Jump to content

Masaüstü Resimleriniz?

Misafir Pyskhe

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 563
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Tek işsiz benim Masaüstüm herhalde -_- B) Veee evet okulada böyle götürüyorum :ph34r: Hocalar beni böyle kabul etti :D

En müthişinden    

Tüm masaüstü resimleri spoiler içine alınmıştır... Lütfen eklerken dikkat ediniz..... Düzeltmelerin biri hariç (arkadaş 48 punto ile yazmıştı 10 yaptım) hepsi resimlerle alakalıdır. Hiçbir imla h

Posted Images

elimdeki ikonlar bu kadar:

http://s3.dosya.tc/s...yCrown.zip.html

deviantart'ta biraz arayıp dahasını bulabilirsin, bunlar 256x256, yani zoomladıkça büyüyenlerden :D ben yakınlaştırıp kullandığım için öbür türlüsü güzel olmuyor benim laptopta :/

Teşekkür ederim ^ ^ deviantart'a bakmıştım ama icon pack adı altında aramıştım haliyle pek bir şey çıkmadı gerçi icon yazıncada pek bir şey çıkmadı ama onada şükür :D şu temayı yapan icon pack yapmayı akıl edememiş herhalde :D

Öyle deme Kaya Bey. Ayıp oluyor. Ben de XP'yi yeni bıraktım sayılır. İnsanlar bazen istediği için kullanır bazen de mecbur kaldığı için. Anlayışlı ol ve bir daha böyle şeyler yazma. :D

istediği için kullanan olduğunu sanmıyorum :D (bunu diyen bir kaç yıl önce yeni pc aldıklarında win7 görünce direk xp kuran kişi) mecbur kaldığı için kullananlara lafım yok Resmi ekleyen

sol alttaki skin güzelmiş, beğendim :D

benim de duvar kağıdında ufak bi C.C popo frikiği var, ben sallamıyorum ama bir gün arkamda kızlar varken sınıfta laptopu açma gafletinde bulundum... hocalar böyle kabul etti diyince aklıma geldi :D

sen söylemeden önce farkında bile değildim frikik sayılmaz o Resmi ekleyen
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.