Jump to content

Yuri FC (+15)

MSempai

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 106
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yuri: Kız kıza aşkı ve yoğun ilişkiyi içeren türüdür.Hentai ile birliktede olabilir ( Ama tavsiye etmem). Örnek:Shoujo Sect Üyelerimiz: 1- free word 2- Güvenlik Görevlisi: Talha(-Vampire-) 3- Civci

FC hayırlı olsun. Kısa zamanda üyelerle dolsun FC. :lol: Henüz açmadığım Yaoi FC için ilham aldım.  :wub: Bir gün tekrar FC rakibi olarak karşılaşiciz.  :cool-onion-head-emoticon:

Yaoi tatlı mı <_< Bayanlarda oluca sevimli duruyor tabii kıskanıyorsunuz değil mi B)

Neden kıskanalım ki? Saf ana karakter hanım kızımız kendine tatlı kız bulursa yuri hoş bir çocuk bulursa bulursa shoujo oluyor. Hep kız bulsunlar ki esas oğlan animeci kızlara kalsın veya shoujodaki çocukları Yaoi FC'ta misafir edebileyim.  :mellow: Kazançlı olmanın yolunu bir şekilde buluyorum sonuçta.  B) :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ah ah şu bilgisayarım ayvayi yemeseydi... -bu da sizin suçunuz yok sunu oynayalim yok bunu bilgisayarda yer kalmadi anime arsivi ile beraber kafayi yedi format attirmaya verdim 1080 pixel yuri arsivi gitti of...-

Hadi ya :(

yuri yaoi  shounen ai gibi animeler  benim tarzım değil :D izlemiyorum da lakin yinede yuri fc sayfanız hayırlı olsun :D  :D bir yorum yapayım dedim :D

Yok öyle kaçmak yok bekliyorum bak :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.