Jump to content

Romantik Komediler Hakkında Görüşler

AdminSlayer

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 39
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

O kadar bayıyor ki ne animelerini izleyesim ne mangalarını okuyasım geliyor  <_< Caponların aşk algılayışımı farklı bir türlü çözemiyorum tamam arz ve talep olayı var ama yine de biraz kaliteli

-Kızlarımız onu seven ikinci erkek karakterlerin aşkını itiraf edene kadar anlamamak için özel bir çaba harcar. -O kişi ya sapık olur ya da okuldan çapkın bir çocuk, ana karakterimize asılır falan pre

Aşık olunan kızın en ezik ya da utangaç bir tip olması bunun tam aksi erkeğinde okulun en popüleri olup bu kıza bakması. Fiziksel özelliklerin farklılığına vurgu yapılması. Geçmişte tanışmışlık durumu

• Forum Admin

Zaten o yüzden diyorum ya abla. anime tamamen milletin klişe açlığını doyurmak adına yapılmış gibi. Gerçi oraya ino boku ss de yazdım ama onun ićin geçerli deģil bu söylediklerim.

İno Boku ss onun yanında animelerin kralı kalıyor  :D

aman bana ettin konu tarihin tozlu raflarında yerini aldı, başkasına etme bari  :D hem ben kendi konumda istemiyorum bu konuyu   :ph34r:

sanırım beni en kanser eden durum ufak bi yanlış anlaşılmanın 2 taraf tarafından da açıklanmayışı. g.t kadar bi yanlış anlaşılmayla doğan karşılıklı tripleşmeyi uzatıp uzatıp utanmadan 4-5 bölüm sündürüyolar 2 karakter oturup konuşana kadar. hatta genelde kız da erkek de "hata bende .s.s" tribine girer bu yüzden diğeriyle konuşamaz, biz de izlerken sinir krizi geçiririz. oturup konuşmaları da genelde Sevgililer Günü veya Christmas'ta falan 2-3 diyalogdan ibaret olur ve "onlar kalplerinde çözdüler bu sorunu..." mesajı verilir. ya hocam 2-3 diyalogla çözülecekse niye 4-5 bölüm çıldırttın bizi...

Ne etmişim sana  :blink: Ne demek istemiyorum hem ne demek benim konum yok senin konun  :blink: Forumun konusu bizim konumuz o kadar  B)

Ayy o yanlış anlaşılmalar Kimi ni Todoke de en alasını gördüm senden hoşlanıyorum evet ben de ama senin hoşlandığın gibi değil bu nedir yaaa  :angry: Düzelmesi kaç bölüm sürdü  <_< Bir de şu tsundere mi ne onlar var ya gıcığım onlara  -_- Ne gereksiz bir tiplemedir öyle istemem yan cebime koy ayakları  :ph34r: Hayır bir de anlamadığım kız/erkek artık neyse karşında kine resmen dayak atıyor, dayak atmaktan beter hallere sokuyor diğer tarafın gıkı çıkmıyor  :blink: birde şu sapık muhabbeti yok mu özelikle ecchiler de hatunun görülmemiş yeri kalmamış bizim oğlan yanlışlıkla yada bilerek ki genellikle yanlışlıkla es kaza bir şey yapsın hemen ayyy seni sapık muhabbeti  :huh: Dur aklıma geldi ilk öpücük muhabbeti ayrı bir olay nasıl değerli nasıl paha biçilemez nasıl nasıl birşeydir yaaa  :blink: Ayy bu konu üzerinde fazla yazarsam saçmalamaya başlayacağım şimdilik bu kadar yeter  :P  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ne etmişim sana  :blink: Ne demek istemiyorum hem ne demek benim konum yok senin konun  :blink: Forumun konusu bizim konumuz o kadar  B)

hani bi tane TouchPianist başlığım vardı da ilginç siteler miydi neydi öyle bi başlığa sallamıştın onu, sonra yok oldu gitti başlık... bak sen bile hatırlamıyorsun :D

sosyalist bi forum olduğumuzu düşünmek istemiyorum o yüzden o konuyu ben açtıysam benim konumdur :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gerçekten başka  B) Çok saçmaladı bence  <_< Bahsettiğin karakter zaten en sevmediğim tip serisini izlemedim ama mangasına şöyle bir bakmıştım hatta mangasında sanki daha usturuplu gibi gelmişti animesinde bayağı abartmışlar sanki duyduğum kadarı ile  :ph34r: HNR ya gelince benim en sevdiğim şey patates hatun oldu bir kere ayrıca sensei ile olan ilişkisi tam tadındaydı sonunda hem çok üzüldüm hem çok sevindim (buraya uygun smiley bulamıyorum) fırsat bulursan oku bence  ^_^ Aşk üçgenlerine beşgenlerine ben de hiç gelemiyorum yan karakteri öyle bir sunuyorlar ki bize içimiz gidiyor ana karakter mi bumu ama bu da çok tatlı neden ama yaaaaa şeklinde sinir krizi geçirmemizi sağlıyorlar (bu yazdıklarımı sanki daha önce de bir konuda yazmışım gibi geldi  :blink: )

Yapma Muko yaaa Sukitte ii na yo mu en sevmediğim serilerden biridir tamamen klişeler ile dolu, yapmacık sırf baş erkek karakter yüzünden bu kadar beğenisi olan gördüğüm en mal kız karakteri barındıran bir seri ama bir yönden hakkını yememek lazım yan karakterlerden olan Muto ve Takemura nın hikayesi hoşuma gitmişti  -_-

Kimileri animeyi izleyip soğumuşlar bilemiyorum ama ben her türlü severim AHR'yi. Futaba başta gıcık değil, yani bence. Daha sonra araya iki kişi giriyor ve yanlış anlama yüzünden acayip aptallıklar yapıyor intikam diye. Mangasında daha gıcık o yüzden. Bir Nanako değil ama severim cidden AHR'yi.

Sukitte ii na yo'nun o kadar çok seveni var ki. Anlamıyorum gerçekten. Aşırı sıkıcı, iç karartıcı bir seri. Yarım bırakmama takıntım var diye işkence çektim resmen. 7'ye kadar dayanıp sonrasını aylarca erteleyip zorla bitirmiştim. Çok depresif ve sıkıcı geliyor bana. 

Bak Sukitte ii na yo deyince bir klişe daha geldi. Karşısındaki erkek/kız buna aşkını itiraf edip peşinde pervane olur ama ana karakterimiz seni seviyorum dememek için savaşır resmen. Bir halt olacak ya sani dese. Iy. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Karakterlerin ana karakter değil de başka karaktere aşık olması beni deli ediyor bu tarzda Tsundere kızlar olduğunda da tadından yenmiyor ve

Harem ve Romantizim teması ile olanlar kadar insanın kusasını getirenler yoktur bu türde Çocuğa 10 kişi aşıktır ama aptal herif hiç anlamaz hiçte izlemem zaten(nfinite stratos vardı ne iğrenç bir animeydi ya) Ah bir de anladığı halde utangaçlığından bir şey yapamayan erkek karakterlerimiz var onlara da az sövdürdüğümüz yoktur Bir de Arata gibi Saito gibi karakterler var bunlar İdöl bir Önder olarak tanıtılmalı ve Mangakalara öğretilmeli öyle saftirik harem karakterleri yerine adam akıllı karakterler kullanılmalı romantizm animelerinde.

Zero No Tsukaima izlerken çok matraktı hakkını fazlasıyla veriyordu ama infinite stratos ve to love ru'ya baktığında fazla boştu

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kabe-don!!!

Forumda konusu bile var.

http://forum.turkanime.tv/topic/13319-kabe-don-her-k%C4%B1z%C4%B1n-ho%C5%9Funa-gider-mi/

Öööğğ bööğ böğ.

Anime kizi olup, popi bir sumsuge sunu yapasim var.

wall-smash-04-e1352592496126.jpg?zoom=2&

Ay evet ya. Ama geçen manga okuyordum, Ookami Shoujo to Kuro Ouji. Klişelerle dolu ama komediside var diye takip ediyorum. Erika Kyouya'ya yaptı bunu. Bayağı iyiydi. :D

tumblr_noyuloZwql1rbywyzo1_540.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kaichou wa maid-sama buna en güzel örnek. Misaki bana göre çirkin ve herkesçe tsundere. Usui ayrı çocuk. Benim kocam çok tatlı ama sapık olduğu gerçeği su götürmez. Misaki Usui'nin kendisine istediğini yapmasına izin verdiğini düşünün valla billa taciz eder (Keşke beni etsen gülüm *-*) Misaki'nin Amerikalı boksörler gibi gücü ve Usui'ye karşı tavırları animeyi komik yapan şey - Misaki kocama düzgün davran loh gibirtirim sini - Ah bide Igarashi var ya asıl sapıklık yapan sensin hayat adamı bacım -_-

Misakiye sadece kıl olduğumu sanmayın ha sakın ölsem övmem sevmem o kızı ... O kadar değersiz ki benim için, kesme işaretiyle isme gelen eki ayırmadım bile.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.