Jump to content

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Rojo*

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 2.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

utanarak sölüyorum Junjou Romantica  böykkkkkkkkkkkkkkkkkk        =**= .Blushh

Baccano'yu bitirdim. Evet animede işlenen tüm kurguyu anladım fakat herkesin bu animede ne bulduğunu anlayamadım. Sıkıcıydı. Vasattı. Beğeni meselesi... Öyle her beğenilen animeyi izlemeyeceksin...

Noragamiden sonra Lovely Complexi bitirdim harika bir animeydi :)

Posted Images

Devil Survivor 2 (adı bu birincisi yok aramayın :P)

Konu, grafik, çizimler, karakterler hatta sürprizleri ve şeytan ismi öğretme becerileri ile çok güzel bir anime ama şipşak modda yapılmış. Uzun tutulsa çok daha etkileyici, vurucu sahnelerle geliştirilebilirdi. Hatun gözüyle yorumlarsam; misafir gelcek diye üstün körü temizlik yapmak gibi bir şey olmuş... Temiz ama tatmin edici yönü eksik :P Bir de endingi çok feci güzeldi... Bayılarak dinledim...  :head2:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Buraya yazmayalı bayağı seri bitirdim, sıralayayım :D

Special A: Büyük beklentiyle başladım ama klasik shoujo-romantik tarzı bir seriymiş :) Açıkcası baş karakter Hikari'den nefret ettim desem yeridir, seriyi kötüleştiren bir öğeydi kendisi bana göre, kız karakterin odun olması cidden hiç çekilmiyor yani bir kızın bu kadar odun olacağına inanmıyorum ben  :smile_artiz: Diğer yandan, serideki diğer S.A. üyeleri ve diğer karakterler olmasaydı bu seri çekilmezdi, onlar güzelleştirdi vallahi seriyi, seride ne var derseniz; Hikari'nin Kei ile meydan okumalarının yanısıra zengin veletlerin aşkları falan filan  :lol: Ha çizimlerine gelecek olursak, yani normalde çizime takılı kalan birisi değilimdir ama harbi bu serinin çizimleri bana 'anime' izliyorum dedirtmedi :D

5kAPMA.gif

Nisekoi 2: Zaten ilk sezondan beri çok sevdiğim bir seriydi, yine öyle oldu, güzel, eğlenceli bir seriydi, sadece tek eksisi şu anahtar olayı gizemine ilk sezonki kadar yer verilseydi keşke  ^_^ 

aD493d.gif

Free serisi: Sonunda bir spor serisi izledim, ilk sezon çok şaham bir şey olmasa da ikinci sezonu bayağı iyiydi ve oradaki konu güzeldi... Yüzme turnuvaları, bayrak yarışı filan bayağı hoş ve güzeldi, sadece Haru'nun umursamaz tavırları beni pek çekmedi  :huh: Bu arada, endingler süperdi :D

QlkDZr.gif

Hanasaku Iroha: Geçen senelerde filmini izlemiştim, serisini şimdi bitirmek kısmet oldu ve şahane bir animeydi... Kesinlikle tavsiye ediyorum, karakterlerin farklı kişilikleri ama aynı sıcaklıklarıyla çok güzel bir geleneksel otel ve otel çalışanlarının hayatlarını konu alıyor...  İzleyin bence ve bir otelde çalışanının dünyasına bir göz atın... 

gANdyZ.jpg

AoharuxKikanjuu: Güncel izlediğim bir seri bitmiş oldu, "Hayatta Kalma Oyunu" (bunun bizdeki adı neydi ya, düşünüyorum düşünüyorum bir türlü bulamadım) içerikli olması çok hoştu, farklı bir dünyaya götürüyor insanı ama baş karakter kızın, Hotaru'nun car car bağırması ve fazla erkeksi tavırları filan hiç sevemediğim bir şey oldu :D Mattsun'un yanısıra, psikopat doktorlarda bir harikaydı :D

WZlBkE.gif

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.