Jump to content

2. Ödüllü AMV Yarışması - SONUÇLANDI -

63 oy

1. 1. 1.Grup

• NatsuGremory
      7
    • Jeekepy
      2
    • Pandaria
      10
    • Hiiyyep Gordneel
      12
    • Silvers Rayleigh
      4
    • Chatlac
      2
    • emslkr
      3
    • Tsundere Akali
      6
    • Ömer Şahin
      4
    • Abs Zero
      3
    • SncOne
      5
    • WatashiWaShiro
      3
    • AnimeİsMyLife
      4
    • Otaku-Suat
      1
    • Dilara Akkuzu_18786
      4
    • celikali
      2
    • gorbaçovamv
      3
  2. 2. 2.Grup

• Canavar Vasfi
      3
    • karyunas
      3
    • Zodiach
      4
    • Chitanda
      5
    • Zeref D. Ace
      2
    • bLacqRoot
      7
    • Dj Morphosis
      15
    • elessar45
      3
    • mozsoy
      1
    • Tsunayoshi Kun
      9
    • Berkay Kahraman
      2
    • Phoenixs
      1
    • Emre Ulusoy
      3
    • baybarsbay
      2
    • Eren Arpaz
      2
    • Owari
      4
  3. 3. 3.Grup

• Helix471
      5
    • myoujouu
      2
    • BlackRed
      2
    • Trepad0r
      2
    • Poison-Kiss
      4
    • Sekki
      6
    • İlkim Tanrıverdi
      2
    • Lochos
      1
    • charmer56
      15
    • İnayetullah Selcuki
      2
    • Ziusutra
      2
    • CihatA55
      4
    • Allen_Walker
      3
    • Dinçer Özgür
      7
    • horsehead
      11

Önerilen İletiler

Oy sonuçları bu şekilde ve kime oy verdiğim görünmüyor 1 oy var ama benim mi başkasının mı anlamadım altta ise oy vermek istediğimde oluşan uyarı

22b2BL.jpg

Dediğim gibi her gruptan en az 1 kişiyi seçmezsen o uyarıyı alırsın zaten. Her gruptan 1 kişiye oy vermen lazım yoksa kabul etmez o uyarıyı almaya devam edersin. Bu arada sen oy vermemişsin evet.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 137
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

1. charmer56 - Çalışmanın adı : AMV-Akame Ga Kill(Still Worth Fighting For) Ödül : forumda AMV bölümünde moderatörlük verilecek. Çalışma : İzlemek İçin TIKLAYIN 2. Horsehead Çalışmanın adı : Tok

Tezle uğraşacağım diye yetiştirememekten baya korktum açıkçası. Her şey bir yana, tek video ile katılacağım.   Buyurunuz...    

Yarışmada birbirinden güzel zevkle izlediğim amvler vardı. Bu tür yarışmaları sürekli yapacağımızdan süpheniz olmasın. Yarışmaya katılan tüm arkadaşlara teşekkür eder çalışmalarının devamını dilerim.

Posted Images

Dediğim gibi her gruptan en az 1 kişiyi seçmezsen o uyarıyı alırsın zaten. Her gruptan 1 kişiye oy vermen lazım yoksa kabul etmez o uyarıyı almaya devam edersin. Bu arada sen oy vermemişsin evet.

Dediğin gibi her gruptan bir kişiyi oy verdim ama oyları saydığımda 19 kişi oy kullanmaya katılmış 1.grupta 24 oy var 2. ve 3. grupta 18 oy var oylama sisteminde sorun var .19 kişi 3 oyla katılmış 57 oy eder ama fazladan  oy var ? :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dediğin gibi her gruptan bir kişiyi oy verdim ama oyları saydığımda 19 kişi oy kullanmaya katılmış 1.grupta 24 oy var 2. ve 3. grupta 18 oy var oylama sisteminde sorun var .19 kişi 3 oyla katılmış 57 oy eder ama fazladan oy var ? :(

1den fazla oy kullanma hakkına sahipsin her grup için. Ayrıca 18er oy olan kısım için demek istediğin 19 kişiyse neden 18er oy var ise, emin olmamakla birlikte sanırım ben anketi başta düzenlemeye çalışıyorken oraya düzenleniyor yazısını koymuştum yine de 1 arkadaş oy kullandı ve kullandığı kişi de 1.grupta kaldığı için 2 ve 3te 1er oy eksik gibi göründü.

Bu kadar ayrıntıya takılmaya gerek var mı? Neyse yine de sorusu olan sorabilir şeffaf olması için elimden geleni yapacağım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tüm hazırlayanların ellerine sağlık, emek vermiş zaman harcamışlar. İzlemediğim serilerin amv'lerine oy veremediğim için izlediklerim arasından seçim yapmak durumda kaldım ama hepsi ayrı ayrı çok güzeldi. Yarışma fikri de çok hoş. Böyle bir proje başlatanın şahsında bütün emeği geçenlere ben de teşekkürü borç bilirim ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tüm hazırlayanların ellerine sağlık, emek vermiş zaman harcamışlar. İzlemediğim serilerin amv'lerine oy veremediğim için izlediklerim arasından seçim yapmak durumda kaldım ama hepsi ayrı ayrı çok güzeldi. Yarışma fikri de çok hoş. Böyle bir proje başlatanın şahsında bütün emeği geçenlere ben de teşekkürü borç bilirim ^_^

Sonunda böyle düşünen biri çıktğı için çok mutlu oldum açıkçası, izleyip oy verdiğin için ve ayrıca bu yorumu yazdığın için teşekkürler :) Benim de bu yarışmada tek isteğim kazananın gerçekten hak etmesi. Öyle olacağına şüphem de yok açıkçası :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öyle olması daha mantıklı, yoksa kazanmak için onlarca hesap açıp kendine oy verecek kişiler çıkabilir maalesef. Sonuçta ödülü var yarışmanın :)

Öyle deme ben hiçbir seçimde 2 kez oy atabileni görmdim, parmaklarımız bile mühürlüyorlar.Sende VPN den yada TR olmayan IP adreslilere oy izni verme,aynı IP aldığındada izin vermesin.Hatta mümkünse cookieslere de kaydet.100- iletisi ve 3 hafta geçmemiş üyelerede oy izni verme.Adminlerdende rica et server taraflı bu durumu önlemek için ne yapılabiliniyorsa yapsın.Bu kadar :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öyle deme ben hiçbir seçimde 2 kez oy atabileni görmdim, parmaklarımız bile mühürlüyorlar.Sende VPN den yada TR olmayan IP adreslilere oy izni verme,aynı IP aldığındada izin vermesin.Hatta mümkünse cookieslere de kaydet.100- iletisi ve 3 hafta geçmemiş üyelerede oy izni verme.Adminlerdende rica et server taraflı bu durumu önlemek için ne yapılabiliniyorsa yapsın.Bu kadar :D

Bu dediklerin bu saatten sonra yapılabiliyorsa, yani diğer oylardan bu şarta uymayanları silme hakkımız varsa yöneticiler kabul ederse gayet mantıklı bence bir sormam lazım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu dediklerin bu saatten sonra yapılabiliyorsa, yani diğer oylardan bu şarta uymayanları silme hakkımız varsa yöneticiler kabul ederse gayet mantıklı bence bir sormam lazım :D

(Gözlerinden belli tek kelime edersen banlarım) Yaw neyse benimki burada da 1-2 yorum olsun diye yazdım sanki moderatorlerin mesaj kasarken halleri işte :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.