve başlamıştır.

4.  

Usta*-* Bedri usta. *-* O değil de herkes sana başkan diyordu. :dd Bide senin iletini burada görünce dedim acaba yanlış konuya mı girdim ama yok doğruymuş. :D

Napalım işte dediler.Bende sevmiyorum diyemedim ya la.Gerçi 1 kişiye dedim.O artık demiyor(arada diyor gerçi)  :D O dediklerimin yanında "usta" kelimeside var yalnız  :ph34r: Ve benzeri kelimeler...

5. Öyle başı boş bırakırsan olacağı budur  :D Firarı başkanın dönmesi şerefine  :rolleyes:

YUrQwtU.jpg

kKkXX6K.jpg

nFfr52z.jpg

edzeXbz.jpg

w56S2Z5.jpg

Arkamda bıraktığım Bleach&Yurici tayfaya güveniyordum da,güvendiğim dağlara kar yağmış kar..

:mellow: Kaptaaan ;u; ama ama ben zaten hep tembeldim yani beni Teğmeniniz yaparken söylemiştim hatta siz bile ;u; Taichou yapmayın bana acıyın 2saat mi ama günah günah. xD Belki de Baş Kumanın değil o kumandanın sanırım siz benim baş kumam mı oldunuz şimdi jfjfkfn dur kızma ciddiyim 2saat daha fazla olmasın. :dd Ne dicektim :'D heh belki de baş kumandanın teğmeni olduğumdan bu kadar rahatımdır heuheuehee :'(

Bu arada o yuri paylaşımları.. Taichou savaş mı başlatmak istiyor ? -,- Orihime.mi nelere bulaştırmışlar :o >-<

Editiitit: Olleey >-< bu ileti ilee 500olmuşumm sonunda 5.level resmi bende de var sırf onun için istiyordum :') artık iletilerim daha değerli gıdım gıdım kullanacağım :'( 600olursam o resim gider. T^T Her ne kadar sevmediğim gün içinde olsam da sevineceğim bir şey oldu. -_- Taichouu hoş geldiniz bu aradaaa. :D :P

Sadece senin değil Soul Society'nin baş kumandanıyım B) Söylemiştinde bu kadarını tahmin etmiyordum.Cezana biraz daha itiraz edersen sahurla beraber açarsın orucu.

SAVAŞ İSTİYORUM.KAMONNNN.Ama şimdi olmaz.Bi ara yaparız.Orihime yurinin vazgeçilmezidir.En güçlü silah onda çünkü. ;)

6. FC' nin en tembel üyesi olarak tarihe geçicem sanırım.  :D Bende bi kaç resim paylaşayım.  :ph34r:

SEN BAŞ KUMANIN TEĞMENİ OLDUĞUN HALDE NASIL TEMBEL OLABİLİYORSUN? SANA CEZA YARIN ORUCUNU 2 SAAT GEÇ AÇACAKSIN.

AYRICA BU FC'NİN ERKEKLERİ NEREDE? YAOİ PAYLAŞIMI YAPILMIŞ BUNA KARŞI YURİ PAYLAŞAN YOK!

1248173712553_f.jpg

Matsumoto_vs__Orihime_by_Ozmah.jpg

7. Bleach’te Tite Kubo’nun Şifrelerini Çözmeye Çalışırken Kafayı Bozdu

Bleach’in mangakası Tite Kubo‘nun mangada bazen gizli ipuçları verdiği doğrudur ancak internette seriyle ilgili öyle teorilere rastlayabilirsiniz ki okuduğunuz şeyden şüphe bile duyabilirsiniz. Birkaç sene önce Kubo-sensei konuyla ilgili olarak okurların hayal güçlerini kullanabilecek şekilde olmasının güzel bir şey olduğunu ifade etmişti. Tabii o hayal gücünün sınırı yok ve bazıları mantıklı olsa da bazıları fazla uçuk kaçık pek çok teori yıllardır ortaya ortaya atılıyor ve seri bitene kadar da böyle devam edecek gibi.

tite-kubonun-sifreleri.jpg

Mugetsu’nun arkasındaki sır…

Bu durum Youtube’da “tekking101″ kullanıcı adıyla dikkat çeken Matthew Crawford adlı gence ilham vermiş olacak ki konuyla ilgili oldukça ilginç ve esprili bir videoya imza atmış. Bütün seriyi baştan sona en az 3 kere okuyup Tite Kubo’nun şifrelerini çözmeye çalışan genç, bazı basit şeylerden oldukça komik çıkarımlarda bulunuyor; insan ırkının geleceğini değiştirebilecek sırları keşfettiğini söylüyor ve sonra da iyice kafayı bozuyor. Görünüşe göre insan ırkı henüz Tite Kubo’nun şifrelerinin çözülmesine hazır değil gibi.

AnimeFantastica

8. harika olmuşlar !  :o  bayıldım,ellerine sağlık. kıskandım sanırım biraz ben de böyle başlamak istiyordum ama yapamam diye elleşmedim bu işlere hiç , sen çok güzel başarmışsın  ^_^

Yorumun için teşekkür ederim ve beğenmenede sevindim ^_^ Mangaların nasıl renklendirildiğiyle ilgili konu açmıştım.İstersen bir göz at :) http://forum.turkanime.tv/topic/10886-manga-renklendirme-nas%C4%B1l-yap%C4%B1l%C4%B1r/?p=198235

9. ihtimalleri tartışıyoruz bedri sakin ol :D işte ben 3 ihtimal çıkardım önceki yorumumda da var ama toparlayayım

1.Hougyoku'yu uyandırmaya çalışmak çok fazla vaktini alıyordu bankai'ye zaman ayırmadı(byakuya demişti yıllar sürüyor diye) hougyoku gibi çok daha güçlü kılacak bişey varken bankaiye zaman ayırmamıştır.shikai ilede hayet iyi idare ediyor hepimiz gördük.

2.açtı ama kullanma ihtiyacı hissetmedi

3. hougyoku kullanmasına müsaade etmedi. hougyoku aktif olduktan sonra zampaktou güçlerini hiç kullanmadı.

hougyoku -lan zaten elinde ben varım, bankai demek ne bok yemek 

aizen-tamam abi

Yok abi sakinim sadece gülücük işareti koymayınca asabileşmişim gibi görünmüş olabilir :P

1-Byakuya'nın o dediği bankaide ustalaşmak içindi.Yani bankai açtıktan sonra bankaide ustalaşmanın 10 yıl kadar sürdüğünü söylemişti.

2. söylediğin büyük ihtimal doğru seçenek.Aizen hougyoku ile birleştiğinde shinigamileri aşan bi varlık oldu.O yüzden shinigamilerin kullandığı zanpaktou'yu kullanmasınada artık gerek kalmadığını düşündü.Ve bana göre yenilmesinin en büyük nedeni de bu oldu.Kibrine ve hougyouku'ya yenik düştü,yenildi...

İchigo'yu her türlü mutlak hipnoz ile alırdı da işte baş karakter napıcansın,her zaman kazanmak zorunda :P

10. Yapmayın yav.Sizin gibi teorisyenlere bunlar yakışmıyor.Aizen gibi adamın bankai açamadığına inanıyor musunuz? Bankaisini bilerek kullanmıyordur.Çünkü shikaisi ile 4 kaptan ve vizardların hepsini hakladı.Bankaisine gerek kalmadı bile.Onları hallettikten sonra devreye hougyoku girdi ve artık zanpaktou'nun güçlerini kullanmayı tamamen bıraktı,hougyokuyu kullanmaya başladı ki bunları biliyorsunuz zaten.Tabi Aizen'in bankasinin dehşet bişey olacağı aşikâr.Ama asıl olay Kyoraku,Urahara gibi karakterlerin bankailerini göremediğimiz.Son savaşta Aizen'in bankaisine ihtiyaç yoktu kullanmadı.Burası gayet doğal.Ama kaptanların vardı,kullanmadılar.Bence bankaisi gösterilmeyen kaptanlar daha ilginç.

(Tabi Aizen'nin bankaisini de merak etmiyor değilim.Shikaisi mutlak hipnoz olanın,bankaisi nasıl olur!?)

11. başkan gormesin :D

hastalık yüzünden pc gecemiyom foto atamiyom :(

Geçmiş olsun Ayhan.Gördüm bile :P

Biraz Aizen paylaşalım:

gkMoJR.png

Bunu yapmam lazımdı içim rahatladı resmen  :D

O zaman biraz rahatını bozayım :D

12. Eyw kanka,birkaç üyede görüyordum da öylesine koyuyorlar zannediyordum :D FC etkinliği olduğunu yeni öğrendim :D

Zaraki Tai Taicho da denilebilir sana :P Olsun hacı geç olsun güç olmasın.Zaraki Kenpachi FC'ın başkanına başka takım yakışmazdı zaten :D

o zaman bu sana gelsin:) (aslında fanartlarda duruyodu koymayı unuttum :ph34r: )

WVqO2q.jpg

Eline sağlık.Valla çizim süper.Devamını bekliyoruz! :P

13. teşekkürler:9

3 takım diyorum o zaman:D

Ekledim :P

Ooo yeni gördüm abi beni de ekle hemen kaçırmam boştaysa 02 espada alırım :)

FC'a da ekliyorum 2. espada da boş orayada ekliyorum hoş geldin FC'a da ^_^

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.