Jump to content

Anime'ye Nasıl Başladınız?

TasteLess

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 129
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yu-gi-oh sağ olsun onunla beraber başladım. Kartlarını sakız ile beraber bakkallardan toplar olduk. Mahallede ağabeyimle beraber yarışlar düzenledik. Pegasus misali, çocukların artık bizden uzak duruş

Mahallede izleyenler vardı, zaten küçükken çizgi film izlemeyi çok severdim. Ondan sonra mahalleden aldığım ilk öneri Bleach'ti. Onla başladım anime izlemeye. O zamandan bu zamana her gün izlerim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

WALLA BNMKİSİDE İLK AY SAVŞACISIYLA BAŞLADI SONRA TSUBASA İLE BİRAZ DEWAN ETTİ SONRA DA VAZGEÇİLMEZİM OLAN KENSHİN İLE TANIŞTIM TV DE O BENİ ANİMEYE DEHŞET BAĞLAMIŞTI..SONRA 2001 DEN SONRA HİÇ CİZGİ FLİLM İZLEMEMEİŞTİM...SONRA 2007 YILINDA Bİ ARKİM ABNA DEDİ OLM DEHŞET BŞY BU ANİME BAK İZLE SENDE SEVECEKSİN DEDİ SONRA BANA BLEAHC İN 1-134 BÖLÜMÜ CD YE CEKİP GETİRDİ...İLK BŞALARDA BİRAZ GÜSLE GELDİ 10 15 BÖLÜMDEN SONRA ABİMLE BAĞIMLISI OLDUM ;DSONRA 2010 YILINAS KADAR SADECE BLEAHC SEYRETTİM SONRA DA BAŞKA ANİMELER GETİRDİ BEN İZLMEK İSTEDEMEDİM AMA ZORLA İZLETTİ XD BLEACH DAN BAŞKASINI İZLEMEM DİODUM AMA SORNA Bİ BKATIM BANAGTO YU İZLETTİ GÜLMEKTEN YERE YIGILDIM SORNA DİER GEİTRDİGİ AİNMELR BAKTIM 3. İZLEDİGİM ANİME CLAYMORE DU ÖLE BÖLE DERKEN ŞİMDİYE KADAR  İZLEDİGİM ANİMLERİN SAYISI 120 Yİ GEÇTİ BELKİDE DAHA FAZLA xD BNM HİKAYE BU .. AMA BU ARALAR İZLİCEK ANİME BULAMIYORUM BU SORNA 2010 SONBAHR KIŞ 2011 İLK BHARA YAZ ANİMELRİNDE PEK GÜSEL SERİ YOK XD

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

WALLA BNMKİSİDE İLK AY SAVŞACISIYLA BAŞLADI SONRA TSUBASA İLE BİRAZ DEWAN ETTİ SONRA DA VAZGEÇİLMEZİM OLAN KENSHİN İLE TANIŞTIM TV DE O BENİ ANİMEYE DEHŞET BAĞLAMIŞTI..SONRA 2001 DEN SONRA HİÇ CİZGİ FLİLM İZLEMEMEİŞTİM...SONRA 2007 YILINDA Bİ ARKİM ABNA DEDİ OLM DEHŞET BŞY BU ANİME BAK İZLE SENDE SEVECEKSİN DEDİ SONRA BANA BLEAHC İN 1-134 BÖLÜMÜ CD YE CEKİP GETİRDİ...İLK BŞALARDA BİRAZ GÜSLE GELDİ 10 15 BÖLÜMDEN SONRA ABİMLE BAĞIMLISI OLDUM ;DSONRA 2010 YILINAS KADAR SADECE BLEAHC SEYRETTİM SONRA DA BAŞKA ANİMELER GETİRDİ BEN İZLMEK İSTEDEMEDİM AMA ZORLA İZLETTİ XD BLEACH DAN BAŞKASINI İZLEMEM DİODUM AMA SORNA Bİ BKATIM BANAGTO YU İZLETTİ GÜLMEKTEN YERE YIGILDIM SORNA DİER GEİTRDİGİ AİNMELR BAKTIM 3. İZLEDİGİM ANİME CLAYMORE DU ÖLE BÖLE DERKEN ŞİMDİYE KADAR  İZLEDİGİM ANİMLERİN SAYISI 120 Yİ GEÇTİ BELKİDE DAHA FAZLA xD BNM HİKAYE BU .. AMA BU ARALAR İZLİCEK ANİME BULAMIYORUM BU SORNA 2010 SONBAHR KIŞ 2011 İLK BHARA YAZ ANİMELRİNDE PEK GÜSEL SERİ YOK XD

üzerime vazife değil ama 2010-2011 animelerinde ao no exorcist ve gosick'e bir bak derim  ;D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.