Jump to content

TürkAnime League Of Legends Takımı (İlk İletiyi Okuyunuz!)

Kaxell

Önerilen İletiler

İyi olmuş sana sen bizle girme böyle tanımadıkların trollesinler s17.gif

Trollemediler abi biri iftira gidiyorum diyip afk öbürüde babası çağırdı diye afk kaldı geri kalan 3 afk ise nedensizce...Velkoz'lu maçıda kaybedecektik o gözükmüyor koymadım o maçtada mid yarıyor dingiller ulan lcs neresiyle izliyor bizim oyuncular mid kestin int açtın dön bottaki ittirmiş minionlarla birlikte 2. inhi aç yok adamlar inandı haliyle öldüler...sonra tekrar midden girdiğinde bunları kendi hallerine bıraktım gittim bottan kuleyi aldım...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 375
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

http://forum.turkanime.tv/topic/11214-lol-tak%C4%B1m%C4%B1-eleme-ma%C3%A7lar%C4%B1-tarihleri-g%C3%BCncel/   EDIT: Artık alımlar sadece   loldeki muhabbet konusuna gelenler ile yapılacaktır.      Sel

yahu adam "Türkanime olarak LoL takımı kuralım" diye başlık açmış, "hadi hep beraber lolü kötüleyelim" dememiş.   nickim: VODKIA   1 haftadır internetim yok, 3-4 güne kadar da gelcek gibi değil. danga

hehe ben düzelttim çaktırma. :P   Bu da yeni animemiz  

Trollemediler abi biri iftira gidiyorum diyip afk öbürüde babası çağırdı diye afk kaldı geri kalan 3 afk ise nedensizce...Velkoz'lu maçıda kaybedecektik o gözükmüyor koymadım o maçtada mid yarıyor dingiller ulan lcs neresiyle izliyor bizim oyuncular mid kestin int açtın dön bottaki ittirmiş minionlarla birlikte 2. inhi aç yok adamlar inandı haliyle öldüler...sonra tekrar midden girdiğinde bunları kendi hallerine bıraktım gittim bottan kuleyi aldım...

Bizle girmessen böyle olur tuğrul tek başına giriyosun hep nooblar geliyor mahkumsun sen bu kadere bizi trollemenin cezası bu eren ritodan charmiyle konuştu sana özel yolluyorlar bu takımları  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Abi nasıl oynuyorsunuz bu lol ü ya :D :P

Talha imza yakıyo hergün yeni imza görmeye alıştık artık :D Sende oynuyosun heralde (ama levelin düşük dimi) kahin gibiyimdir.

Bizde oynamanın bi önemi yok zaten ertu ben eren ve bizle giren diğer arkadaşlar (tuğrul hariç) feed or feed sloganıyla giriyoruz oyuna :D

Edit: Daha tuğrul üzerinde çalışmalarımız devam ediyor ağlatıcaz onu burda...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Talha imza yakıyo hergün yeni imza görmeye alıştık artık :D Sende oynuyosun heralde (ama levelin düşük dimi) kahin gibiyimdir.

Bizde oynamanın bi önemi yok zaten ertu ben eren ve bizle giren diğer arkadaşlar (tuğrul hariç) feed or feed sloganıyla giriyoruz oyuna :D

Edit: Daha tuğrul üzerinde çalışmalarımız devam ediyor ağlatıcaz onu burda...

Tabii yeni imzam dahada bir güzel :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tabii yeni imzam dahada bir güzel :D

Yeni imzayı görünce ben:  :bled1-onion-head-emoticon: Talha sende oynuyomusun lol aramıza bekleriz Love Mashiro. (Sorunlular takımı)

Beceremiyorsanız bırakın bak ben süperim puroyum dayanamıyorsunuz bana

Ertuğrul sen anca feedle zaten 2 oyun attık 2sindede feedledin taşıyamadın pabucumun prosu seni...

Bugün öyle birşeyler olacağı belliydi ama orta dereceli botta 4 afk oldu tek oynadım :D beyin heryerde...

İyi yapmışlar sana tuğrul s17.gifÇok yalvarırsan senide çok profesyonel oyunumla boostlayabilirim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yeni imzayı görünce ben:  :bled1-onion-head-emoticon: Talha sende oynuyomusun lol aramıza bekleriz Love Mashiro. (Sorunlular takımı)

Ertuğrul sen anca feedle zaten 2 oyun attık 2sindede feedledin taşıyamadın pabucumun prosu seni...

İyi yapmışlar sana tuğrul s17.gifÇok yalvarırsan senide çok profesyonel oyunumla boostlayabilirim.

İlla mid oynatıracaklar abi oynamak istemiyorum mid bak oradaki malzahar ziggs maçlarında midde değildim ha malzaharı maçta yanlış kabiliyet girdim hatta...Ziggs maçta adc niyetine ziggstim aktım ama afk ve feederlere kurban oldum...dereceli girecemde korkuyorum ben afkler yüzünden zamanında 0 puandaydım lige ilk girişim 3 maç attım 3 afk gümüş 3 düştüm:D aynısı olabilir hatta daha beteri... afkler op abi riven shyvanna hikaye afk varsa o op...mid oynadık aldık maçı velkoz morgana malzahar ziggs oynamak istemiyorum artık :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.