Jump to content

kawaii kereste

Üyeler
  • İçerik sayısı

2276
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

kawaii kereste kullanıcısının paylaşımları

1. ı-ıh değil, hatta yakın bile değil :D Hajime no Ippo'yu 40. bölüme doğru bırakmıştım Great Teacher Onizuka?
  2. yeni forum pek bi yakışıklı olmuş be

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. kawaii kereste

kawaii kereste

manga okuyabilirim bak, hatta süper olur :D derslerde okuycak kitabım kalmamıştı zaten :D bikaç tane önersene animesi olmayanlardan beğendiklerinden varsa

3. Amygirl

Amygirl

The Breaker, Ovasını çıkardılar ama Noblesse hem mangaya yeni başlayanlar için iyi renkli olduğu için , Animesi var ama Akatsuki no Yona da iyi bence. Manhwa önerdim çok ama :D

4. kawaii kereste

kawaii kereste

Akatsuki no Yona animesini izlemiştim, güzeldi ama sanki tam anime gerçekten başlıycakken bittiydi, mangası devam ediyor mu? diğerlerine de bakıcam, tenk yu ^^

3. hnnnnnnnnnnnng

2. kawaii kereste

kawaii kereste

aa selam :D sen yenisin galiba buralarda, ilk kez görüyorum :D gerçi son zamanlarda biraz inaktifim, ondan kaynaklı da olabilir bilemedim...

3. UnderminE

UnderminE

Ya ben üyeliği alalı oluyor baya ama şu son 1 haftadır falan aktif olayım artık dedim öyle giriyorum :D

4. kawaii kereste

kawaii kereste

benim de tam tersi galiba :D bayadır üyeyim bayadır aktifim son 1-2 aydır pek uğrayamıyorum.

4. seviyorum böyle zeki hayvanları ^^ http://i.imgur.com/cLs19DE.gifv

1. Kaxell

Kaxell

furkan gifin devamı yok

aceb o musluğu kapayacakmı hayvan

5. çekip gidecem buralardan

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Gidecem diyenler gidemedi, evlenmicem diyenler evlendi. Bende güya tatilde ders çalışcaktım ama olmadı. Wafflecıda geçti tüm tatilim.

3. kawaii kereste

kawaii kereste

benim de halısahada geçti tatilin yarısı, her tarafım ağrıyor...

4. Yuki-chan

Yuki-chan

Valla bn wafflecıya garson cocug için gittim yoksa sizin halı sahada da güzel kızlar mı calisiyodu :D

6. ahauahudfuhauhasduhfuchuhadf
    1. Kadir-

Kadir-

Kediye bak deldi geçti :D

2. Kaxell
    3. Anonymmy

Anonymmy

Kediyi geçen gün dersin başlamasına saniyeler kala sınıfa dalışıma benzettim nedense:(

7. future ev direği olarak size kalbimin en derin köşelerinden kopup gelen bi şiir yazdım, buyrunuz: Roses are red Violets are blue Sayın yüce Zeynep admin hanım hazretleri Happy birthday to you :smoking2-onion-head-emoticon:
  8. valla eğer animenin eski ruhunu bozmadan yeniden yapılacaksa tabii ki izlerim. ama tutup Dragonball'u Fairy Tail gibi fan service çöplüğü gibi yaparlarsa kim izlesin...
  9. buralarda novelty veya troll accountları yaşatmazlar pek ama ben yine de puanımı vereyim: avatar: 1(Kazım Karabekir'i hiç sevmem) imza: 10(FeelsBadMan)
  10. kawaii kereste

Yapımcısına Para Kazandıramayan 21 Anime

Shinsekai Yori'nin az sattığını biliyodum... Japonlar animenin a'sından anlamıyor diycem, çok garip olcak :D ayrıca RIP Btooom! 2. sezon :D
  11. filmin teması dinle uzaktan yakından alakalı olmadığı için Osmanlı'nın ne kadarının dini olduğu ne kadarının olmadığı hiç ama hiç önemli değil.
  12. bu filmi Türkler yerine Japonların çekmesine cidden çok sevindim, biz yapsak kesin işin içine bi sürü dini motif katıp filmin temasının içine ederdik.
    2. Amygirl

Amygirl

Günümüzde o amaca hizmet eden siteler maalesef insanların ihtiyacını değil daha sapıkça ve salakça şeyleri karşıladığı için o sitelere karşıyım insanlara doğal olanları değil daha saçma şeyleri aşılıyor bu konu bu forumda tartışılmaz ama istemedikleri cinsel yontemlere maruz kalan kaç kadın var biliyor musun?

3. kawaii kereste

kawaii kereste

bazı hayvanlar eşlerine zorbalık yapıyor diye geri kalanları bu ihtiyaçtan mahrum bırakmak bana pek akıl karı görünmüyor Amy. genelleme yaparsak şöyle bi durum var, kadınların cinsel olarak mutlu olduğu yer: Avrupa-Amerika yani bu sitelerin serbest olduğu yerler. kadın cinsel olarak mutsuz olduğu yerler: Ortadoğu-Güneydoğu ve Doğu Asya yani bu sitelerin yasak olduğu yerler.

13. o işin kolayı var, ben anlatcam size server açıldığı zaman rahat ol B)
  14. edit: gençler dil değiştirme olayını takmayın kafanıza, server açılınca ben anlatıcam. ayrıca o kadar coolluktan falan bahsetmişsiniz de hiç biriniz Twister Fate'i seslendiren Aokiji(One Piece), Dio(Jojo's Bizarre Adventure) gerçeğini farketmemişsiniz :head1: Jinx - 上坂すみれ (Uesaka Sumire) - Dekomori(Chuunibyou) Ziggs - 花江夏樹 (Hanae Natsuki) - Kaneki(Tokyo Ghoul) Yi - 藤原啓治 (Fujiwara Keiji) - Maes Hughes(FMA) Lulu - 悠木碧 (Yuuki Aoi) - Victurique de Blois(GoSick) Annie - 釘宮理恵 (Kugimiya Rie) - Happy(Fairy Tail) Taiga(Toradora) Alfonse Elric(FMA) Kagura(Gintama) Teemo - 大谷育江 (Otani Ikue) - CHOPPER Yasuo - 杉田智和 (Sugita Tomokazu) - GINTOKI, Kyon(Haruhi Suzumiya) seslendirmelere bu kadar para yatırdıklarına göre büyük ihtimal Kana Hanazawa bi tanemiz kıymetlimiz ve Miyuki Sawashiro majesteleri hazretleri de kadroda olacak gibi görünüyor. HYPE!
  15. eğer başarısız olmayı deneyip bunda başarılı olursak, sonuç olarak başarılı mı başarısız mı oluruz?

16. Ayumi :'( ulan :'( zalim japonlar melek gibi kıza nasıl kıydınız ulan :'(

2. Kaxell

Kaxell

Hacı shu zorundaydı ama. Bunun naptığı belirsiz, yaptığı her bi b*ktan sonra pişman oluyor. mamorucuları da sevmiyorum onlarda gereksiz.

bak şu anki favori erkek karakterim Rakudai Kishi no Eiyuutan'daki ana karakter. İlk bölümde tipik biri olarak gözüküyoda ilerledikçe adamın hası olduğunu anlıyosun. Bu arada Rakudai Kishi no Eiyuutan'ın ingilizcesi "The Tale of Worst One" hatırlatıyım B)

3. Kaxell

Kaxell

illa spoiler verdirtçen de mi? şu seriyi bitir biran önce yoksa son bölümünde hayal kırıklığına uğrayacaksın.

4. kawaii kereste

kawaii kereste

hemen bakıyorum B)

Ayumi'yi bilim adamları kurtarmış olabilir diyorum ben, biraz şüpheliydi ölüm sahnesi. Jun Maeda bile olsa öyle aniden imouto öldürmez diye umuyorum :'(

spo verme, devam ediyorum.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.