Jump to content

İlk İzlediğiniz Anime?

TasteLess

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 534
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ouran Host Club :(

Madem konumuz var bende anlatayım ne kadar süreceğini bilmiyorum ondan  olaya en baştan başlıyorum  9. sınıfta ilk geldiğimde arkamda 1,2 sınıftan bir arkadaşım olduğunu gördüm tabi beni takmadı bile

TV'de gösterilen Sailor Moon, Yugioh, Tsubasa, Beyblade vb. dışında ilk animem School Days \\m//

Posted Images

Animeye ilk resim yapmak amaçlı başladım, aslında daha izlemeden onları çizmeye başlamıştım sonra izlenebilir şeyler olduklarını öğrendim :lol: (Biraz safça bir yaklaşımım varmış).Bir şekilde araştırıp buldum.

İlginç. :D Resim çizmeyi seven arkadaşlarıma ilk resimleri gösterip sonra mı izletsem acaba? :D :blink: :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anime bilincinde olmadan izlerdim bende tam final yaptı jetix kapandı kablolu yayında. Hala o ateş ruhu hele o müziği efsanedir.

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=4sGPqhETRt4

opening müziği çok tanıdık hatta sözlerin bir kısmını biliyorum ama gl gelelim görüntü sıfır!Karakterlerden 1 i bile tanıdık gelmedi, ben açılışı dinleyip bırakıyomuymuşum acaba :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bi gün yine King of Fighters oynadıktan sonra Facebookta güncel K.o.F. sayfaları ararken bi tanesinde animesinin yayınlandığını gördüm netin kotasını aşmıştım ama onda Mai ve Athena vardı ve ben izlemeliydim. :D İngilizce altyazılıydı o sonra neti sınırsıza geçirince Türkçesini aradım ve Türkanime'yi buldum onu izledim ordan Samurai Shodown'a geçtim Fatal Fury'i izledim sonra oyun animelerini bırakıp normal animelere geçtim bi anime daha bi anime daha ve bugün buradayım :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.