Jump to content

Genç, 20'li ve 30'lu Bayanların Favori Shoujo Manga Anketi

Evallark

Önerilen İletiler

Hana Yori Dango'yu gorunce mutlu oldum. :D

Animesini pek sevmemistim. Dizisi cok hos. (Japon) Kore versiyonu da iyidir de Japon dizisi bir baska. Muzikleri bir baska.

Ai Otsuka/ Planetarium <3 Allah icin biri sarkinin videosunu yorumuma atsin. Telefonda oldugum icin burada paylasamiyorum sarkiyi. :(

Chihayafuru' nun ayri bi masumlugu ve sadakati var. Gercekte nerdeee ... :D

Lovely Clomplex' in olmamasina uzuldum. Kamisama Hajimemashita ve Skip Beat'ta yok ama onlar o kadar koymadi. Uzun kiz kisa oglani sevdirip, bir on yargi ve engel kiran baska anime yok cunku. Sukitte ii Na Yo var ama Lovely Complex yok. İcime cizz etti lan. :(

Sukitte ii Na Yo' yu sevenler var ama Japonlari boyle vicik vicik askla gormeyi sevmiyorum. Vicik vicik yilisik yilisik opusme de pek sevmiyorum zaten. İnce sozlerle, davranislarla duygulari ifade etmek guzel bana gore... Sevginin degeri oluyor boylece.

Kimi ni Tokode cok tatli zaten, diycrk soz yok. Sawako bambaska biri. :D

Eneee HanaKimi (Hanazakari no Kimitachi e) Bunun dizisini izledim. Japon Dizilerinde efsane bu maymunlar. :D Kore versiyonu cikti sonra ama ayni tadi alamadim. :/

Of konustuca konustum. Ahshdjxjf Kizdigim 1-2 sey var ama onun disinda guzel liste olmus. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hana Yori Dango'yu gorunce mutlu oldum. :D

Animesini pek sevmemistim. Dizisi cok hos. (Japon) Kore versiyonu da iyidir de Japon dizisi bir baska. Muzikleri bir baska.

Ai Otsuka/ Planetarium <3 Allah icin biri sarkinin videosunu yorumuma atsin. Telefonda oldugum icin burada paylasamiyorum sarkiyi. :(

Lovely Clomplex' in olmamasina uzuldum. Kamisama Hajimemashita ve Skip Beat'ta yok ama onlar o kadar koymadi. Uzun kiz kisa oglani sevdirip, bir on yargi ve engel kiran baska anime yok cunku. Sukitte ii Na Yo var ama Lovely Complex yok. İcime cizz etti lan. : :(

Animeyi ben de sevmemiştim. Kore dizisi de hoşuma gitmemişti ama Japon versiyonu kesinlikle çok güzeldi. Hemen koyayım. Planetarium her ana uyan bir şarkıydı, gerçekten duygulandırıyordu.  :crying2-onion-head-emoticon: 

Şu an diziyi izleyesim geldi. Domyouji & Makino.  :embarrassed4-onion-head-emotico 

Listede bildiğim kadarıyla çok az bitmiş seri var. Çoğu devam eden seriler olduğu için böyle. HYD ve LoveCom mesela bitmiş seriler ama HYD 200'ü aşkın bölümken LoveCom çok daha kısaydı belki bunun etkisi vardır.  ^_^ 

Bonus:

İlk sezon opening: (Arashi grubu tarafından söyleniyor ve bu grubun üyelerinden birisi Domyouji'mizi oynayan Matsumoto Jun :wub:

)

İkinci sezon opening: (Yine Arashi ^_^ )

http://www.youtube.com/watch?v=RBgpI1gEUxo

Bu da finalde çıkan şarkımız: (Ve tekrar Arashi)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Animeyi ben de sevmemiştim. Kore dizisi de hoşuma gitmemişti ama Japon versiyonu kesinlikle çok güzeldi. Hemen koyayım. Planetarium her ana uyan bir şarkıydı, gerçekten duygulandırıyordu.  :crying2-onion-head-emoticon: 

Şu an diziyi izleyesim geldi. Domyouji & Makino.  :embarrassed4-onion-head-emotico 

Listede bildiğim kadarıyla çok az bitmiş seri var. Çoğu devam eden seriler olduğu için böyle. HYD ve LoveCom mesela bitmiş seriler ama HYD 200'ü aşkın bölümken LoveCom çok daha kısaydı belki bunun etkisi vardır.  ^_^ 

Bonus:

İlk sezon opening: (Arashi grubu tarafından söyleniyor ve bu grubun üyelerinden birisi Domyouji'mizi oynayan Matsumoto Jun :wub:

)

İkinci sezon opening: (Yine Arashi ^_^ )

http://www.youtube.com/watch?v=RBgpI1gEUxo

Bu da finalde çıkan şarkımız: (Ve tekrar Arashi)

Buna dikkat etmemiştim. Yine de üzüldüm ama. Neyse en azından burada efsane. :D

Bonus için ayrı teşekkür ederim. :D Kore versiyonunda ana karakter eğlenceli. Bir de Koreliler daha cana yakın samimi insanlar olduğu için güldürüp izlettiriyor kendini dizi. :D

Diziyi izlerken Rui' nin Koreli halini arkadaşım kız sanmıştı. Bir de bu kız çok güzel demişti... Ashdhdjdjf O biraz sorun oluyor Kore dizisinde. :D Hatırladıkça bu duruma gülerim gerçi. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Gerçi Kimi ni Todoke'nin ilk sezonu çok iyi 2. sezonu çok kötüydü o yüzden bayık yazmışım sanırım yani genel olarak o da baya iyi bir romantik anime. Mangasını merak etmiyorum artık her şey tatlıya bağlanmış, türkçe çevirileri bitince belki bir gün komple oturur okurum romantik manga krizim tutarsa tabi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.