Jump to content

Gangsta. Animesi Duyuruldu


Skadi

Recommended Posts

Kohske’nin Seinen Mangası Gangsta. Animeye Uyarlanıyor

 

Gangsta.’nın 6. cildinin yayınlanmasıyla birlikte anime haberi duyuruldu.

72272P.jpg

 

Gangsta. anime serisinde Grimmjow Jaeggerjack, Undertaker, Dandy gibi ünlü karakterlerle sevdiğimiz tecrübeli seiyuu Junichi Suwabe Worick Arcangelo’yu, Kenjiro Tsuda Nicolas Brown’u ve Mamiko Noto Alex’i seslendirecek.

bQQkQ0.jpg

Seri, Worick ve Nicolas ya da kısaca “Handymen” in hem mafyadan hem de polisten işler koparıp  özgürce çalışan bir ikili olarak,  Ergastulum şehrindeki yaşamları çevresinde gelişiyor. Çeşitli pis işlerle uğraşan insanlarla dolu bu şehirde kimsenin pek dokunmayacağı işleri yapan ikiliye, bir gün tanıdıkları bir polisten ünlü bir mafya ailesinin bölgesindeki bir çeteyi indirmek için istek götürülür ve aslında basit bir iş gibi gözüken bu olayın altından daha fazlası çıkacaktır.

Kaynak:AnimeFantastica

Link to post
Share on other sites

Ohaaaa evde çıglık atıyorum resmen, inanamıyorum ya bilerek mi yapıyorsunuz tam da ihtiyacım olan serileri, ağlamak istiyorum mutluluktan :D

Hayır ya ağlayacagım harbi ağlayacagım. Gangsta anime oluyor ya, artık ne yapacağımı şaşırdım.   :happy-onion-head-emoticon:

Keşke mangası daha da popüler olsaydı, umarım anime ile birlikte popülerligi artar.

Link to post
Share on other sites

Tam anlamıyla deli-fişek bir manga olarak tanımlayabiliriz gangstayı, aksiyon hiç durmuyor. 4 yıl sürdü animeye uyarlanması ancak sonunda yapacaklar demek... İyi bir seri daha . Şimdiden heyecanlandım :)

Link to post
Share on other sites

takip ettiğim bir manga serisiydi animesi çıkacaksa japonlardan bıle once ızlemek ısterdım hayranıyımdır o kadar.zaten beğenenlerde olmuş onceden doğru tahmın etmışsınız ızlemenız gereken bı serıdır

Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.