Jump to content

Bilinemeyen veya Unutulan Animeler için Yardım Başlığı

Önerilen İletiler

internette bir kısmına denk geldiğim bir animeyi arıyorum

ana karakter lise yaşlarında

kız arkadaşı ile lunaparktalar

yanlarında kızın dedesi ve bir sürü mafya elemanı var

dede önce çekiçle lunaparkta güç gösterisi yapıyor

sonra dağın tepesinde el fenerine ok atıyor, çocuğun attığı ok dünyayı dönüp hedefi buluyor

en son aile silahlığında aile yadigarı silahı kaldırıyor, herkes önünde eğiliyor

video tam bu noktada bitti. video yorumları kanji ile olduğundan bulamadım

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 490
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

1990"lı Yılların Çizgi Filmleri Buraya göz at > http://forum.kanka.net/showthread.php?825471-1990-quot-l%C4%B1-Y%C4%B1llar%C4%B1n-%C3%87izgi-Filmleri-(Ne-G%C3%BCzel-G%C3%BCnlerdi-Ahh) Eski çizgi f

hooo böyle bir konumuz yok muymuş  :blink: yazıklar olsun bize o zaman <_< ben destek veriyorum aslında benim de aklıma gelmişti özellikle imzan da ki anime nedir ay şöyle bir anime vardı neydi

Aslında alttakini dipnot olarak yazmıştım, neyse sorun değil spoiler'a alalım bakalım.Destek için teşekkürler (:

Posted Images

• 2 hafta sonra...

bir anime filmiydi gök ada vardı kocaman bi ada havada uçuyodu zeplinlerle bu adaya ulaşmaya çalılıyorlardı aynı zamanda ada da birileri vardı hikaye çift yönlü ilerliyordu, ada terk edilmişti heryer bitkilerle kaplıydı , adanın altında kapsüller vardı içlerinde robotlar vardı ama hepsi hurdaya dönmüştü çocuk robotun tekini yerinden çıkartıyordu ama robot uçamayıp bi tarlaya çiftçilerin önüne düşüyodu

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

11.12.2022 - 13:51, Katil_Domates yazdı:

bir anime filmiydi gök ada vardı kocaman bi ada havada uçuyodu zeplinlerle bu adaya ulaşmaya çalılıyorlardı aynı zamanda ada da birileri vardı hikaye çift yönlü ilerliyordu, ada terk edilmişti heryer bitkilerle kaplıydı , adanın altında kapsüller vardı içlerinde robotlar vardı ama hepsi hurdaya dönmüştü çocuk robotun tekini yerinden çıkartıyordu ama robot uçamayıp bi tarlaya çiftçilerin önüne düşüyodu

Gökteki Kale : Laputa

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba,

2009-2010 gibi, çok bilindik olmayan bir kanalda, her gün öğle saatlerinde yayınlanan bir animeyi arıyorum. Sarışın bir kız vardı, ve konuşan fare/tavşan gibi bir şey vardı. Kız bir şey olduğunda “hey miri” diye o fare/tavşanı çağırıyordu, ve hayvanın sihirli güçleri vardı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Benim aradığım anime eski değil aslında sadece ismini unuttuğum için bulamadım siz yardımcı olursunuz umarım 

Kızlar kedi kulaklı hatta ikizler var pembe saçlı 3 tane asker geliyorlar bunlarla iş birliği yapmaya beraber canavar ya da ruh yakalayacaklar kiraz çiçeği dalları kullanıyorlar kızlar ve bir şarkıları var 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...

Arkadaşlar bir anime var, anime hakkında bilinen bilgiler aşağıda yazdğım gibi anladığım kadarıyla yazdıklarım ilk bölümde gerçekleşiyor ve ana karakter 18 yaşında bilen varsa yazabilir mi

Hikaye Bir erkeğe araba çarpıyor sonra kafası kaniyo bacagi falan kiriliyo sonra bi kız goruyo kızın peşinden sakat sakat kosuyo kızı yakalayınca kıza tanışalım mı diyo kızda evlenmeden olmaz diyo

Hastaneye kaldırılıyor eleman bir süre tedavi oluyor okulu bırakıyor sonra işe başlıyor sonra kızı arıyor ve bulamıyor bir gün kapısı çalıyor kızı görüyor evlenme evraka  ile geliyor Gece evleniyorlar

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

25.04.2023 - 13:36, goshotgowin28 yazdı:

Arkadaşlar bir anime var, anime hakkında bilinen bilgiler aşağıda yazdğım gibi anladığım kadarıyla yazdıklarım ilk bölümde gerçekleşiyor ve ana karakter 18 yaşında bilen varsa yazabilir mi

Hikaye Bir erkeğe araba çarpıyor sonra kafası kaniyo bacagi falan kiriliyo sonra bi kız goruyo kızın peşinden sakat sakat kosuyo kızı yakalayınca kıza tanışalım mı diyo kızda evlenmeden olmaz diyo

Hastaneye kaldırılıyor eleman bir süre tedavi oluyor okulu bırakıyor sonra işe başlıyor sonra kızı arıyor ve bulamıyor bir gün kapısı çalıyor kızı görüyor evlenme evraka  ile geliyor Gece evleniyorlar

Tonikaku kawaii

Güzel animedir.

https://www.turkanime.co/anime/tonikaku-kawaii

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 8 ay sonra...
24.01.2023 - 04:05, Arzu yazdı:

Benim aradığım anime eski değil aslında sadece ismini unuttuğum için bulamadım siz yardımcı olursunuz umarım 

Kızlar kedi kulaklı hatta ikizler var pembe saçlı 3 tane asker geliyorlar bunlarla iş birliği yapmaya beraber canavar ya da ruh yakalayacaklar kiraz çiçeği dalları kullanıyorlar kızlar ve bir şarkıları var 

Bilen yok mu?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.