Jump to content

İnsanı Düşünmeye En Çok Sevk Eden Animeler

Skadi

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 76
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

İnsanı Düşünmeye En Çok Sevk Eden Animeler Listesinde Hangi İsimler Yer Alıyor?   Ne izlerken ne de bitirdikten sonra üzerinde düşünmeden durabildiğimiz animeler vardır. Bu animeler kimi zaman bize

Paprika'nın ilk üç'te olması gerek bence. Ayrıca jojo bizarre, shingeki no kyojin gibi klasik shounenler ne alaka ve diğer yeni serilerin ne işi var bu listede...Bakemonogatari, Neon Genesis Evangelio

Fullmetal Alcemist Brotherhood,felsefik bakış açısıyla düşündürüyor.

Posted Images

• 4 ay sonra...

Senin hamlen benim hamlem kafasıyla 1.tabiki ölüm defteri dir. Ama değerler ve yargılara gelince bleach en kral animedir, sonrada naruto shippuuden gelir. Sonrada gintamayla yanıp kül olabilirsiniz.. Acaba anket akıl oyunları anketi mi, yoksa düşünce anketimi emin olamadım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 sene sonra...
  • 1 ay sonra...

Listeye bir şey demiyorum. Oy kullanılmış artık. Eğer Vagabond mangası anime olsaydı (neyse ki değil aslında) kesinlikle zirveyi zorlardı. Ayrıca serileri sadece tüm konu veya karakterler açısından değerlendirmemek lazım. Bazı seriler istedikleri zaman  öyle düşündürücü oluyor ki ne konu kalıyor ortada ne popülerlik. Sıkılarak izlediğim 1-2 seride bazı karakterlerin 3-5 efsane cümlesine hayran kalıp günlerce sorguladığım bile oluyor. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.