Jump to content

İnsanı Düşünmeye En Çok Sevk Eden Animeler

Skadi

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 76
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

İnsanı Düşünmeye En Çok Sevk Eden Animeler Listesinde Hangi İsimler Yer Alıyor?   Ne izlerken ne de bitirdikten sonra üzerinde düşünmeden durabildiğimiz animeler vardır. Bu animeler kimi zaman bize

Paprika'nın ilk üç'te olması gerek bence. Ayrıca jojo bizarre, shingeki no kyojin gibi klasik shounenler ne alaka ve diğer yeni serilerin ne işi var bu listede...Bakemonogatari, Neon Genesis Evangelio

Fullmetal Alcemist Brotherhood,felsefik bakış açısıyla düşündürüyor.

Posted Images

listede bulunmaması gereken seriler var. daha iyi olabilirdi sanırım -_-

no game no life biraz geride kalmış diye düşünüyorum. psycho pass makishima... death note da onca planlar ve hayran kitlesi göz önüne alınırsa sanırım 1. liğe oturması pek şaşılacak bir durum değil :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Code geass ne geziyor mu lütfen emel :P Thomas More'un ülkesine ütopya dersi veriliyor seride ;)

Ana karakteri kastetmiyorum ki zaten, gantz'ı genel olarak kastettim, adamların varoluşçuluk ile tanrı fikrini sorgulayışları başlı başına yardırıyor. İnsanların bıkkınlığını, karamsarlığını ve kötümserliğini baştan sona ön plana koymaları ile Arthur Schopenhauer'e gönderme yapıyorlar paso

Edit = Emel ve Ercan yüzünden ukala biri gibi gözükmek zorunda kalıyorum...: :P:D

Code Geass te benim gördüğüm ilk şey karakterler arası aşk ongeni idi... Evet cidden güzel bir konu ama düşünmedim düşünme gereği de duymadım verilen mesaj gayet açıktı :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Steins:gate'de işlenen konular bilindik şeyler olduğu için olabilir, hani Einstein'ın izafiyet teorisi ve geleceğe dönüş filmi falan...

Tabii shingeki no kyojin, jojo bizarre ve diğer pek alakası olmayan serilerin fanlarının oyları yüzünden listeye girememişte olabilir. :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.