Jump to content
Türk Anime TV Forum
asci

Yowamushi Pedal 3. Sezon Duyuruldu!

Önerilen İletiler

Yowamushi Pedal 3. Sezon

news_header_yp_anime3.jpg

Yowamushi Pedal'ın 3. sezonu duyuruldu.Resmi sitesinden gelen duyuru ile birlikte ufacık bir video da paylaşıldı.Video dışında yapım ekibi,yayınlanma tarihi,kadro veya ayrıntılı bilgilerin daha sonra duyurulacağı açıklandı.

.:asci:.

Anime Haber

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

:what-crazy-rabbit-emoticon:  Ufak çaplı bir şok yaşadıktan sonra tamamen sakin bir şekilde bu güzel bir haber işte diyorum ^_^ 

Hayır ne sakini, sakin makin değilim deli manyak bir şekilde çok sevindim Hime hime daisuki hime hime diye dolanıyorum şu an  :cheer2-onion-head-emoticon:  :cheer3-onion-head-emoticon:   :cheer1-onion-head-emoticon:  :embarrassed4-onion-head-emotico 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Güzel haber.Spor serilerine tam destek.Herşey bi yana seri kaliteli zaten.Hadi bakalım umarım spor serileri daha da artar ve gereken değerleri görür.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hime hime suki suki daisuki hime. :D Süper ya neyse ben kaldığım yerden devam edeyim bari madem sezonu geliyor geçen yaz izliyordum fena sarmıştı ama yoğunluktan bırakmıştım. O şarkı direk dile dolanıyor zaten :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyaa HIME HIMEEEEEEE :)) Şok oldum ya resmen müthis bir haber:))) Bu aralar bu güzel animelerin devam haberlerini okumak harika bir his.Cidden insanın yüzünü güldürüyor:)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok

• Yeni Oluştur...