Jump to content
Türk Anime TV Forum

Önerilen İletiler

vo3Rkm.png

Herkese merhaba arkadaşlar,

Fansub olarak önceliğimiz çevirilmemiş/unutulmuş/yarım bırakılmış/çok eski olan animeleri (eğer softsub mevcut ise) çeviriyoruz, Türk Anime camiasına katkıda bulunuyoruz. 

Şu ana kadar çevirisini tamamladığımız ve halen daha çevirdiğimiz animelere buradan ulaşabilirsiniz. 

Çevirmen başvuruları için ise buradan ulaşabilirsiniz. 

Çoğu serimiz tamamlandıktan sonra arşivinize katmanız için Mega.Nz, Google Drive ve benzeri siteleri yüklenmektedir, bütün serilere erişiminiz hardsub olarak sağlanmaktadır.

Çevirmekte olduğumuz serilerin yavaş gelmesi veyahut yavaş çalışmamızın nedeni çevirmen olmamasıdır arkadaşlar, çevirmen olmak isteyen arkadaşları aramızda görmek isteriz.

Teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba tekrardan, bazı sorunlardan dolayı fansub ile ilgilenme veyahut herhangi bi' çevirmen ile görüşmem mümkün olmadı.
Ve birkaç değişiklik yaptım, İlk çeviriyi Tytania olarak benimsemiştim lakin başka bi' fansub çeviriye başlamış bu beni mutlu etti.
Şu an ilk mesajı da düzenledim ve Dark Side Cat serisinin ilk bölümünü çevirip siteye koydum. Gün içerisinde diğer bölümleri de koyacağım.
Teşekkürler.

(Eğer yüksek kaliteli görüntü bulursanız direk altyazı dosyasını verebilirim.)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kendinize bir amaç belirlemişsiniz. Ve doğrultuda ilerlemeyi tercih ediyorsunuz. Bu konuda takdir edebileceğim birkaç fansubtan birisiniz.

Başarılarınızın devamını dilerim. İnş. devamı gelir.

İstek anime alıyorsanız bende ilerleyen günlerde bir kaç anime adı verebilirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar,

EskiÇeviri olarak ilk seriyi tamamlamış bulunmaktayım, 6 bölümlük bir ona. 
İndirme linkleri video ve sadece altyazı olarak siteye yerleştirdim, gerek buraya yüklensin gerek yüksek çözünürlük bulup altyazıyı kullanabilsinler diye.
Diğer altyazı sitelerine bi' türlü koymayı beceremediğim için şimdilik kendi fansub adresimizde kalsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.