Jump to content

Masaüstü Resimleriniz?

Misafir Pyskhe

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 563
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Tek işsiz benim Masaüstüm herhalde -_- B) Veee evet okulada böyle götürüyorum :ph34r: Hocalar beni böyle kabul etti :D

En müthişinden    

Tüm masaüstü resimleri spoiler içine alınmıştır... Lütfen eklerken dikkat ediniz..... Düzeltmelerin biri hariç (arkadaş 48 punto ile yazmıştı 10 yaptım) hepsi resimlerle alakalıdır. Hiçbir imla h

Posted Images

idda ediyorum en temiz kullanan benim :D

On 10.04.2013 at 21:02, 'Theia yazdı:

şu inori iconlarını bi türlü bulamadım ya bulduklarımın hepsi benimde yapabildiğim dandik iconlardan :D yeni notebook yeni tema diğer pcler gibi ortak kullanılmayacağı yani bana ait olduğu için buna inori teması yükledim <3

Spoiler

Resmi ekleyen

buda şuan ki hali

Spoiler

Resmi ekleyen

Düzenlenme: jans09 tarafından
Resimler spoiler içineeee :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

idda ediyorum en temiz kullanan benim :D

buda şuan ki hali

Resmi ekleyen

Iı pardon, Kaya'ya ne yaptınız :o

Bayağıdır bu arkadaş var. Sanırım Fuki yollamıştı masaüstüme cuk oturdu diye bırakmıştım. Haftalardır bizimle beraber ve ben artık bu kızımızdan çok sıkıldım. Yeni resim arıyorum boyu boyuma huyu huyuma uygun.

Bu ne biçim istek lan. Birazdan "Döşü kıllı olsun. Maaşı olsun. Çocuğu olmasın. Daha önce evlenip boşanmamış olsun hala evli olsun kuma gelicem. Nefes alsın yeter." muhabbetine bağlayacağım te allahım.

Resmi ekleyen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

On 14.06.2013 at 01:38, 'Ilithyia yazdı:

Iı pardon, Kaya'ya ne yaptınız :o

Bayağıdır bu arkadaş var. Sanırım Fuki yollamıştı masaüstüme cuk oturdu diye bırakmıştım. Haftalardır bizimle beraber ve ben artık bu kızımızdan çok sıkıldım. Yeni resim arıyorum boyu boyuma huyu huyuma uygun.

erkek kız olayı canımı sıkmaya başlamıştı değiştirdim nick'i :D Theia'nın yunan mitolojisinde aydınlıktan sorumlu tanrıça olduğunu kimse bilmez rahatlarım dedim :D

Taiga hoşuna gider belki çok şeker duruyor :D

Spoiler

Resmi ekleyen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

On 14.06.2013 at 02:18, 'Ilithyia yazdı:

Ben Taiga'yı o kadar uzun süredir şu profilde görüyorum ki artık taiga kusacağım. :D Ama sevimli işte kerata naparsın. :D

Tanrıça ismi koyduğun iyi olmuş gerçekten artık kız mı erkek mi diye karıştırılmazsın diyek hanımefendi olarak forumumuzda yerini alırsın. :D

şakası bile hoş değil erkeğim ben arkadaş ya :D

Inori <3 belki bu hoşuna gider :D (üzgünüm istediğin döşü kıllı wallpaper bende yok)

Spoiler

Resmi ekleyen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.