Jump to content

Dizi Tavsiyeleri

Aksamov

Önerilen İletiler

Spartacus her sezon Ana karakterin değişmesiyle ve farklı hikayesi ile bozdu.Gerçi adam hastalıktan öldükten sonra kötü oldum.2.Sezondan sonrasını seyretmedim...

Ps:Lost 'a gelirsem adamların nasıl final yapmasını bekliyordunuz ki ?El ele tutuşup"Hahaha biz öldeki yaşıyoruz filan mı ?"Adamlar 6 sezonda işlenmedikleri şey kalmadı.Çorbaya herşeyi koyuncada mundar oldu tabi...III. sezonuna kadar diyecek lafım yok ama sonrası...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 158
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

1 - Game of Thrones   2 - Vikings   3 - Supernatural   4 - Fringe   5 - Spartacus (1 - 2 - 3)   6 - The Mentalist   7 - Two and a Half Man (Charlie Sheen gidince bıraktım.)   8 - The Walking Dead   9

game of thrones   

Merhabalar, Efenim, ben şahsen, bizim yerli dizilerden hiç haz etmem. " Fatmagül'ün Suçu Ne?", "Adını Feriha Koydum", "Yaprak Dökümü" vesayre vesayre.. Hepsi aynı kalıptan çıkmışcasına, konuları ya

Posted Images

lost nasıl desem 1. sezoda ne anladıysam 6. da o sadece gizem seni heyecan içerisinde bırakıyorlar başka birşey değil spartacus şu an çok iyi gidiyor gerçi başrol hiç iyi değil sırf benzeyen oyuncu koyalım diye cılız herifi koymuşlar lan yanındaki adamlar ensesi kalın herifler bu liderleri olucak bide :D şu an ordu oldular resmen tarihte geçen bir karakter spartacus 100bin kişilik ordu toplayıp sezar ile savaşmış ama sezar muhteşem zekasını gösterip az kayıp ile spartacus dahil hepsini yenmiştir

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

teen wolf afğakfişlaksifkaşfkaşskfa

türk her yerde türk yabancı dizinin de en saçmasını gider izler :D

Teen Wolf saçma değil ama aynı tip Amerikan ergen dizilerinden biri.

Vampir Günlükleri, Teen Wolf veya bu tip makineden çıkmış gibi aynı tip diziler bana sadece vakit kaybı gibi geliyor.

Elena Stefan'a aşık olup sonra Damon'a veriyorsa bana ne?

(Not: Kalbini canım kalbini, di mi? Eheheh. )

Ergen dizisi istiyorsanız Glee izleyin, biraz ingilizceniz varsa altyazısız izleyin hem ingilizceniz gelişir hem de sesini beğendiğim birkaç karakter var, cover'lar falan da iyi olabiliyor. Tabii Glee cover dinleyebilen, yeniliklere açık bir de "bıktım ulan bu ergenlerden" demeyecek sabırda insanlar için uygun.

Gidin House izleyin beyler. 6 aydır House izleyemiyorum burnumda tütüyor... Feci bağımlılık yapıyor.

Gerçi ben daha başlardayım, yine de her bölümdeki "tahlil- yanlış teşhis-tedavi-ölümden dönme- House'un dehası-doğru teşhis-kurtarış" ritüeli biraz sıkıcı olmaya başlasa da mükemmeldir.

Supernatural da candır, 5. sezondan sonra sündürmeye geçti, bir de Sam denen velede katlanamıyorum ama Dean karakteri için bile izlenir. Üstelik soundtrack'ler ve dizinin temposu harikadır.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hepsi aynı mantıkla yapılıyor secret circle wampire teen wolf bence ergen demek yanlış olur benimde yaşım 15 ama 30 yaşında severek izleyen gördüm bunları antipatim var vampir ile romantik ne ln zombi nin yapılmıyor böylesi alahtan koskoca vampir elenia elenia gel kız buraya diye dolaşıyor :D

teen wolf en saçması nedeni kurt adama dönüşüyom ayağına recep ivediğe dönüşüyorlar yalansa yalan de :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

teen wolf en saçması nedeni kurt adama dönüşüyom ayağına recep ivediğe dönüşüyorlar yalansa yalan de :D

Hahaha benzetme süper...Ha birde benim anlamadığım neden bütün vampirler 25-26 yaşında olur.

Onu geçtim adam vampir ölümsüz git istediğini yapsana ...

Bir kızın peşinden koşan 2 Eleman...

Konu vampir olduğu için güzel onun dışında pekte değil.Gerçi zevkler ve renkler tartışılmaz.Saygım var izleyene...

Ps: Aklıma Ata Demirer geldi.Koy oraya muhittini,recebiii bundan doğal ne var :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bence ergen demek yanlış olur benimde yaşım 15 ama 30 yaşında severek izleyen gördüm

Onu kastetmedim, dizi ergenler etrafında dönüyor ve hedef kitle genellikle ergen toplumu ya, onu kastettim.

Ama sana kesinlikle katılıyorum gerçi zevkler ve renkler tartışılmaz...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.