Jump to content

Selçuk Üniversitesi Japon Kültür Topluluğu

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 23
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Kuruluşumuz Topluluk Selçuk Üniversitesi bünyesinde faaliyet göstermek üzere "Selçuk Üniversitesi Japon Kültür Topluluğu" adı altında kurulmuştur.Japon Kültür Topluluğu Selçuk Üniversitesinin Rektör

arkadaşlar her zaman dışardan alım var etkinliklere istediğiniz zaman bizi ziyarete gelebilirsiniz başımızın üstünde yeriniz var :) ayrıca bunlar önceden yaptığımız etkinlikler hellsing zaten gösterdik bir şey yapamadılar animenin ne olduğunu bilmeyen insanlar sayesinde bu ne dediler çizgi film dedim tamam dediler bakmadılar bile :D :D :D

Hellsing'de değil, benim dediğim Hellsing Ultimate'de. Hellsing yarısından çoğu filler olan, uyduruk bir villain üzerinden giden animeydi. Mangaya sadık kalarak yapılan Ultimate'in yanından geçemez ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Hellsing'de değil, benim dediğim Hellsing Ultimate'de. Hellsing yarısından çoğu filler olan, uyduruk bir villain üzerinden giden animeydi. Mangaya sadık kalarak yapılan Ultimate'in yanından geçemez ;)

Barış adminim eğer yetkin varsa bu konuyu site haberlerinde yayınlayabilir miyiz? Ekibin amacı geniş kitlelere özellikle lise gençlerine ulaşmak sanırım site haberlerinde olsa amaçlarına daha iyi kavuşurlar

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aynen zaten reklama ihtiyacımız yok burada da  paylaşma amacımız liseli kardeşlerimizde çekinmesin gelsin görsün bizi bilsinler ben liseyi konya da okudum bir tane anime bilen insan yoktu çevremde :) ultimate ilk 2 bölüm gösterdik zaten direk üninin kendi sinema salonunda :D teşekkürler bu arada yorumlar için :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Barış adminim eğer yetkin varsa bu konuyu site haberlerinde yayınlayabilir miyiz? Ekibin amacı geniş kitlelere özellikle lise gençlerine ulaşmak sanırım site haberlerinde olsa amaçlarına daha iyi kavuşurlar

Daha yeni mangahanta haberi koyduk, 24 saat zaman geçmesi lazım en az. Birde bekleyen Osoisubs haberi var, ondan sonra eklerim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.