Jump to content

The Last: Naruto the Movie’nin Yeni Videosu

Berker51

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 35
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Son Hinata Naruto oldu ha :D hala içimde sakura isteği var ama olsn oda hakketi 

Benimde vardı öyle istek ama o da haketti diyorum kendi kendime aynı şekilde :D   Hinata güzelleşmiş. Sakura'nın yeni saç şekli yakışmış. Sasuke aşırı karizma olmuş. Naruto'nun saçı azıcık daha uzun o

narutoya bu filminde yakışcak dövme olurdu bana göre mühür tarzında uzun bir dövme olsaydı şekilli süper olurdu film fragmanında sana söylemem gereken birşey var diyor'ya onu kesin sasukeye söyliyordu

Naruto çok tipsiz olmuş  , okuduğum bir kaç bilgiye göre film de aşk işlenecekmiş Naruto-Hinata olur herhalde , onun haricinde şu beyazlı adam Zeref bence  (FT de maaşını beğenmedi herhalde ) . Konu olarak pek iyi olacağını düşünmüyorum . Kakashi Hokage olmuş Narutodan ümidi kestim artık .  Sakura'nın yeni görünümünü sevdim    :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mangayı da güncel takip eden biri olarak dişlerini biraz daha sıkıp sürprizi bozmadan yayınlamalarını isterdim.
Herhalde manganın bitişinin kargaşası içinde paylaşmak istemediler.Filmle bitiş arasına biraz zaman girebilirdi.
Son olaylardan sonra tabiiki de filmin kurgusu basit kalacak, merak edilenler ilişkiler zaten.
Saç bir yana, Naruto'ya güzel bir kıyafet düşünülseydi keşke, kaç yıldır aynı tarz.(Mesela Painle dövüşteki kırmızılı tasarımı çok beğenmiştim şahsen)
Sasuke'nin kıyafet biraz tuhaf ama yine de hoş, saç on numara olmuş zaten.Kızlar da güzel.
Yani çok beklenti yükseltmeye gerek yok sanırım :)

dipnot: Kakashinin yüzünün maskeli oyulmasına da ayrı bayıldım :D bkz: 3. saniye.

-Naruto'nun hokage olma kısmı belki şu haftaya açıklanacak dev projeyle ilgilidir, bakalım.-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Açıkçası çok merak ediyorum bu movieyi kakashi hokage oluyor ona şaşırmamak gerekiyordu zaten ayrıca 0:56 saniyedeki müziği bulan varsa atabilirmi  :D  :D 

Naruto ve Sasukenin Manganın Son Bölümünde Kolları Kopmamışmıydı. Narutonun kolunun koptuğu belli fakat Sasukenin kolları kopmamış gibi duruyor. kıyamamış herhalde sasukenin görüntüsünü bozmaya

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Facebook sayfasında gördüm. Manganın 700. chapter'ı epiloge tarzında olacakmış birkaç resmi de var internette (700. chapter'la ilgili spoiler istemiyorsanız sakın bakmayın.)

Naruto'yla Hinata'nın çocukları var. Naruto 7. Hokage olmuş sanırım.

The Last Movie de 699 ile 700. chapter'lar arasında geçecekmiş.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.