Jump to content

Hey! Herkese Merhaba. "Yoroshiku"

Shina

Önerilen İletiler

Hoşbulduk, umarım iyi geçiniriz  :)

Hoş geldiniz, özel mesaja bakınız.

Konuyu inceledim ilgimi çekti, bende kendi kurguladığım light novel tadında bişeyler yazmak istiyorum, belki benim içinde fikir verici olur. Vakit bulduğum ilk fırsatta ayrıntılı okuyup geri bildirim yapacağım.

Aramıza hoşgeldin, keşke adını da söyleyeydin ama sıkıntı yok.  :D

Burada Animeler hakkında konuşacağın bir sürü insan bulabileceğinden eminim.

Ben Melike, keyifli forumlar ^^

Merhaba Melike. Pek forum tecrübem yok, ismimi vermem belki garip olur diye yazmamıştım. İsmim "Sina". Kullanıcı adımda gizli aslında :p Tanıştığımıza memnun oldum :)

Hoşgeldinnn o yalnızlık bende de var liseli ortamı ve heryer liseliiiiiii, acı verici ama ergenler olarak çok iiğrenç bi ortam  :cheer2-onion-head-emoticon: />

Merhaba Nanilyas. Sürekli "liseli" ve "ergen" diye küçümseniyor ama aslında çok güzel, harika yıllar değil mi lise yılları? Rom/Com Slice of Life animelerin çoğu lise temalı mesela. Ben çoğu zaman özlemle, imrenerek bir çok duyguyu yaşarak izliyorum. Hiçbir zaman lisedeki kadar saf yaşayamıyorsun duygularını, kıymetini bil :)

Hoş geldiniz,burada yalnızlık çekmezsiniz..

Keyifli forumlar.

Teşekkür ederim, şimdiden bu konuda daha iyi hissettiğimi söyleyebilirim.

hos geldin keyifli forumlar  ^_^ bende o yalnizligi cekmemek icin universitenin anime manga kulübunu buldum  :D gerci henuz pek birsey yapmadik ama olsun  :D

Hoşbulduk. Maalesef benim okulumda böyle bir topluluk mevcut değil :/ Etkinlik olmasa bile en azından bu konuya ilgili insanların bir arada olduğu bir grup, şanslı hissetmelisin   ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 20
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Popüler mesajlar

ben sana dedim hacettepe ye gel diye dinletemedim ki :D :D

Herkese merhaba.   Belki biraz uzun bir merhaba olacak ama bu aranıza ilk katılışım; benim için önemli bir an :)   Öncelikle böyle bir sitenin varlığı sizcede harika değil mi? İstediğim her türlü anim

Hoşgeldin :)     Ballısın diye boşuna demiyorum :P Bizde adam gibi kulüp bile yook  :depressed1-onion-head-emoticon: 

Hoşgeldin :)

Profil fotoğrafın çok tanıdık geldi  :ph34r: 

hos geldin keyifli forumlar ^_^ bende o yalnizligi cekmemek icin universitenin anime manga kulübunu buldum :D gerci henuz pek birsey yapmadik ama olsun :D

Ballısın diye boşuna demiyorum :P Bizde adam gibi kulüp bile yook  :depressed1-onion-head-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hareketli hiper sosyal otaku kardeş hoşgeldin... Bir çok kişi buraya animeler hakkında bilgi edinmek. tartışmak ya da hiç değilse yalnız değilim  :hell-yes-onion-head-emoticon: hissini tatmak için geliyor :D Ben de onlardan biriydim. Aradığımı ben buldum her anlamda.. Umarım sen de aramızda mutlu olursun :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok teşekkür ederim arkadaşlar. Dolu dolu bir hoşgeldin oldu benim için :)

Hoşgeldin :)

Profil fotoğrafın çok tanıdık geldi  :ph34r: 

Profil fotrafı Adventure Time'dan Marceline'nin gender-bender versiyonu olan Mashall Lee'nin anime tarzı çizilmiş fan art'ı. Sıkı adventure time fan'ıyımdır aynı zamanda :) Resmin daha anlaşılır çözünürlükte linknide ekliyorum amme hizmeti olarak:

zmeuBTV-MBM.jpg

Hareketli hiper sosyal otaku kardeş hoşgeldin... Bir çok kişi buraya animeler hakkında bilgi edinmek. tartışmak ya da hiç değilse yalnız değilim  :hell-yes-onion-head-emoticon: hissini tatmak için geliyor :D Ben de onlardan biriydim. Aradığımı ben buldum her anlamda.. Umarım sen de aramızda mutlu olursun :)

Bunları duymak iyi geldi, umarım bende senin gibi aradığımı bulabilirim. Teşekkür ederim hoşbulduk :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.