Jump to content

Ecciel

Üyeler
  • İçerik sayısı

137
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Ecciel reacted to draser in Animaction! Anime - Manga Çeviri Ekibi   
    Şu yazımı herhangi bi anime çeviri grubu okuyorsa ve kendilerine çeviricek anime arıyolarsa lütfen toriko'yu çevirsinler.
  2. Beğen
    Ecciel got a reaction from MangaTR in Tohoku Depremi 2. Yıl Dönümü   
    Geçmiş olsun :( Umarım bir tekrarı daha olmaz.
  3. Beğen
    Ecciel got a reaction from Ogeday in Bandicam 1.8.6.321 __/[Full]\__   
    Kusura bakma unutmuşum Şifre : TürkAnime
    olduğu gibi yaz :)
  4. Beğen
    Ecciel got a reaction from Ogeday in Bandicam 1.8.6.321 __/[Full]\__   
    Ben teşekkür ederim :) İyi kullanımlar
    Sanırım bu videousunu çektiğiniz uygulamaya bağlı olarak değişiyor ama büyük ihtimalle bouyutta çok büyük bir fark olmaz sanırım. Ben bir kaç ay öncesinde Sonic Generations'ta oynadığım bir bölümün yaklaşık 5 dk'lık videosunu yanlış hatırlamıyorsam ya 1024 x 768 veya 1280 x 720 boyutunda çekmiştim ve sadece 95,6 MB tutmuştu. Eğer çektiğiniz video yavaş oluyorsa Programın Video sekmesinde ki Format bölümünde Settings butonuna tıklayınca çekeceğiniz videonun kodek ve kalite ayarları çıkacak. Oradan gönlünüzce videonun kalitesini değiştirebilirsiniz. Eğer bir AMV tarzı bir şey yapmayı planlıyorsanız size tavsiyem videoyu çekerken uygulamanın sesini de kaydetmeyi devre dışı bırakın. Bunu da yine Video sekmesinde bulunan Settings butonuna basıp, en üstte bulunan "Record Sound" yazan yerin yanında ki kutucuğun işaretini kaldırarak devre dışı bırakabilirsiniz. En yakın zamanda kurulum ve kullanımın video anlatımını yapacağım. İyi kullanımlar :)
  5. Beğen
    Ecciel got a reaction from Uğur FuLyaLı in Bandicam 1.8.6.321 __/[Full]\__   
    Arkadaşlar,Bandicam görebildiğiniz bütün görüntü yakalama programlarından daha hızlıdır ve çektiğiniz video daha az yer kaplar (CamStudio denemiştim 2 dk'lık video 1.6 GB tutmuştu harbiden :D ). Program bizzat kendi uploadım ve çalıştığı garantidir. Rastladığım bir çok Bandicam Full'leri genelde Windows 7'de çalışmıyor (en azından ben de çalışmadı). Emin olun şu an ben de hem tam sürüm hem de sorunsuz çalışıyor. Her neyse. Çok uzatmadan linki ve açıklamayı yazayım :)
    Programın teknik özellikleri:
    Fonksiyonlar
    DirectX/OpenGL kaydı (*.avi) Dikdörtgen ekran kaydı (*.avi) Görüntü yakalama (BMP, PNG, JPG) MPEG-1, Xvid, MJPEG, MP2, PCM desteği FPS Kontrol/Yerleşim ÖzelliklerOldukça küçük boyutlu videolar oluşturma 24 saatten aralıksız video kaydetme 2560×1600 çözünürlüğünde video kaydetme Youtube’a video dönüştürmeden aktarma (720p/1080p) Sınırsız dosya boyutu (3.9GB üzeri) Rapidshare alternatifi:https://rapidshare.com/#!download|446p2|354525263|Bandicam%201.8.6.321%20[Full]%20by%20RazoR.rar|6974|0|0Hotfile Alternatifi: https://hotfile.com/..._RazoR.rar.html
    Arşiv Şifresi : TürkAnime (Evet ü'de dahil aralık bırakmadan olduğu gibi yazın :) )
    Anlatım:

Tam sürüm olduğunun kanıtı: http://www.extraimg.net/?di=I20Q
    Video Anlatım: http-~~-//youtu.be/yQ0eNs7oHnI
    İyi kullanımlar dostlarım
  6. Beğen
    Ecciel reacted to Ogeday in Tite Kubo Almanya Yolcusu   
    İnşallah Türkiye'ye de uğrarlar. :)
  7. Beğen
    Ecciel reacted to Hokage_Minato in Tite Kubo Almanya Yolcusu   
    Alman hayranlarının hayali gerçek oldu.
    Alman anime ve manga severler Tite Kubo’yu görebilecekleri için çok sevinçliler. 14 – 17 Mart tarihleri arasında düzenlenecek olan dünyanın sayılı kitap fuarlarından Leipzig Kitap Fuarı’na bu yıl 38 ülkeden yayıncı ve ünlü yazarlar katılacak; Bleach‘in yaratıcısı Tite Kubo da bu isimlerden biri olacak. Yoğun istek üzerine fuara katılmaya karar veren Kubo Sensei 12 Mart’ta Almanya’ya ayak basacak. Münih, Frankfurt ve Leipzig’i dolaşacak olan ünlü mangaka, buralarda Alman tasarımlarını ve farklı kültürleri gözlemleyecek, eseri için yeni ilham kaynakları bulmaya çalışacak.

Almanya programı nedeniyle mangaya kısa bir ara verilme durumu olursa şaşırmamak gerekiyor. Alman anime ve manga severlerin ise Tite Kubo için daha farklı endişeleri var. Takipçileri Kubo Sensei’yi Almanya’da yediklerine dikkat etmesi ve de grip salgını konusunda uyarıyor.
    Almanya’nın en çok satan mangası olma yolunda iddialı olan Bleach’in Limited Edition ve Özel Koleksiyoncu Sürümleri de buraya özel olarak çıkartılacak.
    Leipzig Kitap Fuarı 2012′de 163.000 ziyaretçi almıştı. Bunun dışında nadir olarak yurt dışına çıkan “The Boss”, 2008′de ABD’de düzenlenen San Diego Comic Con’a katılmış, hayranlarının bir kısmı aşırı yoğunluk nedeniyle mangakayı yakından göremeyince paralarını geri istemişlerdi.
    Kaynak AF

8. Beğen
    Ecciel reacted to Çevirmen-J in ( 20 / 78 ) Sonic X Türkçe Çeviri (Hardsub)   
    12.Bölüm eklendi .D
  9. Beğen
    Ecciel got a reaction from panres in Tetsuwan Birdy Decode   
    İzlenmeye değer, eğlenceli ve aksiyonu yoğun olan bir animeye benziyor. Böyle bir anime paylaştığınız için teşekkür ederim :)
  10. Beğen
    Ecciel reacted to panres in Tetsuwan Birdy Decode   
    ~ yeliz-art anime tanıtım ~ (tanıtım bana aittir.)

Yönetmen: Kazuki Akane
    Senaryo: Hiroshi Onogi
    Türü: Fantastik, Aksiyon, Komedi, Bilim Kurgu
    Yapımcı: Aniplex, A-1 Pictures, FUNimation EntertainmentL
    Durum: Tamamlandı.
    Bölüm Sayısı: 13
    Süre: 24 Dakika
    Yayın Tarihi: 4 Temmuz 2008 - 29 Eylül 2008

Tanıtım: Animenin bayan ana karakteri Birdy Cephon Altera uzay polisi federasyon dedektifidir. Gezegenler arası suçluları kovalar. Son kovalamasında Geega ismindeki suçlu Dünyaya kaçar ve Birdy de Geega'nın peşinden Dünyaya gider. Birdy dünyada kamufle olmak için insan formunda gezer. Geega'nın yerini bulduğunda onu yakalamak için peşine düşer. Geegaya saldırdığı sırada yanlışlıkla Tsutomu Senkawa adındaki lise öğrencisini öldürür. Birdy Tsutomu'yu hayatta tutabilmek için onu vücuduyla birleştirir. Tsutomu'nun bedeni tedavi olurken Birdy'nin vücudunda sıkışıp kalmıştır. Aslında ikisi için karışık bir durumdur. Tsutomu günlük yaşamını yaşarken diğer taraftan Birdy ile birlikte suçluları kovalar.

Karakterler:

Birdy Cephon Altera: Uzay polisi federasyon dedektifi. Son görevinde yolu Dünyaya düşer.

Tsutomu Senkawa: Lise öğrencisi. Ölüm ve yaşam arasında ve Birdy'nin vücudunda sıkışıp kalmıştır.

Tuto: Birdy'nin asistanı.
  11. Beğen
    Ecciel got a reaction from Sakuragi in One Piece Dragon Ball Toriko Bir Arada   
    Goku'cuyuz sonuna dek merak etme ;)
  12. Beğen
    Ecciel reacted to BynMubo in Pokémon (anime) FC   
    Ahhahahaha,sandalyeden düşüyordum :D Günlük beğeni kotam bitmese beğenirdim :D Yarına artık :)
  13. Beğen
    Ecciel got a reaction from Hokage_Minato in M@sterpiecE - Çizim Albümü by RazoR   
    Beğeneceğinizi umarak bazı çizimlerimi sizinle paylaşmak istiyorum.

Little Busters - Saigusa Haruka x Futaki Kanata

Assassin's Creed'den Altaïr Ibn-La'Ahad (Herhangi bir anime ile alakası yok ama paylaşmak istedim :D )
    Evde daha bir çok çizimim var ama dağınık biri olduğumdan şu an bulamıyorum ama merak etmeyin zaman buldukça konuyu güncelleyeceğim :).
  14. Beğen
    Ecciel got a reaction from Hokage_Minato in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    benim ki 6 şubat tı ama geçti :D
  15. Beğen
    Ecciel reacted to LeornKayn in Bir Hayaliniz   
    Benim bu konuşamayan arkadaşlara diyeceğim şey şudur ki...konuşacak konu bulamıyor değilsiniz bakın burada düşüncelerinizi rahatça ifade ediyorsunuz...sadece kafa dengi birine sahip değilsiniz gerçek hayatınızda...bende fazla insanlarla konuşan biri değildimir ancak bu durumu sizin kadar umursamıyorum umruda değil kısacası :)
    Ama beni saran bir muhabet dönüyorsa fikirlerime yatıyorsa kafama göreyse o an beni kimse susturamaz...hatta çok konuşuyorsun biraz sus bile derler...
    Ve inanın o kadar fazla insanla konuşmak bir sosyallikle uğraşan iş adamı değilseniz bi işinize yaramıyacaktır...
    Seni sinir ettiysem kusura bakma Witch bidaha kine çok geyik bir yazı atarım :)
    AYRICA ŞU İMZA KONUSUNA KAFAM BOZULDU
    uğraştırcağınız beni gene yarım saat düzenlemek için...
  16. Beğen
    Ecciel reacted to vincent in Bir Hayaliniz   
    benim hayalim, insanların ileride benim yapacağım çizgi filmleri izlemesi, hatta süngerbob un devamını bana çizdirmeleri fdghjk buna ilk süngerbob izlediğimde karar vermiştim :rolleyes:
  17. Beğen
    Ecciel reacted to Ogeday in Bir Hayaliniz   
    058a8300eb9f5e3bc726e0ba8c940ba4
  18. Beğen
    Ecciel reacted to lastbas in Hangi Animede ve Hangi Karakter Yerinde Olmak isterdiniz?   
    biraz çocukça gibi ama dragon ball z dövüş mövüş hiç bıkmam :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.