Jump to content

HusbanDoki ! ( husbando sergi ve paylaşım alanı :P)

Luluna

Önerilen İletiler

Selam gençler, fan girller ve selamlık sahibi hanım ağalar :smoking2-onion-head-emoticon:  Gerçek FCmiz gelene dek "doki doki" kalbinizi attıracak, husbandolarımızı sergiye çıkartabileceğimiz merdiven bir konu açalım dedik ( daha doğrusu harem ağası olmaya zorlandım, hiç niyetim yoktu oysa ki  :boohoo-crazy-rabbit-emoticon: )

Konuya gelecek olursak tabi ki biricik husbandolarımızı gösterip bir yandan başkalarının husbandolarından kendimize aday çalmak üzere kurulmuş, 2D güzellerin gıybetini yapacağımız bir konu :happiness-crazy-rabbit-emoticon:

Husbandolarınızı överken, husbando adaylarınızın etrafında gezen 2D kızları da yerden yere vurmak serbesttir :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Konu aşırı doz kalp çarpıntısı yapabilir,herkese önerilmez.

Merak etmeyin tüm ziyaretçilere burun için pamuk bedava.

Erkekler de sessizce köşede oturmak şartı ile yer işgal edebilir :nah-crazy-rabbit-emoticon:

Mutlaka husbando adayınızın bir resmini/gifini/videosunu paylaşırken adı ve hangi animeden olduğunu da paylaşmayı unutmayalım.

Husbandonuzun kategorisini de derecesini de belirtirseniz sizi ve zevklerinizi daha iyi tanımış oluruz, listenizde olmayan cıvırlardan öneride bulunabiliriz ya da hoşumuza giden varsa kendi selamlığımıza buyur edebiliriz :evil-smile-onion-head-emoticon:

Derecelendirme nedir?

Mesela Kristal derecesinde yeri sarsılmaz bir husbando mu?

Altın mı? Gümüş mü yoksa bronz mu?

Kaç yıldız veriyorsunuz?  :wew-onion-head-emoticon:

Bunun yanı sıra husbando çeşidi çoktur. Rastgele örnek verecek olursak:

Ev kuşu tipi:

ÖR:Taihei Doma

Spoiler

latest?cb=20150907073711

Kötü çocuk tipi:

ÖR:Senji Kiyomasa

Spoiler

Deadman-Wonderland-03.png

Karanlık aşık tipi:

ÖR: Sebastian Michaelis

Spoiler

-Sebastian-Michaelis-sebastian-michaelis

Sakin/nazik tipi:

ÖR:;Natsume Takashi

Spoiler

moe%2520191041%2520sample_large.jpg

Karizmanın dipi tipi:

ÖR:Kougami  Shinya

Spoiler

83889782def95835a3263b13f7bf4d37_480.jpg

Yaramaz çocuk tipi:

ÖR: Spike Spiegel

Spoiler

latest?cb=20111218092442   

Ruhsuz/ donuk tipi:

ÖR: Rukawa Kaede

Spoiler

Rukawa.Kaede.full.464483.jpg

Sayko tipi:

ÖR: Alucard

Spoiler

6MW60ug3IID5-FiowCcvETfWDjrTPQU-QJz9jQCp

Çılgın zeki tipi:

ÖR: Okabe Rintarou

Spoiler

Okabe.Rintarou.full.630653.jpg

Çeşit listeleri uzaaaaaaaaaaar gider. O zaman uzun lafın kısası dökün neyiniz varsa diyoruz  :whip-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 20
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Selam gençler, fan girller ve selamlık sahibi hanım ağalar   Gerçek FCmiz gelene dek "doki doki" kalbinizi attıracak, husbandolarımızı sergiye çıkartabileceğimiz merdiven bir konu açalım dedik ( daha

Hooo gelmiş gelmiş ne güzel olmuş kız eline sağlık  Yalnız bu derecelendirme işi olmamış benim haremimde hepsi baş tacım nolcek şimdi  Olsun gelmişken boş geçmeyelim 1-2 tane atayım ileride de

Eveeeeeetttt nereden başlasam bilemedim Aslında az ve öz bir selamlığım mevcut  Ama hepsi taş gibidir maaşallahh tütütütü ya da baklava gibidir mi demeliyim &#

Posted Images

• Forum Admin

Hooo gelmiş gelmiş ne güzel olmuş kız eline sağlık :cheer2-onion-head-emoticon: Yalnız bu derecelendirme işi olmamış benim haremimde hepsi baş tacım nolcek şimdi :bled2-onion-head-emoticon: Olsun gelmişken boş geçmeyelim 1-2 tane atayım ileride de kullanılmak üzere hemen çoşmayalım dimi :admire-onion-head-emoticon:  Aslında ilk Tsuruga Ren diycem ama onu Emel ile paylaşıyorum resim işine ona atayım en azından, bakmayın paylaşıyorum falan dediğime aslında çok cimriyimdir :cool-onion-head-emoticon: Gelelim benim, benden başkasına yar edemeyeceklerime :bled1-onion-head-emoticon: Çok fazla bilinmedikler ile başlayalım ama çalmayın sakın haa :bsod-onion-head-emoticon: 

Uyarı: Tüm karakterleri haremime ait olup kendi kişisel kullanım içindir başkasına kiralama, rezerve etme, paylaşma gibi durumlar kabul edilemez ancak  forumdaşlarım için bazı istisnalar yapabilirim :evil-smile-onion-head-emoticon:

Luka Crosszeria - (Uragiri wa Boku no Namae o Shitteiru)
Kendisi ilk göz ağrılarımdan biri olup bu aptal seriye katlanma sebebimdir. 

Spoiler

Luka1.thumb.jpg.c2763da4e6c43d6a950f2fd5

Luka2.thumb.jpg.23e5d3da66e13180f95bf12a

Luka5.png.982d4c3d925854d44428d565fb2a63

Luka6.jpg.f7da6ff8e54d3da51572ae397dcc35

Luka8.gif.9e3a02bcec1b36c624ab51571b04c6

Kaburagi Kotetsu - Tiger & Bunny

Öyle karizma, soğuk, taş duvar biri DeğildiR tam aksine şaşkolozun tekidir ama öyle bir yanı var ki beni benden alıyor yirim seni izlemeyenlere de seri şiddetle tavsiye edilir. 

Spoiler

56e5a02948d29_KaburagiKotetsu1.jpg.18c8eKaburagi.T..Kotetsu.full.11314w.png.1bc4Kaburagi.T..Kotetsu.full.1131489.thumb.jKaburagi.T..Kotetsu.full.1219084.jpg.c48Kaburagi.T..Kotetsu.full.1286057.jpg.2ab

Kumo Tenka - Donten ni Warau 
Seriyi hala izlememiş, yarım bırakmış birileri varsa gidip kendilerini bir yerden atsınlar, seride ki tüm karakterler neredeyse taş ama Tenka az biraz farkla aralarında gönlümün birincisi. 

Spoiler

56e5a28af15c6_KumouTenka1.jpg.9281f2a759

56e5a28bd9f14_KumouTenka4.jpg.838f3fdffc

Açılış için bu kadarı yeter sanırım :smoking2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

11 saat önce, Red King yazdı:

Benim haremcazım yok luluchan T-T

Ama sarışınım var *- *

Altın gözlü kelebeğim var *- *

Göster

kiss_shot_acerola_orion_heart_under_blad

O soğuk bakışları, sarsılmaz gururu, taş kalbi , ve o utanmaları *- *<3

Efsanevi bir vampir olmasını saymıyorum bile, "beşyüz" yaşında olmasına rağmen taş gibi yirmi gösteren. . .

Erkek düşkünü olmayan deli hatunum <3

Keşke yanı başımda olup kanımı içsen sabahlara kadar *- *

Güzellik tanrıçam yirim onu *- *

Göster

kiss_shot_acerola_orion_heart_under_blad

Özellikle fanlarını görürsem kuşatırım *- * Alt etmeden bırakmam -.-

Gerekli izahları yapar onları bu amellerinden vazgeçiririm -.-

Bakışlarına köle olayım senin *- *

Şu asalate bakar mısın ?? <3

Gizle

tumblr_n1lfdjsCMG1rorg8jo1_500.gif

Bu güzelliğin üstüne bide harem kurucaktım hıh -.-

İmkanı yok. Tek aşkım, "Oshino Shinobu" yani,

"Kiss-shot acerola-orion heart-under-blade " ötesi yok ! <3

Göster

tumblr_mq397bv1Aa1so0j3po1_500.gif

Burası husbando paylaşım alanı :objection-onion-head-emoticon: ne işi var bu sarışın yandan çarklının burada :objection-onion-head-emoticon: 

Bak üstte kekzılın açtığı waifu konusu var orada waifu adayı paylaşıyorsun, burası yakışıklı erkek karakterler için, yerler senin shinobunu burada bak demedi deme :P

@Amygirl Bekliyoruz merakla, ben de bi ara dizeceğim koleksiyonu yavaş yavaş :smoking2-onion-head-emoticon:  

@Papillon Zevklerimiz benziyormuş  :floating-crazy-rabbit-emoticon:   derecelendirmeyi isteğe bağlı tuttuk, kızma :blush-crazy-rabbit-emoticon:al, bak pembe renkli çilek kokulu burun pamuğu hediye :beaten-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, Luluna yazdı:

Burası husbando paylaşım alanı :objection-onion-head-emoticon: ne işi var bu sarışın yandan çarklının burada :objection-onion-head-emoticon: 

Bak üstte kekzılın açtığı waifu konusu var orada waifu adayı paylaşıyorsun, burası yakışıklı erkek karakterler için, yerler senin shinobunu burada bak demedi deme :P

@Amygirl Bekliyoruz merakla, ben de bi ara dizeceğim koleksiyonu yavaş yavaş :smoking2-onion-head-emoticon:  

@Papillon Zevklerimiz benziyormuş  :floating-crazy-rabbit-emoticon:   derecelendirmeyi isteğe bağlı tuttuk, kızma :blush-crazy-rabbit-emoticon:al, bak pembe renkli çilek kokulu burun pamuğu hediye :beaten-onion-head-emoticon:

Tüh gizlice konuya sızmaya çalıştım da yakalandık :D

Sarışınıma yandan çarklı deme abla T-T Kızarım bak -.-

Sizlere pamuk getirdim sadece, o arada bir şeyler karalayım dedim :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şimcik :

Bleach'i Bleach yapan , zekasına kurban , gözlüklerine hayran , gözlüğünü çıkartıp über karizmatik biçimde saçını geri atma sahnesine 8825487652..5..2... kez baktıran , Kyouka Suigetsu'nun etkisinde kalmamı sağlayan , olmak isterim ben çayını içtiği fincan , içtiği çayın tee kaynağına kurban , ağlatan , depresyona girmemi sağlayan , zeki , karizmatik , tekrar zeki ,  aynı zamanda bir lider kişi. Boyuna posuna allaaaah allaaaah

İsminin asaletine , seiyuusunun muhteşemliğine , her söylediği kelimeye dibimin düştüğü , düşmeye devam ettiği , yerini bir başkasının alamayacağı kadar büyük ve özel bir yeri var kalbimde : 

O benim Aizen-samam , tayçoom , chair-samam , Sou-chanım 

Spoiler

aizen.sama.chan.png

tumblr_m9leciHqhV1qjiur9o1_500.png

Bakışlarına bittiiğimiiiiin >.<

Tamam bu kadar açık paylaşım yeter :emoticon-00114-dull: , gerisi benimdir :emoticon-00114-dull:

Evet diğerlerine bakalım :

Sevilmez ama ben seviyorum , tırpanlı asi baka Hidan-çan-kun-sama <3

Spoiler

tumblr_nf4bflPwPt1sial0xo2_500.gif

Hımm , tam sevilesi , kanka olunası Gintama karakterlerine geçiyorum :

Tossshhiiiii

Spoiler

117c046362174acdb727b07bc6a805c0f6dc3d51

Gin-chaan

Spoiler

tumblr_mybmuacERa1sycuvlo1_500.gif

Of ama buraya girdik mi çıkamayız , daha Zura'sı , Takasugi'si vs vs var. Kanka dedim , nereye koyuyorum ( ama şimdi tamam kanka ayağı oldu biraz ama yani ciddi olsalar da olmasalar da ayrı bi tatlı , karizmatikler , Sorachi bnu ndn ypysn ) . O yüüzdeeen

BONUS :

Spoiler

85f1aefe10cae814ab75f41f045b97ff.jpg

tumblr_o2b9eoXrNW1rd0rmgo1_250.pngDaha da dayanamam çıkayım bari

Reverse haremlerin gözümdeki , gönlümdeki şahı Hakuouki , *tek tek vermek uzun zaman alır , hepsi über havalı , yakışıklı vs vs :

Spoiler

hakuouki_wall_032.jpg

Ammaaa Okita Souji'ye bayılıyooorumm , zira kedi olası geliyor insanın şu resme bakınca :

Spoiler

tumblr_static_okita_2_1_.jpg

Ay yazdıkça yazasım geliyor , bir yandan toparlan diye bağıran Kimya ödevi ve ödev mecburen baskın gelir :get-out-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Eveeeeeetttt nereden başlasam bilemedim admire2 onion head Aslında az ve öz bir selamlığım mevcut cute2 onion head

Ama hepsi taş gibidir maaşallahh tütütütü embarrassed4 onion head ya da baklava gibidir mi demeliyim pretty onion head

Kişiklerine göre değil de selamlığımın tahtında oturandan başlayıp diğer bebeklerime geçeyim smoking2 onion head

Selamlığımın tahtında tabi ki Zeynep abla ile bir türlü paylaşamadığımız Tsuruga Ren/Skip Beat oturmakta serenade onion head

Hepimizin bildiği üzere shoujo türlerinde erkek karakter genelde aklıbaşında ne istediğini bilen oturaklı ve istikrarlı kimselerdir. Renciğim de bu erkeklerden birisi. Ancak onu diğer shoujo erkeklerinden ayıran özellikleri onun yakışıklılığı ve karizmatikliğine eklenince vazgeçilemez bir selamlık kralı oluyor. Bir kere yaptığı işi (aktörlüğü) muhteşem bir şekilde yapması, kendisini işine adayışı ve ne kadar fiziksel özellikleriyle boyuyla posuyla nefes kesse de oyunculuk yetenekleri ile ön plana çıkması beni en çok etkileyen özelliği olmuştur. Neyse dana fazla uzatmadan diğer üyelere geçeyim axe-smiley-face.png?1302011308

Spoiler

tumblr_mb4e6aKl281r2im7mo1_500.gif

Luka/Uragiri wa Boku Namae wo Shiteru yine Zeynep abla ile paylaşamadığımız bir delikanlı :boxing: Kısaca bahsedeceğim her şeyden öte sadakati ben, kahreden bir karakter. Burada biraz spoiler a girmem gerekecek. Luka bir iblistir ve Yuki miydi kızın adı? Yuki adında reenkarne olan bir iblis savaşcısı insana aşıktır. Yuki bu asırdaki reenkarnasyonunda bir kadın değil de bir erkek olarak dünyaya gelir. Luka şunu der sorduklarında: Yuki bilmediğim bir sebepten bu kez dünyaya gelirken erkek olmayı seçti. Ama bunun bir önemi yok. Ben onun ruhunu seviyorum. Ve ne olursa olsun onun ruhunu bulup onunla olacağıma söz verdim. Sadakatini yediğim tears-smiley-face.gif?1302011431  Luka hakkında kısa mı konuşacaktım horse-smiley-face.gif?1302011379

Spoiler

547756a040d5a85c01d7e022f3e467da.jpg

Sebastian Michealis/ Kuroshitsuji : Bak bu sefer kısa bahsedeceğim tongue-smiley-face.gif?1302011434 Zaten Kuroshitsuji'yi izlemiş hemen her kızın selamlığına girmiştir. Fazla söze gerek yok tongue-smiley-face.gif?1302011434

Çılgın yarim Hisoka/HunterxHunter: Burnumu kanatan tek erkek karakter wew onion head Gerek tarzı gerek kişiliği ile bir orijinallik abidesi olan hayata bakış açısı, eğlenme şekli ile villianların en manyağı...:bled1-onion-head-emoticon:

Spoiler

Hisoka-hunter-x-hunter-30817005-1001-564

Ve selamlığımın en karizmatik adamı... O değil de ben daha bu adamdan daha karizmatiğini bulamadım :bsod-onion-head-emoticon: Neyse kim olduğunu söyleyeyim : Dante/Devil May Cry

Aslında bir oyun karakteri orijinalde ama ben oyun karakterini sevmiyorum :D Açıkçası Dante'yi çok yakışıklı ve karizmatik bulsam da selamlığımda olma sebebi bunlar değil.. Normalde aşırı baddass bekleyeceğin hatta ve hatta bazı insanı duygulardan mahrum olmasını beklediğin bir karakter. Oyunun ve animenin konusuna göre Dante böyle bir karakter olsaydı kimse yadırgamazdı. Ancak Dante çok duyarlı bir insan.. Anime her ne kadar oyun tanıtımı amaçlı dandirik birbiri ile alakasız bölümlerden oluşsa da Dante'nin insani yönlerinin çok önplanda olduğu işini yaparken duygularını da belli ettiği senaryosu ile değişik bir güçlü baş karakter özelliği sunuyor.

Spoiler

tumblr_nt609hjUj11udh89eo1_500.gif

Selamlığımın bir diğer renkli saçlı erkeği: Mikoto Suoh/K Project spoilera çok kaçmamak için hakkında başka şeyler demiyorum :D

Spoiler

Mikoto-Suoh-k-32825400-1280-720.jpg

Sonracığıma en midesiz üye: Hijikata Toshirou/ Gintama : Sesi yeter :admire2-onion-head-emoticon:

Spoiler

9aaa3d0dedce91097f10ea19853a3a90_480.jpg

Ve ilk göz ağrım sayılabilecek kişiliği, zekası ve gizemli yüzü ile çok tatlı bulduğum bir reis: Hatake Kakashi/Naruto.

Spoiler

Kakashi-Hatake-kakashi-34531374-640-480.

Son olarak da yaşından ötürü haremime katamadığım birisinden bahsetmek istiyorum: Killua/HunterxHunter:

La veled! Daha 12 yaşındasın! O nasıl bir zeka o nasıl bir karizmatikliktir? Gücünden hiç bahsetmiyorum bile! Şöyle azıcık +18 yaş olsan da ben de seni selamlığa katsam ne vardı whip onion head

Spoiler

efaffdb5edb22e4455c4a5aa3cc0806a.jpeg

O değil de Killua ile Kakashi Sensei ne kadar benziyor birbirine :ahaaah-onion-head-emoticon:

tumblr_static_dvmyyg266lcgg8ggswgcgc4gc.

Heheheheheh koca bir sayfa ileti atacağım :D Okuyanın gözüne sağlık :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Başkalarının yazdığını yazabiliyormuyuz tamam o zaman bende başkalarının yazdığını yazmayım dedimdi ama yazayım bari, bu arada hatun konusu içeren mesaj tarafımca imha edilmiştir hemide senin ben diye söylenerek :grrr: ilerleyen zamanlarda yine bu şekilde mesajlara rastlarsam direk sileceğim bilginize :56cb5e9f7d278_hih(1):

Gelelim haremime :emoticon-00116-evilgrin:

Goomoonryong- The Breaker 

Spoiler

Goomoonryong4.jpg.fbbaad7634c88de70e7009

Hakuouki serisinde adı geçen tüm meteorlar (buraya topluca resimlerini atıyorum) hepsi benim :emoticon-00130-devil:

Spoiler

Hakuouki1.thumb.jpg.9b3d0d80826555a1a876Hakuouki16.thumb.jpg.31ed56cbda6db9270b5

Koujaku - Dramatical Murder

Spoiler

Koujaku3.thumb.jpg.f5cf46a058cf19b1609dd

Lancer - Fate Zero :mf_lustslow:

Spoiler

Lancer.(Fate.zero).jpg.97580b6c9be8a4755

Lancer.(Fate.zero)2.jpg.570a792432d017cd

M-21 - Noblesse

Spoiler

M-21.thumb.png.017b8124ec1a0d2dcc079438b

Miyuki Kazuya - Diamond no Ace (gelmiş geçmiş en karizma tutucu ilan ediyorum üstüne tanımam )

Spoiler

Miyuki.png.29510cc185fba30d73b405b145223

Miyuki3.png.1f06d2d1f66428c051508b608f92

Şimdilik bu kadar yakın bir zamanda haremimin diğer üyeleri ile tekrar karşınızda olacağım şimdilik burun kanaması ile kalın :naughty:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin
18 dakika önce, Papillon yazdı:

Başkalarının yazdığını yazabiliyormuyuz tamam o zaman bende başkalarının yazdığını yazmayım dedimdi ama yazayım bari, bu arada hatun konusu içeren mesaj tarafımca imha edilmiştir hemide senin ben diye söylenerek :grrr: ilerleyen zamanlarda yine bu şekilde mesajlara rastlarsam direk sileceğim bilginize :56cb5e9f7d278_hih(1):

Gelelim haremime :emoticon-00116-evilgrin:

Goomoonryong- The Breaker 

Gizle

Goomoonryong4.jpg.fbbaad7634c88de70e7009

Hakuouki serisinde adı geçen tüm meteorlar (buraya topluca resimlerini atıyorum) hepsi benim :emoticon-00130-devil:

Gizle

Hakuouki1.thumb.jpg.9b3d0d80826555a1a876Hakuouki16.thumb.jpg.31ed56cbda6db9270b5

Koujaku - Dramatical Murder

Gizle

Koujaku3.thumb.jpg.f5cf46a058cf19b1609dd

Lancer - Fate Zero :mf_lustslow:

Gizle

Lancer.(Fate.zero).jpg.97580b6c9be8a4755

Lancer.(Fate.zero)2.jpg.570a792432d017cd

M-21 - Noblesse

Gizle

M-21.thumb.png.017b8124ec1a0d2dcc079438b

Miyuki Kazuya - Diamond no Ace (gelmiş geçmiş en karizma tutucu ilan ediyorum üstüne tanımam )

Gizle

Miyuki.png.29510cc185fba30d73b405b145223

Miyuki3.png.1f06d2d1f66428c051508b608f92

Şimdilik bu kadar yakın bir zamanda haremimin diğer üyeleri ile tekrar karşınızda olacağım şimdilik burun kanaması ile kalın :naughty:

Bizim zevklerimiz neden çok uyuşuyor :bsod-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Benim kalbimin tek mi tek sahibi başkasına yar etmiyeceğim en az 3-4 senedir fan'ı hatta fandan da ötesi olduğum biricik sevgiceğim.Evimin direği...Kapımın bekçisi...Ben senin için diyil bir Anime dünyası...Gerek gerçek dünya gerek dost gerek aile gerek Tanrı olsun...Hepsini çöpe atarım.Benim gönlümün tek sahibi sensin.Zira evlenip çocuklarımın babası olacağı şahıs...Uchiha Madara.Bir gözüne canım feda...Bırak kimse sevmesin seni ben yeterim.Başkasına gerek yok.Hiç bir zaman olmadı olmıcakta zira olsa yaşatmam. :love-you-crazy-rabbit-emoticon:

Spoiler

Naruto Shippuden - Uchiha Madara 

tumblr_mqq9dszADw1rckvmto1_500.gif

Benim gönlümün tek sahibi başkasına gerek duymuyorum.Lakin beyendiğim bir kaç kişiyi alınız die yazarım daha sonra Cry T-T

Madaramı vermem kimsecikler kusura bakmasın.Gidip Kishimotodan resmi olarak isticem biz evlencez...:love-you-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.