Jump to content

Gintama

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 235
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bu konu olmazsa forum da olmaz!!!!

Sadaharu ve Elizabeth forevaaaaaaaa yehuu :D

evet :D ay çok hoşuuma gitti ya o sahne :D :D umarım öldürür bir gün elizabethle sadaharu ohh :D

Ben de izlemek istiyorum ama bir türlü başlayamadım. Zaten sınav haftası da geldi bu animeye başlamak hayal oldu  :'(

Aaa bak, sen de Ezgi de kesinlikle başlamalısınız. Tüm foruma izletcem bir gün. 8) Çünkü forumda çok Gintama muhabbeti yapıyoruz. ;D :D Çok komik. :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aaa bak, sen de Ezgi de kesinlikle başlamalısınız. Tüm foruma izletcem bir gün. 8) Çünkü forumda çok Gintama muhabbeti yapıyoruz. ;D :D Çok komik. :P

Kesin başlayacağız :D Feci merak ettim zaten :D

Sanırım bu hafta sonu başlayacağım daha fazla dayanabileceğimi zannetmiyorum :D

Hain hani sınav haftasının bitimine kadar bekleyecektik :D Şeytan diyor git 1. bölümü izlemeye başla  ;D Ama yok ben kararlıyım 2 hafta sonra başlayacağım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kesin başlayacağız :D Feci merak ettim zaten :D

Hain hani sınav haftasının bitimine kadar bekleyecektik :D Şeytan diyor git 1. bölümü izlemeye başla  ;D Ama yok ben kararlıyım 2 hafta sonra başlayacağım :D

Beni tutarsan beklerim ama uff hafta sonu oturup ders mi çalışacağım  >:(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aaahhh ahhhh aklıma bu konuyu açtığım ilk zamanlar gelmişti foruma daha yeni üye olmuştum benden bir süre sonra da Abdullah üye olmuştu sonracıma bu konuda sadece ikimiz vardık :D

şu anki duruma bakın ki benim sayemde yeni gintamacılar yetişti , büyüdü  :'(

duygulandım lan :D

başlayın gençler siz de

Bir gün herkes Gintama izleyecek !!! :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aaahhh ahhhh aklıma bu konuyu açtığım ilk zamanlar gelmişti foruma daha yeni üye olmuştum benden bir süre sonra da Abdullah üye olmuştu sonracıma bu konuda sadece ikimiz vardık :D

şu anki duruma bakın ki benim sayemde yeni gintamacılar yetişti , büyüdü  :'(

duygulandım lan :D

başlayın gençler siz de

Bir gün herkes Gintama izleyecek !!! :D

Ewt kanka bahsettinde nostarji :D oldu hea duygulandım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ewt kanka bahsettinde nostarji :D oldu hea duygulandım :D

kanka ya :D  :'(

ne komikti o günler :D konuda sadece sen ben gintama muhabbeti yapıyorduk :D openingleri koyup dinliyorduk :D ben de bari bir iki kişi gelir ümidiyle komik gintama sahnelerini diyologlarını falan yazıyordum da çıt yoktu o zamanlar :D

ama bakınız ki şu güne en çok ileti yollanan anime tanıtım sayfası özelliğini taşıyor konu şu an :D gururlandım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kanka ya :D  :'(

ne komikti o günler :D konuda sadece sen ben gintama muhabbeti yapıyorduk :D openingleri koyup dinliyorduk :D ben de bari bir iki kişi gelir ümidiyle komik gintama sahnelerini diyologlarını falan yazıyordum da çıt yoktu o zamanlar :D

ama bakınız ki şu güne en çok ileti yollanan anime tanıtım sayfası özelliğini taşıyor konu şu an :D gururlandım :D

:D Şimdi ilk yazdığımız mesajları gördüm çok şaçma geldi silmeyi düşünüyom :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.