Jump to content

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Dragon

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 4.7k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Kimi ni todoke 6-7-8-9

Akame ga Kill! :p

Happy Sugar Life 

Posted Images

• Forum Admin

ya aslında izlemememin sebebi şu olabilir;

bazı finaller vardır eksiktir yada istediğin gibi bitmez & kötü biter o yüzden izlemiyorum denilebilir.Kötü bittikten sonra piskolojim bozuluyor sonra :D

O bozulan psikolojiden kurtulmanın yegane yolunu söyleyeyim mi sana :ph34r:

Anime biter bitmez başka bir animeye geçmek :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

O bozulan psikolojiden kurtulmanın yegane yolunu söyleyeyim mi sana :ph34r:

Anime biter bitmez başka bir animeye geçmek :D :D

her animede bir önceki kadar sarmıyor ki yada tüm animeleri izlediğini düşün hiç bir izleyecek anime kalmamış düşüncesi bile kötü ya :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

valla öyle tam ortasında bıraktım izlemiyorum :D :D narutoyuda 300 de bırakmıştım kiss x sis 3 te bıraktım ve bunun gibi bir sürü birde sao var 11 de bıraktım onuda :D çok manyağım dimi ?

onlar senin bileceğin iş ama ben Sao yu gayet beğenmiştim :) evet kardeş olayı biraz garip idi :D Narutoya başlamadım daha yaza bırakıyorum bir oturuşta bitirebilirim belki(1ay yeter mi :P) Kiss x sis devam etmezsen ayıpsın daha çikolata sahnesi var çok süperdir ;) pek bir manyak değilsin ben de burst angelden 1 bölüm izledim 2 günde yarısını geçen gün yarısını bugün :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

onlar senin bileceğin iş ama ben Sao yu gayet beğenmiştim :) evet kardeş olayı biraz garip idi :D Narutoya başlamadım daha yaza bırakıyorum bir oturuşta bitirebilirim belki(1ay yeter mi :P) Kiss x sis devam etmezsen ayıpsın daha çikolata sahnesi var çok süperdir ;) pek bir manyak değilsin ben de burst angelden 1 bölüm izledim 2 günde yarısını geçen gün yarısını bugün :D

benim olayı yanlış anlamışsın :D, beğenmediğim için değil sevdiğim için izlemiyorum hemen bitirirsem üzüleceğim :D çikolata sahnesini izlemiştim müthiş :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

benim olayı yanlış anlamışsın :D, beğenmediğim için değil sevdiğim için izlemiyorum hemen bitirirsem üzüleceğim :D çikolata sahnesini izlemiştim müthiş :D

beğendiğin için mi bence kiss x sis i bitir mangaya geç B) harika şeyler oluyor ova zaten gaza gelip altyazısız izledim sonra altyazılı bida izleyince %60 ının doğru çıktığını öğrendim geliştirmişim kendimi japoncada :D

Eyw Steins;Gate adlı animeden ^_^

Çok güzel seridir.Tavsiye ederim izlemediysen...

evet izledim teşekkür edriz :D

o bizim tutturu kız a çok üzülmüştüm ya :( ama sonraki olaylar filan oradaki romanizm bizim kızılla harikaydı Finalin en son sahnesi ayrı bir mükemmeldi :D

kısacası harika :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

beğendiğin için mi bence kiss x sis i bitir mangaya geç B) harika şeyler oluyor ova zaten gaza gelip altyazısız izledim sonra altyazılı bida izleyince %60 ının doğru çıktığını öğrendim geliştirmişim kendimi japoncada :D

evet izledim teşekkür edriz :D

o bizim tutturu kız a çok üzülmüştüm ya :( ama sonraki olaylar filan oradaki romanizm bizim kızılla harikaydı Finalin en son sahnesi ayrı bir mükemmeldi :D

kısacası harika :D

Gözlerini aç diye başladı ,gözlerini kapat diyerek bitti :D

El.Psy.Cangroo :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

El.Psy.Cangroo :)/> senin bir profili okuyayım dedim ortak özellik buldum bir ik itane :D/>

Çok unutkan birisi olarak tanınırım.İsimler ve Tarihler konusunda özellikle ^_^/>Öyle ki 5 dakika önce ismini söyleyip de unuttuğum çok insan vardır burada.

Yıldızları ve Uzayı severim.Gece balkona çıkıp saatlerce kulağıma taktığım kulaklık ile gökyüzünü seyredebilirim.

Kalıplarına pek bağlı biri değilim ayrıca optimist bir insan olmaya çalışıyorum ama her şeye de toz pembe yaklaşmıyorum.Fazla gerçekçiyimdir.Mantığıma yatmayan yada doğru bildiklerimi savunmakta çekinmem

.Öyle elimi kaldırıp "Dünya Barışı" falan demiyorum.Tam tersi " Kötüyüm ben kötüyüm" :D/> Birbiriyle çok çelişse de bütün serilerde kötü karakterleri severim.Nedeni aldıkları kararların belkide gerçekten kafama mantıklı gelmesidir.

Zeki insanları severim.

Yalan söyleyenleri de...

Çünkü yalan söylemek zeka ister.Gerçi Mantıklı bir insan kötülere ilgi duymaz ama ben Optimist ruhlu Sadist biri olunca ilgi alanları karışıyor B)/>

Bir tek k

aramsar insanları sevmem..

[Evet,Bende sevmem bir karamsar olmama rağmen(okulda :P)]

Ne zahmeti canım :)/>

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.