Jump to content

Kavga çıkarsa hangi anime karakterini çağırırsınız ?

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 204
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anketi kaldır, konu kalsın -_- Anket sanki dalga geçiyorum der gibi o ne öyle Rias - Yuno  :blink: Ne karakterler var bunların yanına adlarının yazılması bile saygısızlıktır  -_-          

Ahahah buldum. :lol:  

İkkaku. :D Kavga seviyor okuz. İzlemesi eglenceli olur. Kenpachi demiyorum cunku adam yasli, onla dalga gecemem. Ahsgsgajsg Bleach'de saf bi' oglan vardi. Heh, onun ablasiyla İkkaku' nun hallerine co

Posted Images

Gintoki asla söz konusu dostu ise bir kenara çekilmez be gülüm. Çeker tahta kılıcını ikiye böler gelen demirden de olsa :P Sevmediğim shoujo kız karaktere ben hiç güvenirmiyim kız! Önce kendi dayak yer sonrada ben :P

Sorun su, Gintoki bizi tanimiyi. :/ (Simdilik) Shoujo kizini once cagirirsin. Kiz dayak yedikten sonra da Gintoki' yi cagir, n'olursa olsun o zaman yardim eder. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sorun su, Gintoki bizi tanimiyi. :/ (Simdilik) Shoujo kizini once cagirirsin. Kiz dayak yedikten sonra da Gintoki' yi cagir, n'olursa olsun o zaman yardim eder. :D

Tanımadığın insanı kavgaya ne diye çağırırsın yahu????? :huh:  Hem kız dayak yedikten sonra gelirse onun için gelmiş olur  <_<  Üstelik sevmediğim karakter oldukça güzel  :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tanımadığın insanı kavgaya ne diye çağırırsın yahu????? :huh:  Hem kız dayak yedikten sonra gelirse onun için gelmiş olur  <_<  Üstelik sevmediğim karakter oldukça güzel  :P

Kichiyose no jutsi yapariz. Slak diye kavgada bulsun kendini. Sasirmis yuz ifadesi hos olur. :wub: Aaa bak bunu dusunemedim. :D Bu planimdan vazgectim simdik. :/

Ama baska kisilerde hos olabilir. İlk once sevmedigim karakteriri cagiririm. Sonra dayak sirasi bana gelince Erza' yi cagiririm. Bir tasla iki kuş. ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.