Jump to content

kawaii kereste

Üyeler
  • İçerik sayısı

836
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

Durum güncellemeleri bölümüne kawaii kereste kullanıcısının eklediği dosyalar

1. anime izliyodum, sigaram bitti. demek ki yatmanın zamanı gelmiş ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1. kawaii kereste

kawaii kereste

twitch'ten denk geldi bana da :D

2. Simpsons'ta Miyazaki emekli oluyor sanıp da bölüm içinde göndermeler yapmışlar, halbuki adam yine emekli olmaktan vazgeçti...

3. sarma sigara teknolojisine geçmiş bulunuyorum, çok op

1. Cold Dewil

Cold Dewil

Herhalde hayatta kalan öğrenci sayısını soruyor :D

2. kawaii kereste

kawaii kereste

bu sorunun yanında Another peri masalı gibi galiba Ercan :D

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Asdasasafa :D

4. çizdiğim ilk chibi: http://i.imgur.com/NMGJ3my.jpg elimde kalem falan yok, 0.7 uçlu kalemle çizdim bunu, yarın gidip alcam bişeyler, baya hoşuma gitti chibi çizmek :D

1. Cold Dewil

Cold Dewil

Natsu mu o yoksa İchigo mu :D Saç tipi ichigoya ,atarlanma Natsuya benzemiş çünkü :P

2. kawaii kereste

kawaii kereste

yok öyle bi karakter değil, kızgın chibi yani :D daha karakter çizebilecek seviyede değilim Ercan ilk denemem bu :D

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Olsun kanka birşeylere benzetmek gerek şimdiden :D Bakarsın Chibilerin Pablo Picassosu olursun kanka :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. kawaii kereste

kawaii kereste

aynen hep benzetiliyor, hatta bazıları bu serinin ötekinin parodisi gibi bişey olduğunu sanıyolar :D şurdan bakabilirsin seri tanıtımıma :D

3. Amygirl

Amygirl

Bi girdim foruma 15 ileti var ne mutlu olmuştum :D

4. kawaii kereste

kawaii kereste

bi keresinde 50 küsür bildirim gördüydüm, Paprika falan sohbet etmişler durumları altında :D i know that feel Amy...

5. saati falan belli olmamasına rağmen, sırama 15 dakika geç kaldığım için proje ödevim kabul olmadı ya la. 1 sene daha uzatcam heralde bu gidişle -.-

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Büt akar hacı sei durum :D Finalde umarım o efsaneyi sen yaparsında,yaz okulu programı varsa o şekilde de kurtarabilirsin :D Gambatte anikiiii :D

3. kawaii kereste

kawaii kereste

çok zor be Ercan :D deniycem valla bişeyler, zaten bikaç gün kaldı bizim finallere :D

4. Cold Dewil

Cold Dewil

Başarılar valla kanka anlıyorum seni :(

6. Kimi no Iru Machi gibi entrikalı ve plot twistleri olan bi romantik seri arıyorum, var mı bi bilgisi olan ?

7. kepçeyle doğalgaz borusunu patlatmak için kar yağan günü özenle seçen işçi abi, seviyorum seni.

2. kawaii kereste

kawaii kereste

az önce yemek hazırlarken de elektrikler kesildi... mum ışığında yemek yedik, ama erkek erkeğe...

3. LeornKayn

LeornKayn

Hepimiz o işçi abiler hakkında çok güzel sözler söylüyoruz pisliğinemi yapıyorlardır nedir :D bizimde geçen elektrikler gitti elektrikler gidince suda pompalanamadığı için kesildi su kesilince kombide durdu kombi durunca evde soğdu böle zincirleme bir olay oldu işte :D Dağ başında oturunca böle oluyor manzara iyi ama teknik problemler mevcut :D

4. kawaii kereste

kawaii kereste

sizinki bildiğin kelebek etkisi olmuş :D bizim de düzeldi sonunda, şu evde ilk kez kalorifere dokununca elim yandı, gün boyu yakmadıkları için hıncını çıkartıyolar heralde :D

8. param yok, faturalar geldi, az önce de tüp bitti... dahası da var ama içim daha fazla kararmasın diye görmezden geliyorum, ulan bu öğrencilik nasıl bişeymiş...

1. gereksiz

gereksiz

cebimde 0 para ile şimdiden acıkmışken bir hafta sonu geçirmek zorundayım ... knka insanlar kaç gün ölmeden aç kalabiliyolardı ?

2. kawaii kereste

kawaii kereste

sabah ortaklaşa tavuk aldık, 3 öğün onu yedik ekmekle. ulan napacaz bu gidişle -.-

9. kodu sizde çalışıyor mu ? yoksa ben mi beceremedim :/

2. schneizeL

schneizeL

http://www.youtube.com/watch?v=1ixRMU9e3cg bu şekilde eklersen sorun kalmayacaktır.
    3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

hmm media şeklinde de video çıkıyor bende, dedim ya bazen bende de çıkmıyor

4. kawaii kereste

kawaii kereste

video şeklinde değil de .swf şeklinde eklemek istemiştim. gerçi çok da fark yok, böylesi de olur, teşekkürler ^^

10. holy... heralde altyazı şeyleri için böyle bişey yapıldı, güzel olmuş :D

11. niyeyse AMVleri pek sevmem, pek izlemem de. ama bu çok ayrı bişeymiş yahu, baya iyi -.-

1. veritas

veritas

youtube da bestamvofalltime yaz bir ka

2. kawaii kereste

kawaii kereste

çoğuna baktım zaten :D bitek bu Magic Eye ve The Game(HOTD) AMV'lerini beğendim, baya izledim aslında aralarında sevebileceğim bişey çıkar belki diye ama bana hitap etmediler :D

When I'm Bored AMV sayılır mı ki ?

3. Hokage_Minato
  12. Shinsekai Yori izleyen var mı ? pek bilinmiyosa tanıtım yazısı yapcam bi ara.

2. Mileydi

Mileydi

:) bence tanıtım yazısı yaz hem fark edilmesini de sağlarsın saglam bir kurgusu var Zeynep begendi :D

3. kawaii kereste

kawaii kereste

kurgusu baya iyi, cidden yazan adam "ben gelecekten geldim." dese inanabilirim. fazlasıyla realistik bi kurgu yaratmış adam, başlarda garip gelen herşey ilerde çözülüyor falan.

bence de en iyisi yazayım bişeyler :D

4. Mileydi

Mileydi

bence de yaz :D anime sıkıntısı cekenlere alternatif olabilir :) kolay gelsin simdiden :P

1. Amygirl

Amygirl

haha noolmuş öyle :D

2. kawaii kereste

kawaii kereste

ah Amy ah :( güzel Tsukiko'yu ne hale getirmişler :(

13. aa Grafik - Tasarım'da açılan konular Güncel şeyine gelmiyomuş o.O

2. kawaii kereste

kawaii kereste

bilmem, konu açtım Grafik - Tasarım'da ama Güncel şeyine gelmedi :(

3. Paprika

Paprika

Komplo :( Çok ilginşmiş bunu niye ilginş buldum bilmiyorum ama buldum. Bilgilendirme için sağ olasın.

4. kawaii kereste

kawaii kereste

ondan sonra o bölümler niye bomboş...

14. bu ne soğuk lo daha ekimin başındayız -.-

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

aynen kar veya yağmur yağsada hava yumuşasa

2. kawaii kereste

kawaii kereste

neyse ki eve 16mbit internet bağladık, dışarı çıkmama gerek kalmadı öehöhöeöehöe

15. holy moly

1. Cold Dewil

Cold Dewil

:D Hani yumurta dicektim ki sonunda gösterdi gene :D :D Gülmekden yanaklarıma ağrı girdi resmen :D

2. kawaii kereste

kawaii kereste

bi de bu var Ercan, olduk

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Ahahhaa :D Furkan :D Şşşşşhhhhhhh :D

16. 2 gün önce Avrupa'dan men edilenlere demediklerini bırakmayanlar şimdi "ay çok kötüsünüz" diyince ne komik oluyo öyle asudhfasdfad

1. gereksiz

gereksiz

bu kötülük değil valla en azından benim gördüğüm men olayı konuşuldu ve evet sevinen ler oldu ama o kadar değil ama şimdi ben face e girdiim yerde her yerde galatasarayı aşalamaya çalışan fener bahçeliler var daha real madridle maç yapabilecek kadar bile kapasitesi olmıyan birinin maç yapıp yenilen bir takıma laf atması zaten ilginç ama fener bahçenin yapısında var bu galatasaray sayesinde büyük takım oldu bu gününe kadar sadece galatasarayı yenmek için takım düzeni kurmuş bir takım iyi zaman...

2. gereksiz

gereksiz

larında bile düzenli olarak sadece galatasarayı yenebilmiş bir takım m kua özlemini hile ile gidermeye çalışan bir takım ben anlıyorum bu takımı kıskanç galatasarıyın uaştığı yerlerden dolayı aldığı kupalardan dolayı ben bu takıma sayı duymam

3. kawaii kereste

kawaii kereste

Fenerbahçeli değilim ama ben de saygı duymuyorum, ne fenere ne de Galatasaray'a, sorry.

17. olimpiyatlar konusunda niyeyse zerre

1. ByBesgen

ByBesgen

Ben de senin tam tersi çok üzüldüm. İstanbul'a çok yakışırdı olimpiyatlar. Bizim yatırımımızla Tokyo'nun ki kıyaslanamaz bile. Hala hazmedemiyorum.

2. kawaii kereste

kawaii kereste

yok aman kalsın, kız-erkek ayrı yüzme havuzu falan yapardı bunlar. olimpiyatla ilgili ihaleler sayesinde yandaşları daha da zengin ederlerdi falan, böylesi daha iyi.

18. taiko'da türkiye 12.siymişim öehöehö gururum okşandı

2. Ogeday

Ogeday

Taiko?Osu daki mi? :D

3. Ogeday

Ogeday

Evet öyleymişsin baktım sitesinden :D

4. kawaii kereste

kawaii kereste

ben dün keşfettim oraları, ülke sıralamalarını falan. öyle bi anda şok oldu :D

19. Na'Vi FTW ! finalde de Alliance'ye gömün de şenlenelim adfasdfas

2. kawaii kereste

kawaii kereste

split push çıktı mertlik bozuldu yeğen, Loda reyiz de çok bozmuş eskiden MYM'de neydi o adam

3. GNtoki

GNtoki

Çoğu oyuncu bozmuş ki zaten

4. kawaii kereste

kawaii kereste

Dendi iyiydi daha iyi olmuş, XBOCT geçen turnuvada daha iyiydi sanki

20. bugünden itibaren doktor dövenlere hak veriyorum galiba. bazıları kesinlikle hakediyor.

2. GNtoki

GNtoki

6 sene okuyo ya o edalar ondan -.-

3. Mileydi

Mileydi

eğitim cehaleti alır eşekklik baki kalır demiş atalarımız okumuşlar ama insanlıkları gelişmemiş hıh :P

dip not: şu atalar harbiden ne bilge adamlar mış yaaaa sözleri hala hükümlülüğünü koruyor (:

4. kawaii kereste

kawaii kereste

herif sözde genel cerrah, bana kasap gibi gözüktü. "şikayet ne?", "ha tamam bakalım", "başkaları becerememişse bana ne", "istediğiniz tarzda yaparız ameliyatı", "ameliyat tarihi verelim", "sıradaki" bunlardan ibaret bi konuşma falan, bugün başka biyere gitmesem tıp fakültesine gitmem gerektiğini öğrenemeyip b.ku b.kuna kestircektim kendimi.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.