Jump to content

Grkmvc

Üyeler
  • İçerik sayısı

807
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Durum yanıtları bölümüne Grkmvc kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Açtım dakikalardır izliyorum profilini yemin ederim. Koskoca mazi geldi gözümün önüne, ağladım ağlayacağım. Merhabalar efendim :D

1. Grkmvc

Grkmvc

Bende yılda bir giriyorum işte böyle ve bu sefer bayağı zaman olmuş girmeyeli :D @Barış D. Baryshx seni hatırlıyorum, bana yolladığın pain yüzüğü vardı hatırlarsın, o aile mirası oldu kardeşime devrettim falan arada yâd ediyoruz 

2. (See 10 other replies to this status update)

2. Açtım dakikalardır izliyorum profilini yemin ederim. Koskoca mazi geldi gözümün önüne, ağladım ağlayacağım. Merhabalar efendim :D

1. Grkmvc

Grkmvc

Online kullanıcılarda gördüğüm tek tanıdık sima sendin :D nasıl gidiyor buralar?

2. (See 10 other replies to this status update)

3. Ya cidden daha laf anlatmıcam yoruldum anladınız mi Y O R U L D U M sıkıldım bıktırdınız.

4. Bu dizi böyle miydi gencler.. o.O http://i.hizliresim.com/LanJAz.jpg

1. Grkmvc

Grkmvc

Şimdi düşünüyorum da bu Heidi ve Clara hiç o herif için kavga etmiyor, kıskançlık krizleri, tripler falan yok. Adamlar güzel güzel peynir yiyorlardı bütün gün. Ne güzelmiş o günler.

2. (See 4 other replies to this status update)

5. büyük potansiyele sahip olabilecekken kötü işlenişle o mangayı okuyucunun gözünde yerle bir etmek gibisi var mı ya.ne güzel umutlanmıştım kiseijuu türünden manga buldum diye.*-*

6. abi neden her buraya baktıgımda bana ne düşündügmü soruyo onane yani amaç ne burda düşünmeye teşfik edio insanı düşünmek saçma bi eylem diom anlamıo

7. star tvde ki aşkın çekimi Sakasama no Patema kopyası değil mi ya

1. Grkmvc

Grkmvc

çok saçmaydı. Efektleri falan iyiydi hoştu ama adam diğer tarafta işiyor idrar tavana gidiyor falan. Gitmemesi lazım sonuçta o tarafa geçince yer çekimi de değişmeli. Adam koşuyor 10 dakika bişey olmuyor ama tam saklanırken kravat imana gelip dikiliyor. De sikt*r diyesi geliyo insanın.

2. (See 7 other replies to this status update)

8. Üzerime kan sıçramış doğarken

9. ttnet ömrümü çürüttün. 2 haftadır bi interneti bağlayamadılar çaresizlikten wifi kırma yollarını öğrendim şuan kırdığım ağlardan biriyle bağlanıyorum

1. Grkmvc

Grkmvc

Direk bi kişiye etmiyorum genelleme yapıyorum ki genelleme yapıyorum diyince pek kulağa hoş gelmiyor doğrudur ancak şu durumda küfür etmek beni rahatsız etmiyor

2. (See 11 other replies to this status update)

10. ttnet ömrümü çürüttün. 2 haftadır bi interneti bağlayamadılar çaresizlikten wifi kırma yollarını öğrendim şuan kırdığım ağlardan biriyle bağlanıyorum

1. Grkmvc

Grkmvc

küfür etmek farklı mevzu o beni bağlar sadece. Üstüne alınan alınabilir. Küfre takılıp asıl mevzuyu kaçırmayın.

11. ttnet ömrümü çürüttün. 2 haftadır bi interneti bağlayamadılar çaresizlikten wifi kırma yollarını öğrendim şuan kırdığım ağlardan biriyle bağlanıyorum

1. Grkmvc

Grkmvc

Şifre kırıp bağlananların hepsine iyi küfürler ediyorum. Empati duygusundan yoksun kişiler yapar anca bunu.

12. kralın dönüşüyle bitirdik yüzüklerin efendisini sıra kitapta

1. Grkmvc

Grkmvc

Silmarillion oku. Hurinin çocukları sonra bitmemiş Öyküler.

13. Hastaneye gitmekten nefret ediyorum..:/ Çeviri yapmak istiyorum..

14. Ya bana arada mesaj bildirimi gelmiyor galiba. Ben hiç görmüyorum bazı mesajları yahu.

15. Ben öyle kolay kolay şaşıran biri değilim ama forumdaki bazı değerli insanlar beni çok şaşırtıyorlar, öyle böyle değil baya şaşırtıyorlar gerçekten :/

1. Grkmvc

Grkmvc

Değerli insan kısmını üstüme alındım.

16. Sonunda biri yetkilerimi (!) almayı akıl edebilmiş.

1. Grkmvc

Grkmvc

Genelde çoğu admin vs olmuş zaten. Emel ablayı unutursak kalbimiz kurusun. Kendimi yaşlı hissettim şu an.

2. (See 18 other replies to this status update)

17. Sonunda biri yetkilerimi (!) almayı akıl edebilmiş.

1. Grkmvc

Grkmvc

Eski dostlara bakmaya geldim. Onlarda kayıplarda.

18. Sonunda biri yetkilerimi (!) almayı akıl edebilmiş.

1. Grkmvc

Grkmvc

Giderim yine. Yalnızlıktan ağzım kokmaya başlayınca uğradım öyle. Formaliteden bende sevindim döndüğüme. Iyi forumlar.

19. Sonunda biri yetkilerimi (!) almayı akıl edebilmiş.

20. Sonunda biri yetkilerimi (!) almayı akıl edebilmiş.

1. Grkmvc

Grkmvc

Çevrem mezhebim kadar geniş değil. Merhaba görkem ben.

21. Müzisyen , grup öenrsenize :D

22. Sonunda biri yetkilerimi (!) almayı akıl edebilmiş.

1. Grkmvc

Grkmvc

Siz kimsiniz, Barış abi kim? Yok mu tanıdık sima?

23. Son zamanlarda yaptığım yemeğin içine baharat koymayı unutuyorum neden acaba :D

24. Yarın yemin torenim var bana şans dileyin azıcık gerginim de :S

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.