Jump to content

Bilinemeyen veya Unutulan Animeler için Yardım Başlığı

Önerilen İletiler

Bayağı bir süre önce instagramda gezerken görüp o zamanlar izlememiş olduğum için "attack on titan" sandığım bir anime vardı. Aynı aot'daki titanlara benzer yaratıkların ordusu ağır ağır yürüyerek bir yere gidiyorlardı. Ön saflardaki yaratıklardan biri eğiliyor ve ana kötü olduğunu sandığım bir karakter o yaratığın başını okşayıp gülüyordu.

Bulabilecek var mı detay çok az biliyorum ama sahne aklıma geldikçe kuduruyorum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • Yanıtlar 490
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

1990"lı Yılların Çizgi Filmleri Buraya göz at > http://forum.kanka.net/showthread.php?825471-1990-quot-l%C4%B1-Y%C4%B1llar%C4%B1n-%C3%87izgi-Filmleri-(Ne-G%C3%BCzel-G%C3%BCnlerdi-Ahh) Eski çizgi f

hooo böyle bir konumuz yok muymuş  :blink: yazıklar olsun bize o zaman <_< ben destek veriyorum aslında benim de aklıma gelmişti özellikle imzan da ki anime nedir ay şöyle bir anime vardı neydi

Aslında alttakini dipnot olarak yazmıştım, neyse sorun değil spoiler'a alalım bakalım.Destek için teşekkürler (:

Posted Images

30.04.2022 - 12:34, DrClover yazdı:

Bayağı bir süre önce instagramda gezerken görüp o zamanlar izlememiş olduğum için "attack on titan" sandığım bir anime vardı. Aynı aot'daki titanlara benzer yaratıkların ordusu ağır ağır yürüyerek bir yere gidiyorlardı. Ön saflardaki yaratıklardan biri eğiliyor ve ana kötü olduğunu sandığım bir karakter o yaratığın başını okşayıp gülüyordu.

Bulabilecek var mı detay çok az biliyorum ama sahne aklıma geldikçe kuduruyorum

Hatırladığın başka bir nokta yok mu kardeş?:lonely-onion-head-emoticon:

Benzer çizimleri olan aynı prodüksiyon şirketinden çıkan 

Yavaş ilerleyen dev olmayan yaratıklara sahip anime

Koutetsujou no Kabaneri  var onda da böyle bir sahne yoktu. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

12.06.2022 - 16:02, Pseudohomophylus yazdı:

Hatırladığın başka bir nokta yok mu kardeş?:lonely-onion-head-emoticon:

Benzer çizimleri olan aynı prodüksiyon şirketinden çıkan 

Yavaş ilerleyen dev olmayan yaratıklara sahip anime

Koutetsujou no Kabaneri  var onda da böyle bir sahne yoktu. 

Yok malesef doktoriçe. Yorumun için teşekkür ederim.

Yani bilmiyorum ki ana karakterin villian'a döndüğü ve memleketini yok etmeye çalıştığı anime geliyorsa alına o animedir değilse de yoktur boş ver. Ben zaten aklıma gelince yazdım öyle :) bulmasam da olur 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
15.06.2022 - 19:07, DrClover yazdı:

Yok malesef doktoriçe. Yorumun için teşekkür ederim.

Yani bilmiyorum ki ana karakterin villian'a döndüğü ve memleketini yok etmeye çalıştığı anime geliyorsa alına o animedir değilse de yoktur boş ver. Ben zaten aklıma gelince yazdım öyle :) bulmasam da olur 

Hmm sağlık olsun. Pek yardımcı olamadım:sleeping-onion-head-emoticon:

Turk Anime TV discord sunucusunda oldukça kısa bir sürede her şeyi bulabiliyorlar

bir de oraya yaz istersen -oradaysan tabi-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
19.04.2022 - 10:35, ElEthet yazdı:

Animenin olay orgusu az cok soyle: cok varlikli olmayan bi ailede reenkarne olan bi cocuk var ama yetenekli oldugu ogrenilince babasinin baglantilariyla bi malikaneye tasinmak icin sanirim yola cikiyolar babasinin eski maceraci arkadaslari da var ama yolda saldiriya ugruyolar cocuk tek dusuyo sonra magaranin tekinde bi canavarla (veya ejderhayla) karsilasiyo ailesinin hayatta oldugunu ogreniyo bu yaratiktan ama cocuk yarali ve iyilesmek icin bi sure beraber kaliyolar lakin ejderha da yarali ve bi adam onu oldurmeye geliyo, ejderha cocugu yolluyo (cocuk giderken ejderhaya anne diyo ve cocuga galiba yumurtasini veriyodu gitmeden) sonrasinda ormanda elf cocugunu kaciran adamlar goruyo olduruyo adamlari sonra elf diyarina gidiyo kurtardigi elfle egitim goruyo orada, bikac yil sonra da elfler onu bi nebze kabul edince isinliyolar bunu ailesinin yanina, merhabalasiyolar kardesi ve kuzeni de vardi sanirim. tasindiklari malikanedeki adam acikarttirma tarzinda bisey duzenliyo, karakter orada silah seciyo kendine ve krala racon kesiyo ejderini almaya calistiklarinda ' sen cocugunu kaca satardin' gibi bi cumle kuruyodu. buraya kadarini hatirliyorum bazi tutarsizliklar olabilir izleyeli bi seneden fazla oldu ve bulamamak cok sinir bozucu yardim edebilirseniz cok sevinirim. (buldum. anime degil mangaymis. the beginning after the end .)

the beginning after the end, bildiğim kadarıyla animesi yok henüz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Bir anime vardı 1 yıl önce izledim.

Yetimhane gibi bir yerde yaşlı bir kadın 3-5 tane çocuğa bakıyor.

Bir tanesi ana karakter tatlış bir erkek bir de onu seven kafasında sürekli şapka olan bir kız vardı.

Yaşlı teyzenin kulak temizlemesi de çok zevk veriyordu karakterlere.

Size tanıdık geldiyse söyleyebilir misiniz?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kolay gelsin . İzlediğim bir anime vardı . Umarım hatırlayan çıkar . Bir adam yolda ilerliyor öğrencide olabilir . Bir olay görüyor yada birileri buna sataşacakken . Bu çocuğun yüzü korkunç şeytan gibi bakıyor . Herkes bu çocuğun yüzünden korkuyor . Sadece korkunç bakışları ile herkes korkuyordu . Dövüşmekten bile korkuyorlardı . Çocuk gülerken bile korkunç bir şekilde gülüyodu . Buldum uzun uğraşlar sonucu . Angel densetsu . Herkese iyi izlemeler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
11 saat önce, Widmir yazdı:

Arkadaşlar merhaba eskiden izlediğimbir dungeons animesi vardı şimdi yeniden izlemek istedim lakin bulamıyorum animede tanrılar ve onların çocukları (seçtikleri kahramanlar giib bişe olması lazım) vardı onlar dungeonda level kasıyordu ünlü tanrılar vardı sezar demirci vs anakarakterin tanrısı hespotaia mıydı neydi ana n karakter beyaz saçlıydı ilerleyen bölümlerde baya bir şöhret kazanıp bir tanrının malikanesini alıyorlardı animenin adını bilen yazabilirmi lütfen

@Widmir bahsettiğin anime de; 

https://www.turkanime.co/anime/dungeon-ni-deai-wo-motomeru-no-wa-machigatteiru-darou-ka

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

O kadar fazla aradım ki bu animeyi varlığından şüphe etmeye başladım neyse animenin nasıl bişey olduğunu anlatıyım ben en iyisi. Çizimleri Devilman crybaby gibiydi posteri (emin olmamakla birlikte) the tatami galaxy gibi diye hatırlıyorum (yanılıyo olabilirim buna çok takılmayın isterseniz). Cyberpunk vari bi evreni vardı tek hatırladığım sahnelerden birisi de insanların kendilerini upgrade edebilmesi ve bi havuz sahnesi vardı hiçbir şey hatırlamıyorum nerdeyse. Psikolojik türdeydi bi de. Belirttiğim gibi bulabilirseniz zaten çizim tarzından bulabilirsiniz ha bi de 12-13 bölümlük bi animeydi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Romantik /Komedi ismini unuttum 13 bölümlü, bi bölümde kızı geyikler kovalıyodu ve yaz okulunda olan ana karakterle karşılaşıyolardı sonra bunlar birlikte olamadılar, bu ana karakter otaku cosplayer bi kızla sev oluyolardı gerisini izleyemedim hangi animeydi lütfen yardım edin

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.