Jump to content

AYIN GÖZLERİ / 2. Bölüm (Güncel)

Luluna

Önerilen İletiler

Teşekkür ederim  :embarrassed4-onion-head-emotico  Yani...meh... çok mükemmel çizimler değil ( ne kadaannn güzel çizenler var.. :dying-onion-head-emoticon:  ) ama hobi amaçlı bir şeye de çok özenmeye lüzum yok  :D

Yaza falan çıkartırım 2. bölümü  :super-onion-head-emoticon:

Doğru söylüyorsun. Yaz..... Çok uzun bir süre. Beklerim.... İnşallah. :cool-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • Yanıtlar 31
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

EDİT: Öncesinde yazdığım tüm dırdırı sildim yerine yenisini yazıyorum, mutlaka okuyun :D One Shot olarak başladığım bu denemeyi gaza getirilmenin sonucu olarak devam eden bir seri haline getirmey

Sorun çözüldü, resimler eklendi.  Çizerim demiştim  Ya akıl küpüü  Sen demesen görmemiştim bile o seçeneği ben, yaptım dediğin gibi oldu  Sorunsuz resimler yüklendi en azından şimdilik. Bir de h

Deeevam, deeevam, deeevam!!!! Süper!

5.gif=12px Tekrar çizmişsin*-* okudum hepsini tek tek açtım sekmelerde :p eline sağlık zaten devamını bekliyordum. :D Şey bu arada hani bu ileti yazdığımız yerin sağ altında ''diğer medyaları yükle' diyor ona bas sonra 'yüklü dosyalardan seç' ya da 'medyayı bağlantıdan yükle'' der isen resimlerin direkt açılır link olarak kalmasına gerek kalmaz. ^.^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

5 saat önce, Absentia yazdı:

Anaaaa çizmiş :flying-crazy-rabbit-emoticon:ama resimler açılmıyo 20 sekme kim aççak şimdi :dizzy-crazy-rabbit-emoticon:

Sorun çözüldü, resimler eklendi.  :pretty-onion-head-emoticon:Çizerim demiştim :floating-crazy-rabbit-emoticon:

49 dakika önce, ♡Akai Tori♡ yazdı:

5.gif=12px Tekrar çizmişsin*-* okudum hepsini tek tek açtım sekmelerde :p eline sağlık zaten devamını bekliyordum. :D Şey bu arada hani bu ileti yazdığımız yerin sağ altında ''diğer medyaları yükle' diyor ona bas sonra 'yüklü dosyalardan seç' ya da 'medyayı bağlantıdan yükle'' der isen resimlerin direkt açılır link olarak kalmasına gerek kalmaz. ^.^

Ya akıl küpüü :wew-onion-head-emoticon: Sen demesen görmemiştim bile o seçeneği ben, yaptım dediğin gibi oldu :wow1-onion-head-emoticon: Sorunsuz resimler yüklendi en azından şimdilik. Bir de helal olsun tek tek üşenmeyip açtıysan :whaaat3-onion-head-emoticon: Konuya yeni giriş yaptığım için 2. bölüm biraz sıkıcıydı ama daha çok aksiyon koyacağım, yani güzel olcak diye umuyorum :relax2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

23 saat önce, Singularity yazdı:

aha şimdi aklıma geldi bana bunu pdf olarak atarmısın ?? bittiğinde toplu olarak indirmiş olayım hem :D

Şu 1. bölüm

http://www.mediafire.com/download/fihtzpov0e6fp48/Ay%C4%B1n+G%C3%B6zleri+B%C3%B6l%C3%BCm+1.rar

Şu 2. bölüm 

http://www.mediafire.com/download/hwliabiwyudclm9/Ay%C4%B1n+G%C3%B6zleri+2.+B%C3%B6l%C3%BCm%282%29.rar

23 saat önce, Absentia yazdı:

Aslında gözlük hikayesinden farklı şeyler çıkarabilirdin ama yemişsin konuyu :dizzy-crazy-rabbit-emoticon:2.sayı sıkıcı olmuş bu konuyu 12 bölümde bitiriver 30 sürmez bu :clap2:

:booger-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 dakika önce, Singularity yazdı:

Dünden beri bunlamı uğraşıyorsun  :D yalnız ben komple manga bitince pdf olarak at demiştim neyse masayı kafama atmadan indiriyorum :P

Yaa dünden beri şu konuya ileti yazabilmek için nasıl uğraşıyorum anlatamam :P dün ileti atamıyordum bir sıkıntı vardı anca attım yoksa mediafire'a yüklemiştim zaten hazırdı :P Manganın bitmesini beklersen canım sen daha çooooooooooooooooooook beklersin :bud:O zamana kadar kim öle kim kala :P

Şimdi, Absentia yazdı:

Yorumumu sallamadığını mı ifade ediyosun yani :confused-onion-head-emoticon:

Yok daha neler :embarrassed3-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.